TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nemojte biti škrti sutra na bidu vi koji se žderete zadnjih mjesec dana. Da ne bi opet bilo lupanja glavom o zid… a vi kojima tisak nije dobar i bojite se Amerike, fino se istresite ovima što se žderu, i svi sretni. [kiss]

zašto ste mi dali jedinicu za pvaj post? Što sam krivo rekao? molio bih da mi netko ispravi ocjenu. pa nisam je kriv što više nema ovih što se boje Amerika i nije im dobar Tisak. Pa nema Tisak baš tolko dionica…

I'LL BE BACK



Nemojte biti škrti sutra na bidu vi koji se žderete zadnjih mjesec dana. Da ne bi opet bilo lupanja glavom o zid… a vi kojima tisak nije dobar i bojite se Amerike, fino se istresite ovima što se žderu, i svi sretni. [kiss]

zašto ste mi dali jedinicu za pvaj post? Što sam krivo rekao? molio bih da mi netko ispravi ocjenu. pa nisam je kriv što više nema ovih što se boje Amerika i nije im dobar Tisak. Pa nema Tisak baš tolko dionica…
[/quote]

Eto dobar primjer smislenosti ovog ocjenjivanja, ali eto tko voli nek izvoli.

…jagma…

I'LL BE BACK

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 12.664 0,53 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 6.256 0,26 Skrb. račun
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 6.095 0,26 Osnovni račun
7. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 2.500 0,10 Osnovni račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.489 0,10 Skrb. račun
9. MAKART I MAKART 1.696 0,07 Osnovni račun
10. CVETOJEVIĆ SAŠA 1.672 0,07 Osnovni račun
Ukupno: 95,11

Po koliko je Filipović ušao ?


Po koliko je Filipović ušao ?

Iznad 1000 kn.



Po koliko je Filipović ušao ?

Iznad 1000 kn.
[/quote]

To bi značilo da je na ovoj dionici trenutno na gubitku.



Po koliko je Filipović ušao ?

Iznad 1000 kn.
[/quote]

Da,iznad 1000 ali i po puno nize je on ulazio. Njemu je prosjek sigurno puno ispod.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Marijan je ulazio po 400-450 kuna negdje u vrijeme preuzimanja od Agrokora, a oko 300 komada kupio je po okruglih 1500 kuna prilikom iskrcaja Hrvatske pošte. Eto, tako da je u malom minusu, no njega to baš ne brine jer zna zašto je kupio i na koji rok. Inače, radi se o jednom od najbogatijih naših poduzetnika s afinitetom za dobrim dionicama.

...povijest se ponavlja...

je…ko sto si je i Siemens uduplao u 05. i 06.2007. po 1650 i 1750 hrk.

da li je INGRA izašla skroz, ima li netko CD s listom dioničara?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Možda ovo nije tema, ali kako nova otvorena nije, da li netko ima procjene realne vrijednosti dionice Inovina. Obzirom na špekulacije oko Adrisa i preuzimanja koje ovih danas čitam ovdje, možda bi se i kakvi merging onda mogao desiti u nadolazećim godinama.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close