TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



jedna neobjektivna .. mislim da je tisk slijedeći na redu za ugodno iznenaditi jer još nije "otkriven" .. možda već danas

ugodno je izbebadio sa 260 na 230 [lol]
[/quote]

Drukeru otfikari. I prva i druga brojka netočna.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

imam Tisak i ušao sam u njega u uohohohohooo cijeni… i kad sam ga kupovao prije godinu dana mislio sam da kupujem po dobroj cijeni i nisam imao u planu ga prodavati nit sutra niti prekosutra nego ga drzati 5-7g minimalno..
ljudi moji,dajte prestanite pisati gluposti
nek se forum pocinje koristiti u svrhu davanja i izmjene informacija a ne prepiranaj!
slažem se sa delboyem i dajta shvatite da ja Tisak tj. Tozo partner države a ne dužnik kao druge tvrtke.. Tisak je zlatna koka i pustite na miru vaše puste price,nek se razvija ko i malo dijete sve neka ide svojim tokom….

@ Split009

Za targete treba pitati kajmana, ovih 450 je kikiriki za njega. [cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



jedna neobjektivna .. mislim da je tisk slijedeći na redu za ugodno iznenaditi jer još nije "otkriven" .. možda već danas

ugodno je izbebadio sa 260 na 230 [lol]
[/quote]
ovo je pisano 16./17. i onaj tko je kupovao samo dan ranije mogao je uzeti preko 10% u manje od dva dana.. no to je za Vas vjerojatno premalo da bi klikali mišem .. (neobjektivno je bilo jer sam u tom trenutku još bio vlasnik tiska)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Sve je to kokošarenje jer nema velikog prometa!


Sve je to kokošarenje jer nema velikog prometa!

kakve veze ima promet sa cijenom dionice? ti si broker pa zarađuješ na prometu ili što? i bolje je da je promet manji, ali mnogi to ne shvaćaju. no shvatit će nakon 100 udaraca glavom u zid.

...povijest se ponavlja...

Malo o nadolazećem izvješću jer je to jedini stvarni pokazatelj kamo firma ide.

Prema podacima Državnog zavoda za statistiku promet trgovine na malo u siječnju je bio 26 posto realno manji nego u prosincu 2008. (nominalno 25,3 posto). U odnosu na siječanj 2008. nominalno je bio manji za 11,7 posto, a realno za 13,7 posto. Uzevši to u obzir mislim da bi održanje prometa na nivou od siječnja prošle godine bio dobar rezultat, a svako povećanje prometa izniman rezultat (zbog čega sam naravno zapravo i ovdje). Pri tome ne zanemarujem učinak rada nedjeljom ali čini mi se da je to samo privremeni dobitak (zabrana neće trajati dugo) i da tu nije riječ o posebno velikom prihodu.

Očekivanu dobit mislim da treba komentirati isključivo paralelno sa stavkama: investicije i smanjenje/povećanje dugoročnih obveza. Također rado bih vidio daljnje povećanje gotovine na računu jer to je snaga TISKA.

Naše vrijeme tek dolazi

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Naše vrijeme tek dolazi

…i to vrlo brzo (nadam se)!

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

a da pitam ja vas lipi moji, koliko slonova stane u autobus? [proud]

I'LL BE BACK

4 stane

2 naprijed
2 iza

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ajmo samo jednom po asku i u blokadu

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close