TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro vam jutro da treba skupljati. ja sam snizio prosjek sa 800 kuna na 450. sada ga čekam da još malo padne pa ću opet u sakupljanje. jednom će i ta kriza proći…

...povijest se ponavlja...


dobro vam jutro da treba skupljati. ja sam snizio prosjek sa 800 kuna na 450. sada ga čekam da još malo padne pa ću opet u sakupljanje. jednom će i ta kriza proći…

Kad prodje kriza , taman ces biti na nuli. Ako propustis onu kratkotrajnu euforiju neposredno nakon "krize". Ova kriza ce malo dulje trajati.

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

meni je prosjek ulaza 265,00 pa mi je frka–ha,ha,šalim se…ja mislim da se pojedine dionice ciljano obaraju da povuku druge na prodaju–igra živcima,ali ja sam već unaprijed prekrižio sav novac što sam uložio u dionice,pa me nije i briga,a uložio sam sve što imam,inače sam hrabar momak…


meni je prosjek ulaza 265,00 pa mi je frka–ha,ha,šalim se…ja mislim da se pojedine dionice ciljano obaraju da povuku druge na prodaju–igra živcima,ali ja sam već unaprijed prekrižio sav novac što sam uložio u dionice,pa me nije i briga,a uložio sam sve što imam,inače sam hrabar momak…

pa kolega ne mislite da HT stoji na 220 slucajno??!?!
kirurski ni vrit ni mimo.

Ja bum prestal taktizirat onoga trenutka kada HT dode na 210 – 205. tada ja ulazim sa svime svugdije. A kad HT dode na 180 i ako bog da nize sve prodajem pa unutra 🙂
Tak sam si ja nekak zamisli da bu bilo.

P.S. Normalno Tisak ocekujem na 500 onda
[lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ht drže mirovinci,zato pate druge dionice,uhvatila ih suša..ne vjerujem da će tisak ove godine preći kvotu 400,00,ali i da bude 350,00 meni dosta-to je cca 40%,i vrijedno je čekati i godinu dana za 40%,a to je realitet…


dobro vam jutro da treba skupljati. ja sam snizio prosjek sa 800 kuna na 450. sada ga čekam da još malo padne pa ću opet u sakupljanje. jednom će i ta kriza proći…

dokupljivanje je najbrži put u propast.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



dobro vam jutro da treba skupljati. ja sam snizio prosjek sa 800 kuna na 450. sada ga čekam da još malo padne pa ću opet u sakupljanje. jednom će i ta kriza proći…

dokupljivanje je najbrži put u propast.
[/quote]
Da,u medveđem razdoblju,ali u bikovskom razdoblju,jako dobra stvar.



dobro vam jutro da treba skupljati. ja sam snizio prosjek sa 800 kuna na 450. sada ga čekam da još malo padne pa ću opet u sakupljanje. jednom će i ta kriza proći…

dokupljivanje je najbrži put u propast.
[/quote]

sve ovisi o taktici ulaganja i definiranju sebe kao ulagača, i naravno _cijeni_ po kojoj to činiš. Ima nas raznih. A jedan se s tobom nikako ne bi složio. Isti je slučajno najbogatiji čovjek na svijetu.

I'LL BE BACK





ha napokon sada da je samo panike 🙂

kako stvari stoje, moglo bi biti. Kombinacije su očigledne. Baš me zanima, koliko će ekipe ovaj put ogulit, a ti nemoj biti škrt ovaj puta jer se dvaput šansa rijetko pruža. [wink]
[/quote]
hahaha prijatelju pa kolko se mi znamo na ovoj temi, ja sam na tisku zaradio boli glava al sada ovaj put ga skupljam i ne prodajem prije 500 niti jednu, sada kolko padne padne, meni bolje ja municije imam spremne ko svabe 40.
[thumbsup]
[/quote]
Samo da znate obadvojica – niste jedini! [lol]
[/quote]
Meni šleper municije stiže sljedeći tjedan pa se nadam da će situacija na tržištu biti takva da će biti isplativo opaliti koji rafal po nekoj dionici.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.




dobro vam jutro da treba skupljati. ja sam snizio prosjek sa 800 kuna na 450. sada ga čekam da još malo padne pa ću opet u sakupljanje. jednom će i ta kriza proći…

dokupljivanje je najbrži put u propast.
[/quote]

sve ovisi o taktici ulaganja i definiranju sebe kao ulagača, i naravno _cijeni_ po kojoj to činiš. Ima nas raznih. A jedan se s tobom nikako ne bi složio. Isti je slučajno najbogatiji čovjek na svijetu.
[/quote]
aha malo si pogledaj kolko je popljugala ekipa o kojoj pričaš…gle dobro je delboy reko ali očigledno on misli da je bull market ko i vi svi. smješno je kaj uvjek isti sam miljone zarađuju…svaka čast dečki najjači ste

Kriza: Tiskanim medijima crno se piše, ali više ćemo gledati televiziju

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kriza-tiskanim-medijima-crno-se-pise-ali-vise-cemo-gledati-televiziju/422729.aspx


Kriza: Tiskanim medijima crno se piše, ali više ćemo gledati televiziju

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kriza-tiskanim-medijima-crno-se-pise-ali-vise-cemo-gledati-televiziju/422729.aspx

cijena nafte prijatelju [bye]

tko se ne misli natiskati tiskom, tiskat će se u tramvaju [cool] [lol]

I'LL BE BACK

New Report

Close