TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zna li tko što ima novog na relaciji Agrokor-Adris? U Tisku sam na par prodajnih mjesta od prodavača čuo istu priču ,a to je da Todorić Adrisu prodaje Tisak što mi je pomalo i čudno s obzirom na pokrenute iNovine i cjelokupnu situaciju na tržištu.Što mislite,drži li to vodu?

Nikad se ne zna.
Dobra je to firma.
Adrisu sigurno više znaci nego Todoricu.
Uvijek je pitanje po kojoj cijeni ?
Koliko je hitno prodavatelju potreban novac ?
A možda je i dezinformacija.



Zna li tko što ima novog na relaciji Agrokor-Adris? U Tisku sam na par prodajnih mjesta od prodavača čuo istu priču ,a to je da Todorić Adrisu prodaje Tisak što mi je pomalo i čudno s obzirom na pokrenute iNovine i cjelokupnu situaciju na tržištu.Što mislite,drži li to vodu?

Nikad se ne zna.
Dobra je to firma.
Adrisu sigurno više znaci nego Todoricu.
Uvijek je pitanje po kojoj cijeni ?
Koliko je hitno prodavatelju potreban novac ?
A možda je i dezinformacija.

[/quote]

Tako je kolega, sve je moguće [wink]

I'LL BE BACK

Nemojte biti škrti sutra na bidu vi koji se žderete zadnjih mjesec dana. Da ne bi opet bilo lupanja glavom o zid… a vi kojima tisak nije dobar i bojite se Amerike, fino se istresite ovima što se žderu, i svi sretni. [kiss]

I'LL BE BACK

Adris kupuje sve i svašta, i tako već godinama, samo imaju guju u novčaniku, pa od pustih priča nikad ništa.
Tisku više znači trenutno povoljna tržišna situacija u kojoj se našao "glupošću" naših vlastodržaca, nego možebitno preuzimanje od Adrisa.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Adris kupuje sve i svašta, i tako već godinama, samo imaju guju u novčaniku, pa od pustih priča nikad ništa.
Tisku više znači trenutno povoljna tržišna situacija u kojoj se našao "glupošću" naših vlastodržaca, nego možebitno preuzimanje od Adrisa.

Slažem se!

No zanima me fer vrijednost TISK-R-A ? Što mislite, čemu se nadate? – naravno uz stabilizaciju tržišta kapitala

Osobno pucam na 800 kn!!!

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Adris kupuje sve i svašta, i tako već godinama, samo imaju guju u novčaniku, pa od pustih priča nikad ništa.
Tisku više znači trenutno povoljna tržišna situacija u kojoj se našao "glupošću" naših vlastodržaca, nego možebitno preuzimanje od Adrisa.

Ključno je što je Tisak značajniji ADRISU nego Agrokoru.

Osobno sam više puta blebnuo target i market me gadno demantirao, tako da o brojevima ne bih pričao.



Adris kupuje sve i svašta, i tako već godinama, samo imaju guju u novčaniku, pa od pustih priča nikad ništa.
Tisku više znači trenutno povoljna tržišna situacija u kojoj se našao "glupošću" naših vlastodržaca, nego možebitno preuzimanje od Adrisa.

Ključno je što je Tisak značajniji ADRISU nego Agrokoru.

[/quote]

Kolega, uputio bih vas na temu ADRS-P(R)-A, da se upoznate sa svih Adrisovim akvizicijama, pažljivo čitajte da vam koja ne bi promakla.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Kolega, uputio bih vas na temu ADRS-P(R)-A, da se upoznate sa svih Adrisovim akvizicijama, pažljivo čitajte da vam koja ne bi promakla.

hehe, ova je stvarno dobra [lol]

I'LL BE BACK


Osobno sam više puta blebnuo target i market me gadno demantirao, tako da o brojevima ne bih pričao.


Adris kupuje sve i svašta, i tako već godinama, samo imaju guju u novčaniku, pa od pustih priča nikad ništa.
Tisku više znači trenutno povoljna tržišna situacija u kojoj se našao "glupošću" naših vlastodržaca, nego možebitno preuzimanje od Adrisa.

Ključno je što je Tisak značajniji ADRISU nego Agrokoru.

[/quote]

Kolega, uputio bih vas na temu ADRS-P(R)-A, da se upoznate sa svih Adrisovim akvizicijama, pažljivo čitajte da vam koja ne bi promakla.
[/quote]

Ja Adris pratim zadnjoh 20 godina, još dok je bio stari TDR, e sada dali vi što znate o Adrisu u to ne bih ulazio.

Počelo je počelo . Od sada će se umjsto u šoping centre izlaziti u TISAK centre .Tu se uz novine može slobodno i pušiti , a budu i kavicu kuhali. Uskoro , možda čak i besplatno nedjeljom.

Baš se naš tisak proslavia, varaju nam kupce s reklamama, dođem u nedjelju u 10 sati kupiti 1.5 l jamnice i sok gratis, kaže mi prodavaćica na 3 trafike, da su dobili po prodajnom mjestu 6 komada jamnice, gospodo iz marketinga, dobra fora da se kupce naljuti i da se okrenu na peti za 180 [tongue]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

10 nalog na prodaji je na 885,00kn. ovo će eksplodirati.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close