TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


neki dan sam pričao sa ženom koja radi na tiskovom kiosku,i kaže da umiru od posla..da žene padaju u nesvjest od iznemoglosti,kaže da nikad nije bio veći promet..jedan obični kiosk u centru grada godišnje pravi promet od 4 miliona kuna,nevjerovatno….pa me čudi da je tisak još na ovako relativno niskim granama,pogotovo sada kada je nedjeljom zabranjen rad trgovinama…da je zse normalnija,tj likvidnija burza,mislim da bi tisak bio na puno većoj razini od ove,imam nešto tisk-r-a i mislim se podebljat,u dogledno vrijeme…

Nemoj takve stvari iznositi u javnost, pa to je preko 100 000 kn dnevno, ak to pročitaju lopovi, jadne tete na kioscima su nastradale, daj imaj malo obzira.



neki dan sam pričao sa ženom koja radi na tiskovom kiosku,i kaže da umiru od posla..da žene padaju u nesvjest od iznemoglosti,kaže da nikad nije bio veći promet..jedan obični kiosk u centru grada godišnje pravi promet od 4 miliona kuna,nevjerovatno….pa me čudi da je tisak još na ovako relativno niskim granama,pogotovo sada kada je nedjeljom zabranjen rad trgovinama…da je zse normalnija,tj likvidnija burza,mislim da bi tisak bio na puno većoj razini od ove,imam nešto tisk-r-a i mislim se podebljat,u dogledno vrijeme…

Nemoj takve stvari iznositi u javnost, pa to je preko 100 000 kn dnevno, ak to pročitaju lopovi, jadne tete na kioscima su nastradale, daj imaj malo obzira.
[/quote]
to je 10000 kuna dnevno,a ne 100 000 kn…loša matematika

dobar bid na tisku [bye]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


dobar bid na tisku [bye]

žalosno,al istinito……

Pa nerazumijem ovakav ponovni pad Tiska.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Pa nerazumijem ovakav ponovni pad Tiska.

kaj si ti stvarno vjerovao da će recesija zaobići tisak ili bilo ćemu napisano ovdje?hahaha…e al svaka čast ovoj ekipa kaj vas je navukla.. [lol] [lol] [lol] nego, daj više shvatite da je vani kolaps koji se ne može izbjeć i sve će dole a tisak prvi.pusa

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

lanice, nije nitko nikoga navukao nego je jednostavno situacija takva kakva je. nakon krize, tisak će se oporavljati munjevito, a do tada, tko ulovi nešto jeftino neka čuva. i ti kupuješ, znam:)

...povijest se ponavlja...

treba ostati pribran u ovakvim trenutcima,neće kurbin pir trajati vječno….


lanice, nije nitko nikoga navukao nego je jednostavno situacija takva kakva je. nakon krize, tisak će se oporavljati munjevito, a do tada, tko ulovi nešto jeftino neka čuva. i ti kupuješ, znam:)

ne kupujem još jer će se ovo prepolovit a vi svi sam sanjajte o 600 kn…ne mislim ja da bu sam tisak dole već sve sam me zanima di su vam sad oni heroji



lanice, nije nitko nikoga navukao nego je jednostavno situacija takva kakva je. nakon krize, tisak će se oporavljati munjevito, a do tada, tko ulovi nešto jeftino neka čuva. i ti kupuješ, znam:)

ne kupujem još jer će se ovo prepolovit a vi svi sam sanjajte o 600 kn…ne mislim ja da bu sam tisak dole već sve sam me zanima di su vam sad oni heroji
[/quote]

mislim da sam se zaboravio prelogirat [lol]

nego.. ako će se prepolovit, zašto ne otreseš one količine "koje ti imaš a ja mogu samo sanjati" i kupiš po duplo jeftinije? Pa nisi valjda tolki mazohist? hehe.

Ajd živio ti meni!

I'LL BE BACK




lanice, nije nitko nikoga navukao nego je jednostavno situacija takva kakva je. nakon krize, tisak će se oporavljati munjevito, a do tada, tko ulovi nešto jeftino neka čuva. i ti kupuješ, znam:)

ne kupujem još jer će se ovo prepolovit a vi svi sam sanjajte o 600 kn…ne mislim ja da bu sam tisak dole već sve sam me zanima di su vam sad oni heroji
[/quote]

mislim da sam se zaboravio prelogirat [lol]

nego.. ako će se prepolovit, zašto ne otreseš one količine "koje ti imaš a ja mogu samo sanjati" i kupiš po duplo jeftinije? Pa nisi valjda tolki mazohist? hehe.

Ajd živio ti meni!
[/quote]
ja nikad nisam skrivao 2 nicka i prvi sam to reko al ih nemam ko ti 10 a ti si malo pročitaj zašto, nego ja sam izašao između 330 i 370 a tebe dugo tu nije bilo za razliku od prije 2 tjedna dok si bio učestal gost koji puni glave glupostima.ajd živio i ti meni

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...





lanice, nije nitko nikoga navukao nego je jednostavno situacija takva kakva je. nakon krize, tisak će se oporavljati munjevito, a do tada, tko ulovi nešto jeftino neka čuva. i ti kupuješ, znam:)

ne kupujem još jer će se ovo prepolovit a vi svi sam sanjajte o 600 kn…ne mislim ja da bu sam tisak dole već sve sam me zanima di su vam sad oni heroji
[/quote]

mislim da sam se zaboravio prelogirat [lol]

nego.. ako će se prepolovit, zašto ne otreseš one količine "koje ti imaš a ja mogu samo sanjati" i kupiš po duplo jeftinije? Pa nisi valjda tolki mazohist? hehe.

Ajd živio ti meni!
[/quote]
ja nikad nisam skrivao 2 nicka i prvi sam to reko al ih nemam ko ti 10 a ti si malo pročitaj zašto, nego ja sam izašao između 330 i 370 a tebe dugo tu nije bilo za razliku od prije 2 tjedna dok si bio učestal gost koji puni glave glupostima.ajd živio i ti meni
[/quote]

Lanice, smotan si ko sajla !! Pa onom šašavom Baronu sa 50 nickova se ne događaju ovakve gluposti. Da stvar bude bolja, znam ti i "glavni" nick al neću ga napisat da te ne brukam jer si mi oke ( s tim "glavnim" nickom), čak se i dopisujemo tu i tamo na PM. Skužio sam te odavno. hehe. Pa hajde ako imam 10 nickova, napiši barem dva koja su to.

Ti si izašao između 330 i 370. pa to je odlično. Jesu to one količine koje si krcao po 1000?, jer znam da ispod 200 nisi kupio ni komad jer nisi imo muda i tu pisao gluposti kako će na 50kn[lol] . Pa najveće neznalice poput mene su se nakupovale ispod 200 kn.hihihihihihi [tongue] [kiss]

I'LL BE BACK

New Report

Close