TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ma ne-u dalmaciji kažu–crkni kenjče dok trava ne naraste….

Kenjac je kenjac, a miš je miš. Ne šalju istu poruku….
…ali isto završavaju…. [thumbsup]
Ili… i bikovi i mede na kraju bi mogli visiti sa grede.
Nema zime, bit će sve dobro, samo ne tako skoro…

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

nije me dugo bilo,nisam nista pisao,ma nit gledao sta vi pisete…
ovakva je situacija i uopce se nisam zamarao..
prije nego sam i poceo ulagat novac u dionice odlucio sam ulozit novac na koji cu zaboraviti na minimalno 5-7g
ulaz u tisku mi je velik,nemam sta lagati,al iskreno ocekujem bolja vremena,ne sutra niti prekosutra ali za 2-3g definitivno.
izbor robe u tisku je velik,prodaje se sta se stigne,nedjeljom su velike akcije ,ljudi to vole i kupuju… svijetla buducnost je pred tiskom samo je pitanje vremena kada…
pokusat cu dokupiti nesto da smanjim ulaz al samo iz jednog razloga… jer vijerujem u tisak i gdina Todorica….


cash je ostavljen za atpl u slučaju da padne ispod 600,00..

ne brini sutra je tvoj dana
[lol] [lol]

samo ja se nebi bas zurio odmah na pocetku

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


cash je ostavljen za atpl u slučaju da padne ispod 600,00..

ne brini sutra je tvoj dan
[lol] [lol]

samo ja se nebi bas zurio odmah na pocetku

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

A šta će biti preksutra i u narednom periodu?
Svi imamo neku zamišljenu cijenu dokupa koja se svakodnevno mijenja.
[sealed]

ma ja se ne bojim,i mislim da mi je to prednost pred drugima,evo nisam čekao atpl ispod 600,00 nego sam je sada maznuo po 610,00…slijedeći na redu je tisak,ako padne ispod 200,00,a i na toj cifri mi trenutno visi nalog…

kao što rekoh nadam se da su u ovoj dionici toliko pametni da necemo sami sebi dizat cijenu, strplijivo i maknuti se sabid i ne tuci po asku. To je moj prijedlog, al ja sam lopo po prirodi tako da kaj ostali misle

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


A šta će biti preksutra i u narednom periodu?
Svi imamo neku zamišljenu cijenu dokupa koja se svakodnevno mijenja.
[sealed]

I ja imam zamišljenu cijenu dokupa, ali nažalost i zamišljena sredstva za taj dokup [bye]

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Mudro zboriš.

Ako padne ispod 200 ozbiljno razmišljam o kredi! [rolleyes]

mislim da ipak ovaj put neće,u ovoj turi,pasti ispod 200,00..jedina bi prilika za to mogla biti tamo negdje na ljeto,kad likvidnost potpuno usahne….a tko zna,možda i prije toga počmu stranci kupovati,s obzirom da su cijene nevjerovatno jeftine….

Kolege, nemojte se zavaravati. Može pasti ispod 200 dok si reko keks. Meni je na ovim cjenama super prilika što sam hrpu puta napisao, ali jedino dno je nula i kratkoročnim do srednjoročnim prognozama cijene se ne bi trebali igrati. Nikada to nemojte smetnuti sa uma. Par većih prodaja (oko cca 50K kuna što i nije neka lova) i evo nas ispod 180. Tek će onda panika. Kažem.. ako se dogodi…a nije nemoguće.

I'LL BE BACK

New Report

Close