TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U grčkoj na svakom kiosku imaju fiksnu liniju i normalni telefon za telefoniranje po minuti.


najbolje je da ne navlačite glupane na kupovinu nego da fino zaborative tisak na par godina. uvijek bolje rastu dionice koje nisu u fokusu, pogotovo ne nekih tradera sa 4000 kn u džepu. kad vi potpuno utihnete i prestanete o planovima i o tomu da se ne bojite , onda će tisak solidno narasti. ovako privlačite ljude kojima ovdje nije mjesto. samo polako i bit će puno para…

Bolje da ima što više trajdera, tako je dionica likvidnija, a kako sam kažeš dugoročno ionako neće utjecati na cijenu. I nema cijena nikakve veze s pisanjem po forumu, tako da su bilo kakvi "targeti" deplasirani…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

je li bolje da je dionica likvidnija je upitno. tisak je likvidan pa je pao 75% u ovoj krizi, dok moje ostale nelikvidne dionice jedva 10-30% a jedna uopće nije pala. zato je meni uvijek ugodnije u nelikvidnima koje imaju potencijal na višoj cijeni postati likvidnima. naravno da pisanje nema nikakve veze. to sam pokušao i reći. a svoje targete imam, bez obzira što ti govoriš da je to deplasirano i prodajem čim se dosegnu. ni prije, ni kasnije. tako sam uvijek radio i tako ću nastaviti.

...povijest se ponavlja...


je li bolje da je dionica likvidnija je upitno. tisak je likvidan pa je pao 75% u ovoj krizi, dok moje ostale nelikvidne dionice jedva 10-30% a jedna uopće nije pala. zato je meni uvijek ugodnije u nelikvidnima koje imaju potencijal na višoj cijeni postati likvidnima. naravno da pisanje nema nikakve veze. to sam pokušao i reći. a svoje targete imam, bez obzira što ti govoriš da je to deplasirano i prodajem čim se dosegnu. ni prije, ni kasnije. tako sam uvijek radio i tako ću nastaviti.

Uvijek je bolje imati likvidne dionice jer nelikvidne mogu jako dugo biti nelikvidne.

Čestitke današnjim kupcima!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

čestitke svim čestitim ljudima! te i onima dobre volje! a ako su kupili i tisak, tim više, čestitki!

Ako vi svima čestitate baš me zanima tko prodaje i zašto, ti su sigurno ludi.

eto ga…i sad mi neko kaže da su bolje likvidne. ovako možemo do 50 kuna i niže…sve dok ima kupaca.

...povijest se ponavlja...

Hehehe, ali barem postoje kupci… Probaj prodati koju nelikvidnu, pa začas dođeš na prvo mjesto gubitnika dana po -% promjene.

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Ljudi nije da drukam, al morate priznati da na ovoj dionici danas i nije baš falilo kupaca s obzirom na sitjuejšn!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Čestitke današnjim kupcima!!!

my,

čestitke svim čestitim ljudima! te i onima dobre volje! a ako su kupili i tisak, tim više, čestitki!

wtf?


Hehehe, ali barem postoje kupci… Probaj prodati koju nelikvidnu, pa začas dođeš na prvo mjesto gubitnika dana po -% promjene.

taj tvoj mentalni sklop je i doveo do ovakvih razmjera krize kod nas. zašto bih prodao? ne želim prodati. nisam ni mislio prodavati jer nisam uložio kruh i mlijeko nego višak novaca koji se brzo topi kako vidimo. ovdje će trebati godine i godine da se vratimo na razine iznad 1000 kn, dok na nelikvidnima nastavljamo put prema targetima odmah i to sa manje od 200.00 kuna. eto to je bitna razlika. najljepše je u društvu s malo dioničara koji imaju u planu zaraditi a ne govoriti da su oni veliki trgovci dionicama i trejderi. na zse je bitno samo da se trguje. nije bitno s kojim predznakom. uostalom, ma komu ja objašnjavam…

...povijest se ponavlja...

New Report

Close