TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

guverneru, pa i to je bila šala sa rizikom. tisak je najmanje rizična dionica u pogledu svojeg poslovanja, to svak zna jer to je tvornica novaca i to gotovine, upravo one gotovine koje nedostaje svima nama. još kad krenu novi kiosc i tisak-medie uz nove djelatnosti poput reciklaže otpada, coffee to go, lutrije na kioscima, predaje oglasa, predaje pošiljki, a za par godina i mjenjačnica – gdje će tomu biti kraj…? Ali, polako, prvo neka se ovo sve smiri i oporavi, onda ćemo svi biti pametniji. ja sam uvijek bio pobornik trgovine-maloprodaje, prehrane i tekstila (ma što o tomu neki mislili), jer oni će uvijek poslovati, dok ostala industrija u krizama teško posluje

...povijest se ponavlja...

ma sve 5, nemoj sad sipati planove, iako za mjenjačnicu moram priznat da prvi put sad čujem. Koji će nam qurac mjenjačnica kad ćemo u EU za koju godinu? Jedino ak nećemo dobit Euro tako skoro… ne znam te političke kombinacije..

I'LL BE BACK

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 12.199 0,51 Skrb. račun +100
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 6.256 0,26 Skrb. račun
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 6.095 0,26 Osnovni račun
7. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 2.500 0,10 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.017 0,08 Skrb. račun
9. MAKART I MAKART 1.696 0,07 Osnovni račun
10. CVETOJEVIĆ SAŠA 1.672 0,07 Osnovni račun
Ukupno: 95,07

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Super što se se svi lijepo dogovorili kud će Tisak. Ja samo čekam. Kako sam napisao 400 je apsolutni minimum za trejdere a nakon toga 800 i 1000. Do kraja godine je još ravno 10 radnih dana, od toga su dva skraćena. Zato svi vi koji ekipi gore dajete jedinice (znam da ćete i meni) kupite na vrijeme kod vlak još nije krenuo. Ne znam što vlad piše na TA jer je dosadan i ne čita mi ga se ali tehnički ovako dobro Crobex nije izgledao već mjesecima. Odbrojavanje je počelo. 10, 9, 8…

Pozdrav.

hahahaha, znas kaj se dogodi kad tak brojis?!?!?

najcesce se kod 3 krene sa 2,75 , 2,50… a kod jedan vec i skijanje odradis. Ljudi treba jos pustiti do uskrsa i molit boga da koji margin uleti i ostali veseljaci.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Nema margina na Tisku. Ne daju ga na margin. Više nigdje. Nek me ispravi netko ako griješim. Uzo bih ga ja da daju. Nego ode jutros skrivač od soma komada. Što sam reko, ma niti 5 minuta [bye]

I'LL BE BACK


Nema margina na Tisku. Ne daju ga na margin. Više nigdje. Nek me ispravi netko ako griješim. Uzo bih ga ja da daju. Nego ode jutros skrivač od soma komada. Što sam reko, ma niti 5 minuta [bye]

daju, daju [wink]

CEBA ga hoce i to rado. znaju da bitno nize vise ne moze.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

di je ta CEBA, idem ja malo tamo… da malo pojačam bid[cool]. A ako me probije i ode u provaliju, uvijek mogu istrest ZG28-ici i Delboyu. [wink]

I'LL BE BACK

tvornica novca dobro povukla [thumbsup]

NEMA PREDAJE

hahahah governoru po dobro cijeni ja sam spreman ne brini. za 500, 600 komada uvijek se nade..

[proud]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


hahahah governoru po dobro cijeni ja sam spreman ne brini. za 500, 600 komada uvijek se nade..

[proud]

Onda nema frke. Čuvaš mi leđa [cool]

I'LL BE BACK

ma nece doci do njegovih naloga. danas su se u igru ukljucili malo veci igraci 😉

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close