TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakvo radno vrijeme po novom imaju naši kiosci nedeljom…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Kakvo radno vrijeme po novom imaju naši kiosci nedeljom…

Mislim da se nije mijenjalo u odnosu na postojeći.
Sad će moći uvaliti skupe čokoladice i kikiriki bez po problema s obzirom da je drugo zatvoreno.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Tak i ja mislim Hugo moj evo 100 i jedan veliki pozdrav friku koji mi stalno djeli jedinice…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO



Kakvo radno vrijeme po novom imaju naši kiosci nedeljom…

Mislim da se nije mijenjalo u odnosu na postojeći.
Sad će moći uvaliti skupe čokoladice i kikiriki bez po problema s obzirom da je drugo zatvoreno.
[/quote]
E pa vidiš tu se malo varaš !
Jedan dio asortimana koji im prodajem oni u maloprodajama prodaju dosta povoljno tj.rade s dosta malom maržom.
Normalno da asortiman tipa žvake ,grickalice rade s prosječnom maržom kao i ostale trafike.
Šta bi tija da mukte rade ?
Pa nisu oni socijalna ustanova.
Pozdrav

Tisak je perspektivna firma i ovaj rad nedjeljom će biti možda i pogon koji se dugo čeka, jedina mana i sramota ove todorićeve perjanice je plaća zaposlenika na kioscima od 2400kn.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Tako je u Tisku uvijek bilo i biti će,plaće se kreću u nekim okvirima djelatnosti trgovine,ali ne smijemo smetnuti sa uma da prodavač u Tisku nije samo prodavač nego i komercijalist,prodavač,fizikalac,unapređivač prodaje,administrator…,a kad tome pridodamo činjenicu da su im sada uvalili operativni sustav evidencije prodaje robe koji više ne radi nego radi…da je taj isti prodavač za sve kriv…da ga nakljukaju robom sa istekom roka trajanja pri kraju pa im lijepo nonšalantno kažu da je moraju pod svaku cijenu prodati ili…ili je moraju sami kupiti jer je na inventuri ne smiju imati,a sve to da se sakrije nesposobnost komercijalista ili onih koji se tako zovu ili onih koji ih štite u srednjem menadžmentu i tako bliže i tako dalje.Porazgovarajte malo sa tim ljudima i zaprepastiti ćete se koliko neorganizacije i curenja keša još uvijek ima jer nekome nije u interesu zaposliti "metlu" nego staru "gardu" zadržati na okupu koja je naučila samo jedno,a to je kako zaj….i sustav i što više ušićariti.Što mislite koliko manjkova ima u liniji:otprema-vozač distributer-prodavač-remitenda -Centralno skladište remitende.Manjkova koji idu na teret Tiska jer ne znaju presjeći lanac…Tek kad to riješe vjerujte da će i Tisak uzletjeti,da će prodavač biti zadovoljniji ,da će kasa biti puna…Pozdrav svima i sve najbolje u Novoj 2009.g


Tako je u Tisku uvijek bilo i biti će,plaće se kreću u nekim okvirima djelatnosti trgovine,ali ne smijemo smetnuti sa uma da prodavač u Tisku nije samo prodavač nego i komercijalist,prodavač,fizikalac,unapređivač prodaje,administrator…,a kad tome pridodamo činjenicu da su im sada uvalili operativni sustav evidencije prodaje robe koji više ne radi nego radi…da je taj isti prodavač za sve kriv…da ga nakljukaju robom sa istekom roka trajanja pri kraju pa im lijepo nonšalantno kažu da je moraju pod svaku cijenu prodati ili…ili je moraju sami kupiti jer je na inventuri ne smiju imati,a sve to da se sakrije nesposobnost komercijalista ili onih koji se tako zovu ili onih koji ih štite u srednjem menadžmentu i tako bliže i tako dalje.Porazgovarajte malo sa tim ljudima i zaprepastiti ćete se koliko neorganizacije i curenja keša još uvijek ima jer nekome nije u interesu zaposliti "metlu" nego staru "gardu" zadržati na okupu koja je naučila samo jedno,a to je kako zaj….i sustav i što više ušićariti.Što mislite koliko manjkova ima u liniji:otprema-vozač distributer-prodavač-remitenda -Centralno skladište remitende.Manjkova koji idu na teret Tiska jer ne znaju presjeći lanac…Tek kad to riješe vjerujte da će i Tisak uzletjeti,da će prodavač biti zadovoljniji ,da će kasa biti puna…Pozdrav svima i sve najbolje u Novoj 2009.g

kolega ovo ste divno sročili i ocrtava pravo stanje stvari [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Tako je u Tisku uvijek bilo i biti će,plaće se kreću u nekim okvirima djelatnosti trgovine,ali ne smijemo smetnuti sa uma da prodavač u Tisku nije samo prodavač nego i komercijalist,prodavač,fizikalac,unapređivač prodaje,administrator…,a kad tome pridodamo činjenicu da su im sada uvalili operativni sustav evidencije prodaje robe koji više ne radi nego radi…da je taj isti prodavač za sve kriv…da ga nakljukaju robom sa istekom roka trajanja pri kraju pa im lijepo nonšalantno kažu da je moraju pod svaku cijenu prodati ili…ili je moraju sami kupiti jer je na inventuri ne smiju imati,a sve to da se sakrije nesposobnost komercijalista ili onih koji se tako zovu ili onih koji ih štite u srednjem menadžmentu i tako bliže i tako dalje.Porazgovarajte malo sa tim ljudima i zaprepastiti ćete se koliko neorganizacije i curenja keša još uvijek ima jer nekome nije u interesu zaposliti "metlu" nego staru "gardu" zadržati na okupu koja je naučila samo jedno,a to je kako zaj….i sustav i što više ušićariti.Što mislite koliko manjkova ima u liniji:otprema-vozač distributer-prodavač-remitenda -Centralno skladište remitende.Manjkova koji idu na teret Tiska jer ne znaju presjeći lanac…Tek kad to riješe vjerujte da će i Tisak uzletjeti,da će prodavač biti zadovoljniji ,da će kasa biti puna…Pozdrav svima i sve najbolje u Novoj 2009.g

Sve je to vjerojatno istina.

Tako je već desetljecima.

Tako je bilo u u vrijeme visoke dobiti Tiska.

Tako je bilo i kada je dionica bila na maksimumu.

To pokazuje kolike su mogućnosti napredovanja, tj. poboljšavanja učinkovitosti i maksimaliziranja ostvarene dobiti.
Ja bih istaknuo još jedan faktor koji je važan pri postavljanju ove kao poželjne u portelju, a to je relatvno visok stupanj neovisnosti na makro i mikro ekonomska zbivanja.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


To pokazuje kolike su mogućnosti napredovanja, tj. poboljšavanja učinkovitosti i maksimaliziranja ostvarene dobiti.
Ja bih istaknuo još jedan faktor koji je važan pri postavljanju ove kao poželjne u portelju, a to je relatvno visok stupanj neovisnosti na makro i mikro ekonomska zbivanja.

Slažem se uglavnom, no tu ima i jedan problem budući da je glavni segment biznisa distribucija tiskovina ako su makro i mikro ekonomska zibvanja u banani ljudi će radije kupovati kruh i mlijeko nego tiskovine. No budući da distribucija tiska nije mukte veće se plaća po određenoj obračunskoj cijene formiranoj vezanoj za cijenu goriva i da majstori uzimaju 33% po prodanom primjerku onda nema gubitka;nikakvog eventualno slabiji rezultat.No sve u svemu ako je Todiju bio dobar 400i nešto prošle godine mislim da je i po trenutnoj cjeni jedanko tako dobar pogotovo što su se uvela određena modernizacija u smislu poslovanja. Kad implementiraju sve što je zacrtano,Dionica -Praćka..

I jedno nagradno pitanje"Zašto je Tisak jedna od kompanija sa najmanjim postotkom bolovanja teta iz kiosaka.."

LEAVE THE WORLD BEHINED


To pokazuje kolike su mogućnosti napredovanja, tj. poboljšavanja učinkovitosti i maksimaliziranja ostvarene dobiti.
Ja bih istaknuo još jedan faktor koji je važan pri postavljanju ove kao poželjne u portelju, a to je relatvno visok stupanj neovisnosti na makro i mikro ekonomska zbivanja.

To sam i ja pomislio dok je bila na 1000, da ne može potonuti na skroz dno dna oceana od 200, zbog relativno malog FF. Al eto [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Tako je u Tisku uvijek bilo i biti će,plaće se kreću u nekim okvirima djelatnosti trgovine,ali ne smijemo smetnuti sa uma da prodavač u Tisku nije samo prodavač nego i komercijalist,prodavač,fizikalac,unapređivač prodaje,administrator…,a kad tome pridodamo činjenicu da su im sada uvalili operativni sustav evidencije prodaje robe koji više ne radi nego radi…da je taj isti prodavač za sve kriv…da ga nakljukaju robom sa istekom roka trajanja pri kraju pa im lijepo nonšalantno kažu da je moraju pod svaku cijenu prodati ili…ili je moraju sami kupiti jer je na inventuri ne smiju imati,a sve to da se sakrije nesposobnost komercijalista ili onih koji se tako zovu ili onih koji ih štite u srednjem menadžmentu i tako bliže i tako dalje.Porazgovarajte malo sa tim ljudima i zaprepastiti ćete se koliko neorganizacije i curenja keša još uvijek ima jer nekome nije u interesu zaposliti "metlu" nego staru "gardu" zadržati na okupu koja je naučila samo jedno,a to je kako zaj….i sustav i što više ušićariti.Što mislite koliko manjkova ima u liniji:otprema-vozač distributer-prodavač-remitenda -Centralno skladište remitende.Manjkova koji idu na teret Tiska jer ne znaju presjeći lanac…Tek kad to riješe vjerujte da će i Tisak uzletjeti,da će prodavač biti zadovoljniji ,da će kasa biti puna…Pozdrav svima i sve najbolje u Novoj 2009.g

Hahahahahahah
Ne znam koliko si upućen u funcioniranje Tiska ,jer ovakvo stanje definitivno nije.
Pa dobar dio rukovodećeg kadra je novi !
Novi sustav funkcionira savršeno !
Lopova uvijek ima pa ih, vjerovatno, ima i u Tisku !
Prijatelj mi je jedan od novijih direktora i mogu reć da nikad više nije radija!
To da može faliti robe u kombijima tj.lancu može;al bože moj zato i postoje inventure i financijska odgovornost za istu.
Prijatelju moj ,prošla su komunistička vrimena trgovine u kojoj se radilo ,lako ćemo !
Ne nasjedaj svakakvim pričama ,nego provjeri činjenice.
Oni u svakom momentu znaju stanje svakog artikla u svakoj poslovnici .
Prostor za manipulaciju je definitivno sužen .
Tisak nekada i Tisak danas je velika razlika !
Pozdrav !

New Report

Close