TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tri jaka momenta za percepciju tiska od kojih dva vrlo friška:

-Novi kolektor u top 10. Ni pet ni šest nego "zaba skrbnički"
-kiosci jedini smiju raditi nedjeljom.
-cijene goriva na niskim razinama što je jedna od velikih stavki rashoda za tvrtku.

-i ono najbitnije što već svi znamo: Tisak je od društava kojoj "recesija" ne može ugroziti poslovanje.

Nešto slično kao Ledo.

lijep vam pozdrav.

I'LL BE BACK

Jučer na zatvaranju i danas na otvaranju odlična prilika za dokup. Nadam se da su je neki iskoristili. A onima koji višu sa nama [bye] [bye].


Jučer na zatvaranju i danas na otvaranju odlična prilika za dokup. Nadam se da su je neki iskoristili. A onima koji višu sa nama [bye] [bye].

Ja nisam uspio, nije me poklopilo, a po asku u ova vrijeme neću udarati, bolje se lipariti na bidu [sad]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 12.528 0,52 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 6.256 0,26 Skrb. račun
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 6.095 0,26 Osnovni račun
7. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 2.500 0,10 Osnovni račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.489 0,10 Skrb. račun
9. MAKART I MAKART 1.696 0,07 Osnovni račun
10. CVETOJEVIĆ SAŠA 1.672 0,07 Osnovni račun
Ukupno: 95,10

Može K/P

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Kupnja
350,00 25
348,00 6
341,02 37
341,01 23
341,00 24
340,00 3
336,00 100
335,00 40
332,15 30
332,00 230
Prodaja
357,64 4
358,00 27
359,95 150
362,00 6
377,97 45
387,65 28
398,96 40
400,00 400
410,00 100
494,99 25

očigledno su se ona dva skrbnička ovih dana uključila u kupovinu i čiste kao blesavi (vjerojatno todorićevi igrači ili neki fondovi). od sutra počinju senzacionalne nedjeljne akcije 3 proizvoda po povoljnijoj cijeni: sutra jamica 1 i pol litra – gratis smart 0,25l, domaćica keksi od kraša po 8 kuna i zvečevo mikado lješnjak 2×200 grama plus jedna manja sa keksom za cijenu nižu nego te dvije s lješnjakom u redovnoj prodaji. Veseli me veliki angažman zvečeva kod tiska, što mi govori o mogućem preuzimanju idućih par godina od strane agrokora. Tisak je bio i ostat će tvornica novaca, posebice sada kad samo kiosci smiju raditi nedjeljom od 7-14….Bravo za upravu koja očito zna što radi i brzo reagiraju na nove okolnosti.

...povijest se ponavlja...


zvečevo mikado lješnjak 2×200 grama plus jedna manja sa keksom za cijenu nižu nego te dvije s lješnjakom u redovnoj prodaji.

Bilo bi dobro u asortiman ubaciti kruh i mlijeko. [lol] [thumbsup]
Bar za nedjelju!

who dares, wins


očigledno su se ona dva skrbnička ovih dana uključila u kupovinu i čiste kao blesavi (vjerojatno todorićevi igrači ili neki fondovi). od sutra počinju senzacionalne nedjeljne akcije 3 proizvoda po povoljnijoj cijeni: sutra jamica 1 i pol litra – gratis smart 0,25l, domaćica keksi od kraša po 8 kuna i zvečevo mikado lješnjak 2×200 grama plus jedna manja sa keksom za cijenu nižu nego te dvije s lješnjakom u redovnoj prodaji. Veseli me veliki angažman zvečeva kod tiska, što mi govori o mogućem preuzimanju idućih par godina od strane agrokora. Tisak je bio i ostat će tvornica novaca, posebice sada kad samo kiosci smiju raditi nedjeljom od 7-14….Bravo za upravu koja očito zna što radi i brzo reagiraju na nove okolnosti.

Delboy. Ekipa nema pojma u kom Tisak ide smjeru. Misle da će recesija pogoditi Tisak jer će ljudi manje kupovati novine. HAHAHAHA. Kog boli qurac za novine!!?? ALO MARS, ZEMLJA ZOVE!! Jel vi vidite volumen oglašavanja Tiska na TV? Jel se to novine oglašavaju? Alo!! Tisak postaje retail store. Ima ih na tisuće po zemlji i rade nedjeljom.

A vi prodajte. To vam ništa nevalja.

I'LL BE BACK

Ja znam da sutra kupujem Jamnicu+smart za 4,99, Jutarnji kao i uvijek, a uz njega uzet ću i kavu Frank uz njih, zbirno 19,99. E sad vi drukeri na dolje razmislite koliko će Hrvata sutra dok ne rade trgovine postupiti isto ovako. I koliko će se povećati profit Tiska u odnosu na prijašnje stanje?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Zna li tko što ima novog na relaciji Agrokor-Adris? U Tisku sam na par prodajnih mjesta od prodavača čuo istu priču ,a to je da Todorić Adrisu prodaje Tisak što mi je pomalo i čudno s obzirom na pokrenute iNovine i cjelokupnu situaciju na tržištu.Što mislite,drži li to vodu?

New Report

Close