TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I još nešto. Kakve bi to dugove Tisak mogao imati kad praktički nemaju imovinu u koju bi mogli ulagati, a sve akvizicije u regiji im je pokupio ili Agrokor ili Adris. Nekorištenje financijske poluge znači nedostatak ideja (ovo mi zvuči nekako poznato, možda sam o tome već pisao na ovoj temi [lol] ).

[lol] [lol] kako je ovo loše, prijatelju pa ti po hitno moraš u školu kod Barona. [lol]

Drž se ti HDEL-a? [thumbsup]

I'LL BE BACK


Ja nebi množio zadnji kvartal s 4, radije bi pričekao 1Q za 09′. Znaš onu o zecu i ražnju. [wink]

Samoti čekaj stari druže Vorda, dapače [thumbsup]

I'LL BE BACK

Distripress


Kutle je mala beba u preljevanj iz šupljeg u prazno prema TODORIĆU!!!!!
zbrojite sva dugovanja Todinih firmi i bankama a pogotovo mirovinskom i socijalnom???
a onda pogledajte plače radnika???
Tisak odlična firma samo kad je kod Tode sva računjanja ( izviješća ) poslovanja su proizvoljna kibi – dabi!!!

tupiš stalno jedno te isto. Ja bih na tvom mjestu prodao Tisak.

I'LL BE BACK

Upravo zato što Tisak nema dugova, predstavlja potencijalnog "kandidata" za isplatu dividende. Ne vjerujem da bi se Adris složio da "čuvaju novce" i posuđuju drugim Todinim firmama.

Tiska će biti potencijalan kanditat za isplatu dividende te kad završe investicijski ciklus i ekspanzija. Inače ćemo posuđivati novac za otvaranje novih dućana i akvizicije i na to plaćati kamatu bankama, a svoj keš ćemo dijeliti. Jel to ekonomski isplativo i razumno? Strpljenje se isplati i dobit koju će Tisak ostvarivati u zreloj fazi će davati jako lijepu dividendu prema sadašnjoj cijeni (ne zaboravite da je stvarna dobit već sada 46 kn po dionici ako odbijemo investicije).

Tisak je distribucijska i prodajna firma i iz nje Todorić ne može izvlačiti novac na isti način kao iz Jamnice (putem Konzuma).



Kutle je mala beba u preljevanj iz šupljeg u prazno prema TODORIĆU!!!!!
zbrojite sva dugovanja Todinih firmi i bankama a pogotovo mirovinskom i socijalnom???
a onda pogledajte plače radnika???
Tisak odlična firma samo kad je kod Tode sva računjanja ( izviješća ) poslovanja su proizvoljna kibi – dabi!!!

tupiš stalno jedno te isto. Ja bih na tvom mjestu prodao Tisak.
[/quote]

prva moja dionica, a prodao 2007 godine!!!!!!!!!
da nije Toda unutra sigurno bi ušao!!!!!!!
sretno!!

Čuo sam iz povjerljivih izvora da nakon ovog ogromnog investicijskog ciklusa (uvođenje kalkulatora na kiske) slijedi još tako veliki ako ne i veći … ličenje kioska. [lol] [lol] [lol]

Slijedi uvođenje telefonskih usluga kao u Turskoj , a nakon zabrane pušenja idealno mjesto uz kiosk – mini kafić . Ovaj prijedlog patentiram.Jednu lipu po kavici i jenu lipu po razgovoru , SMS i sl.


Čuo sam iz povjerljivih izvora da nakon ovog ogromnog investicijskog ciklusa (uvođenje kalkulatora na kiske) slijedi još tako veliki ako ne i veći … ličenje kioska. [lol] [lol] [lol]

Drž se ti HDEL-a oni ti imaju super investicijski ciklus i kreativnost sa polugom od 300%. Baš su jako kreativni, mora da rade part time u marketingu. S ovakvom zavidnom profitanilnosti isplatit će dugove za jedno sedam godina (svjetlosnih).[bye]

P.S farbanje kiosaka ne treba jer su kioske tokom 2008 promijenili u nove, veće i ljepše. Imaju po dva frižidera sa napicima i škrinju sa sladoledima. Ledovim, naravno. [thumbsup]

I'LL BE BACK

u što se ova tema pretvorila? zar niste naučili čitati izvješća? ovo izvješće najjače je od svih na ZSE. to odgovorno tvrdim. a isto tako znam da nije frizirano za razliku od nekih. vi i dalje pljujte po tisku. ne valja on ništa….kao da ga nema dovoljno u ponudi…pa do nedavno je cijena bila 500 kuna….i ubrzo će opet biti barem toliko za prvi mah, a to je 100% prinosa u kratkom roku. što ćeš više?

...povijest se ponavlja...

Ovako kontruktivne postove volim. Da ih je bar više ovakvih na ovom forumu. [smiley]

New Report

Close