TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svi zaboravili na tvornicu keša niti itko piše niti itko kupuje

pa pisali su dok se nisu iskrcali..ti to još ne kužiš?

Ma Tiskovo vrijeme tek dolazi

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Svi zaboravili na tvornicu keša niti itko piše niti itko kupuje

a čuj u doba bika pare se vrte na likvidnim dionicama, tisak to zasad nije. struktura dioničara izgleda zaista stabilno već mjesecima, nema paničnih iskrcaja. to je pozitivno, kad se ispuše građevina doći će i tisak na red.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Svi zaboravili na tvornicu keša niti itko piše niti itko kupuje

pa pisali su dok se nisu iskrcali..ti to još ne kužiš?
[/quote]

Kupovat će ponovno, oko 1q rezultata. Sve ima svoje cikluse. Sad Tisak nije trendy.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Mrzim "trendy" dionice. Nepušač sam ali sam popušio na nekoliko "trendy" dionica. Zarađujem, ili sam na malom gubitku samo na "netrandy" dionicama, tj. tamo gdje ljudi šute i rade, i ne šire dezinformacije, lažna izvješća, "izvrsne" prognoze,….
No, tu sam gdje sam, pretanko za izlaz, pa ću biti onda "dugoročni"

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

zaista ste nestrpljivi. voliio bih da prodate svoj tisak. i što tu ima više pisati. sve je rečeno. sada treba zaboraviti na ovu dionicu idućih 5 godina i vrijeme će učiniti svoje. vi bi stalno nešto pisali i otkrivali toplu vodu a niti jednog nisam vidio na izvanrednoj skupštini neki dan…dakle, ne pametujte nego čekajte. i budite sretni što se ovdje ne piše jer nam privlačenje budala najmanje treba. rješavamo ih se od 1000 kuna ,a vama nije dosta jednom. šta moramo na 50 kuna doći da shvatite da najbolje rade dionice o kojima se najmanje piše. suzdržati se ne možete to je očito. zato ćete i patiti.

...povijest se ponavlja...

Mislim da neće trebati dugo čekati, kad za kojih mjesec dana počnu se prikazivati izvješaji crvendaći, a Tisak zelenjava, koja će se povećavati kroz iduće izvještaje.
Imam Tisak, možda se ovo može okarakterizirati kao druk, ali ja tako stvarno mislim. Vrijeme će pokazati, dali sam bio u pravu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

dokle ovako skromno? gdje su prometi na ovoj dionici? mišljenja sam da zaslužuje puno veću pažnju…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

jedna neobjektivna .. mislim da je tisk slijedeći na redu za ugodno iznenaditi jer još nije "otkriven" .. možda već danas

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Evo i nas malo krenulo

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

ako nekome treba iskrcaj, stojim na 225 do 11:00

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


jedna neobjektivna .. mislim da je tisk slijedeći na redu za ugodno iznenaditi jer još nije "otkriven" .. možda već danas

ugodno je izbebadio sa 260 na 230 [lol]

New Report

Close