TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


treba pričekati da se vidi dug, dobit i P/E!!!!!!
da Toda ne isisa i zadnju lipicu za otplatu Konzumovih dugova!!!!!!! [cry] [bye]

Putem dividende ?

najbolje bi bilo da prošire poslovanje sa starom izrekom–popravljamo kišobrane…ko bi rekao da će i mobitele prodavati,lukav je toda,taj stvarno nema premca….uglavnom-unutar koncerna agrokor,primjetno je da jača poziciju tiska….

bumo vidli kaj bu bilo s tiskom. meni je sam primjetno da se počelo pisat na tisku a to nije dobro…previše se hvali na pretpostavkama pa mi izgleda da bi neko van prije pada

bitno je da osobe i institucije koje trenutno posjeduju dionicu tiska,duboko vjeruju u nju,tj. pa je dionica preprodana,tj. da većinu u ovom trenutku drže čvrsti ulagači,e onda cijena ne može padati,jer su sve negativne stavke ionako već uključene u cijenu,itekako..ako smo svi složni da je cijena mizerna i da je nećemo prodavati u dogledno vrijeme,onda je sve o.k.meni osobno se ne žuri,pa mogu čekati čak i 10 godina na oporavak…a kamoli ne 10-ak dana…

Kakvih 10.tak dana spominješ?


Kakvih 10.tak dana spominješ?

valjda misli da je kriza gotova [lol] [lol]


bitno je da osobe i institucije koje trenutno posjeduju dionicu tiska,duboko vjeruju u nju,tj. pa je dionica preprodana,tj. da većinu u ovom trenutku drže čvrsti ulagači,e onda cijena ne može padati,jer su sve negativne stavke ionako već uključene u cijenu,itekako..ako smo svi složni da je cijena mizerna i da je nećemo prodavati u dogledno vrijeme,onda je sve o.k.meni osobno se ne žuri,pa mogu čekati čak i 10 godina na oporavak…a kamoli ne 10-ak dana…

alt ja tebe ne kuzim imas kesa a ne zelis da padne jos 20 – 30 %. hebate ja mam tiska i zelim da padne

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

I ja želim da Tisak padne, na svoje dno, ako je dno onda i 3 bila na 160kn, onda 5-ica mora biti niže!
Negdje na 100kn, upravo oko nominale!

cash je ostavljen za atpl u slučaju da padne ispod 600,00..ali,uglavnom sam 80% u dionicama..a 10-ak dana smatram da će se dio investitora koji su zaradili 30-ak% na tržištu novca,preseliti na tržište kapitala,da dignu još 30-ak%..očito je da se medo umorio–promet 1600 kn,ali nitko nije rekao da je medo mrtav,dapače,kad je ranjen,još je opasniji…

Vidim ima vas puno koji želite da tisak padne.Ok, razumjem [lol] !Ali promet je sad nikakav a kupnji nije baš da fali (možda se koji put i nevidi, ali tu je) stoga ja nebi govorio o nekakvom novm dnu za tisak.

A ako i padne past će sa 10-ak komada i na novom dnu moći će se kupiti za 500 kuna! [kiss] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED


Vidim ima vas puno koji želite da tisak padne.Ok, razumjem [lol] !Ali promet je sad nikakav a kupnji nije baš da fali (možda se koji put i nevidi, ali tu je) stoga ja nebi govorio o nekakvom novm dnu za tisak.
A ako i padne past će sa 10-ak komada i na novom dnu moći će se kupiti za 500 kuna! [kiss] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Dobro dođe malo šale, no sad je doba oseke, i proždiru se svi međusobno.
Kako svi vole nabrajati opcije, i ja imam dvije:
1. ili će biti bolje
2. ili uopće neće biti
Stoga, ja nemam razloga za brigu, ako bude bolje, imat ću dobre dionice,…, relativnu sigurnost,…
A ako ne bude, neće ni mene biti, a onda me baš briga.
7-8 godina života mi je otišlo na rat i posljedice rata, što je naprema tome eventualno 1-2 godine pričekati na normalizaciju stanja na tržištu dionica.
Mladi su nestrpljivi, a u Dalmaciji kažu: "Priša, ubila miša".

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

ma ne-u dalmaciji kažu–crkni kenjče dok trava ne naraste….

New Report

Close