TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako ništa drugo imaju dobar slogan: "TISAK i nedjeljom pri ruci"

LEAVE THE WORLD BEHINED

Važna je dobit koju će iskazati . Trebala bi biti veća od prošle . Ili ?


Važna je dobit koju će iskazati . Trebala bi biti veća od prošle . Ili ?

Meni se ipak čini važniji slogan!!

LEAVE THE WORLD BEHINED


dobar bid na tisku [bye]

Dobar bid na tisku da al bogami dobar,dobar i ask.Hm, nekako 3 komada trč,trč pa šuplje, pa trč,trč pa šuplje pa četristo.

LEAVE THE WORLD BEHINED

Jel ova dionica smrdi ili kaj se dešava?

Nije bolest sve što boli

Jeli istina da bi tisak mogao završiti u adris-ovim rukama?
Koliko je to dobro za tisak?
Kada če buknuti cijena prije ili poslije preuzimanja (ako ga preuzma).
[pray]


Jel ova dionica smrdi ili kaj se dešava?

ovo i mene čudi nakon manijakalne kupnje od 200 do 350. sada kao da se vraćamo na početne pozicije, donji boilinger je na 250 i tone, MACD je debelo od buy signala, prometi su nikakvi. Pitanje je sada na koliko čekati. Sutra moguć laki odbijanac do SMA50 na 300. Mišljenja?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

amatersko razmisljanje da je cjenu vukao gore neki veliki ulagac,to se jasno vidilo.maknio se oko 350 kn.cekaj ga ponovno.kad krene on kupovat kreni i ti,jednostavan nacin.i ja volim tisk te cu ti se pridruzit u kupnji.

Koji je omjer kupnje i prodaje?
Gdje je više skrivenih naloga?


amatersko razmisljanje da je cjenu vukao gore neki veliki ulagac,to se jasno vidilo.maknio se oko 350 kn. .
slazem se…..ukljucit ce se opet…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Cijena se neće u skorije vrijeme popeti znatno preko 300 kn. Onaj tko si može priuštiti čekati duže vrijeme (više od godinu dana svakako) imat će priliku lijepo zaraditi. Tko nema karakter i novac za to vjerojatno će biti prisiljen realizirati svoj gubitak. PBZ koji se ovdje igra ne investira i ne skuplja dionice nego kupuje i prodaje na dnevnoj bazi da ulovi razliku (dr. riječima kockaju se).


PBZ koji se ovdje igra ne investira i ne skuplja dionice nego kupuje i prodaje na dnevnoj bazi da ulovi razliku (dr. riječima kockaju se).

taj PBZskrb je investor. ne mogu vjerovati da to još niste skužili.

I'LL BE BACK

New Report

Close