TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne plačem nego znam da je HPB-u ostalo još oko 1200 komada koje će otresati još par tjedana pa mi se ne žuri…bit će tiska još ispod 200 kuna (na žalost moju i nas ostalih koji smo unutra). no kad se istresu, vidjet ćemo koliko ste jaki na djelu jer ima puno jeftinijih dionica od ove trenutno, a manje rizičnih

...povijest se ponavlja...


ne plačem nego znam da je HPB-u ostalo još oko 1200 komada koje će otresati još par tjedana pa mi se ne žuri…bit će tiska još ispod 200 kuna (na žalost moju i nas ostalih koji smo unutra). no kad se istresu, vidjet ćemo koliko ste jaki na djelu jer ima puno jeftinijih dionica od ove trenutno, a manje rizičnih

Govorimo li o 250k kn? Ne žuri ti se jer netko još namjerava istresti dionica za 250k kn? I to će raditi još par tjedana? OK.


ne plačem nego znam da je HPB-u ostalo još oko 1200 komada koje će otresati još par tjedana pa mi se ne žuri…bit će tiska još ispod 200 kuna (na žalost moju i nas ostalih koji smo unutra). no kad se istresu, vidjet ćemo koliko ste jaki na djelu jer ima puno jeftinijih dionica od ove trenutno, a manje rizičnih

jao jao, jada li. Vidim promijenila se retorika. Na 1000 kuna Tisak je bio nešto najbolje, a sad ima jeftinijih i manje rizičnih. Naravno da ima jeftinijih, eto brodara na trećini booka, građevinara na pola do jednom. Jesu li manje rizični po pitanju budućih prihoda neka svatko prosudi sam. Ne treba biti pretjerano pametan da se zaključi koji je sektor manje rizičan i čija bilanca i projekcija budućeg poslovanja je manje rizična…

Kopernikanski obrat u tvom pisanju i to na najnižim cijenama je u najmanju ruku smiješan. 1200 komada od HPB-a je 400K kuna i to se odnese u par minuta na malo "boljem" danu. Di su ona hvalisanja "prodajte prodajte meni i dečkima u top 20 pa ćete vidjeti hoćete li dobit nazad". Vlad druka na 50 kuna sa svojim crtkarijama, ti pišeš to što pišeš i jasno je koja je dionica best buy i koja će bit bomba s obzirom na ulaz sada. Ja sam reko da neću pisati, "drukati" i navijati na UP, ali kad vidim ovakve smjehoteke onda ću se javit, bez brige. Ja ne kažem da Tisak ne može nazad ispod 200 kuna, kao ni crobex na 1000. Samo nula je dno…

I'LL BE BACK



ne plačem nego znam da je HPB-u ostalo još oko 1200 komada koje će otresati još par tjedana pa mi se ne žuri…bit će tiska još ispod 200 kuna (na žalost moju i nas ostalih koji smo unutra). no kad se istresu, vidjet ćemo koliko ste jaki na djelu jer ima puno jeftinijih dionica od ove trenutno, a manje rizičnih

jao jao, jada li. Vidim promijenila se retorika. Na 1000 kuna Tisak je bio nešto najbolje, a sad ima jeftinijih i manje rizičnih. Naravno da ima jeftinijih, eto brodara na trećini booka, građevinara na pola do jednom. Jesu li manje rizični po pitanju budućih prihoda neka svatko prosudi sam. Ne treba biti pretjerano pametan da se zaključi koji je sektor manje rizičan i čija bilanca i projekcija budućeg poslovanja je manje rizična…

Kopernikanski obrat u tvom pisanju i to na najnižim cijenama je u najmanju ruku smiješan. 1200 komada od HPB-a je 400K kuna i to se odnese u par minuta na malo "boljem" danu. Di su ona hvalisanja "prodajte prodajte meni i dečkima u top 20 pa ćete vidjeti hoćete li dobit nazad". Vlad druka na 50 kuna sa svojim crtkarijama, ti pišeš to što pišeš i jasno je koja je dionica best buy i koja će bit bomba s obzirom na ulaz sada. Ja sam reko da neću pisati, "drukati" i navijati na UP, ali kad vidim ovakve smjehoteke onda ću se javit, bez brige. Ja ne kažem da Tisak ne može nazad ispod 200 kuna, kao ni crobex na 1000. Samo nula je dno…
[/quote]

Ha,ha,vidim da je i cayman kao pravi dugoročni investitor prodao i druka na dolje.
Zamisli, drži dionice pet godina i pretrpi 90% gubitka na svima i onda proda na dnu.
Kukulele [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Kopernikanski obrat u tvom pisanju i to na najnižim cijenama je u najmanju ruku smiješan. 1200 komada od HPB-a je 400K kuna i to se odnese u par minuta na malo "boljem" danu. Di su ona hvalisanja "prodajte prodajte meni i dečkima u top 20 pa ćete vidjeti hoćete li dobit nazad". Vlad druka na 50 kuna sa svojim crtkarijama, ti pišeš to što pišeš i jasno je koja je dionica best buy i koja će bit bomba s obzirom na ulaz sada. Ja sam reko da neću pisati, "drukati" i navijati na UP, ali kad vidim ovakve smjehoteke onda ću se javit, bez brige. Ja ne kažem da Tisak ne može nazad ispod 200 kuna, kao ni crobex na 1000. Samo nula je dno…

ma pusti ga. plasi ljude sa tim HPBom, a taj nema vise od 500-600 komada vise. nek samo lupi. ima nas dosta na bidu koji bismo mu bili zahvalni. nece cijena pasti ispod 240 ako se on odluci iskrcati. a svakom pametnom je jasno da ce cijena nakon tog iskrcavanja krenuti prema gore. na 300 ce biti u par dana.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Kopernikanski obrat u tvom pisanju i to na najnižim cijenama je u najmanju ruku smiješan. 1200 komada od HPB-a je 400K kuna i to se odnese u par minuta na malo "boljem" danu. Di su ona hvalisanja "prodajte prodajte meni i dečkima u top 20 pa ćete vidjeti hoćete li dobit nazad". Vlad druka na 50 kuna sa svojim crtkarijama, ti pišeš to što pišeš i jasno je koja je dionica best buy i koja će bit bomba s obzirom na ulaz sada. Ja sam reko da neću pisati, "drukati" i navijati na UP, ali kad vidim ovakve smjehoteke onda ću se javit, bez brige. Ja ne kažem da Tisak ne može nazad ispod 200 kuna, kao ni crobex na 1000. Samo nula je dno…

ma pusti ga. plasi ljude sa tim HPBom, a taj nema vise od 500-600 komada vise. nek samo lupi. ima nas dosta na bidu koji bismo mu bili zahvalni. nece cijena pasti ispod 240 ako se on odluci iskrcati. a svakom pametnom je jasno da ce cijena nakon tog iskrcavanja krenuti prema gore. na 300 ce biti u par dana.
[/quote]
[lol] [lol] iznenadio bi se kolko tog ima….preloši ste dečki moji al nema veze bumo vidli di bu tisak 2009…sretno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


[lol] [lol] iznenadio bi se kolko tog ima….preloši ste dečki moji al nema veze bumo vidli di bu tisak 2009…sretno

Stari, da barem daš neke argumente (bilo kakve, bilo šta) umjesto ovakvog infantilnog preseravanja, netko bi te možda i shvatio ozbiljno. [bye] [bye]

I'LL BE BACK

Ja ću čak nazvati HPB da ih pitam hoće mi prodati to van burze, da se ne moram s vama svima svaki božji dan lipariti na bidu [tongue]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

da se i ja oglasim kad me se spominje. na vaše razočaranje (saška i graditelja i invertera i sličnih), nisam prodao niti jednu dionicu tiska niti namjeravam, nego sam posljednjih mjeseci dokupljivao da smanjim prosjek ulaska, jer sam ulazio i po 1000, a onda naniže kako je cijena padala. nisam pretjerivao jer love se više nije imalo, a ovo sada što sam pisao je samo zato da malo vidimo tko je kakav i kako tko piše. došlo se do zaključaka koje već dugo znamo a to je da neki ovdje drukaju i pljuju dionicu ne bi li srušili cijenu (kako li su naivni) i onda je kupuju. ja to nikad ne radim niti ću raditi. i onda su se meni rugali što govorim da je ovo dionica s najvećim potencijalom…oni se meni rugali i pljuvali a za to vrijeme kupovali kao sumanuti. onda se ekipica pokušala istresti naglo na 400 kuna pa su počeli drukati da je ovo odjednom super dionica…da dečki, ali neće to sve tako brzo. ja sam svoje targete postavio davno i njih čekam, a vas će se stotine izredati ovdje, no ja ću na kraju imati najviši prinos ovdje jer nema prodaje, samo dokup. prosjek mi je debelo snižen i želim vam ugodnu 2009. jer ja želim sreću drugima i nije mi gušt ako drugi popuše. vama bi bio gušt da sam prodao po 170 i kupio po 250? Naravno, jer ste tipični pripadnici našeg jalnog naroda, no na vašu štetu, to se nije dogodilo. ovoga imam dosta, i previše. sad slobodno pišite o vašoj novootkrivenoj dionici. i pogledajte na trgu b. j. što se otvara umjesto znanja….

...povijest se ponavlja...

meni osobno to nikad ne bi bio gust. samo sam prigovorio da si promjenio pricu. to je cinjenica. i bok.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ja mislim isto što i kad sam kupovao po 1000 kuna i po 500 i po 200 a to je da će ova dionica vrijediti puno puno više za par godina. mnogi su me ismijavali i zato sam okrenuo priču da vidim jel im paše što pišem ovih dana. ni to im nije pasalo. dakle, ne valja kad kažem da će 5000, ne valja kad kažem 150, valjda valja samo da će 150 kad oni hoće kupiti a 5000 kad hoće prodati. zato je bila ta mala igra riječi i mnogi se navukoše…uvijek mislim isto jer znam ovdje što će se dogoditi i stoga me sve ovo samo nasmijalo. saško, ne tiče se ovo isključivo tebe nego onih koji su provocirali na 800,700 kuna i kupovali po 700 i meni se rugali što sam po 1000 uzeo, a onda im je došlo do 180…e, to mi je bio velik gušt. sigurno su se znojili jako tih dana i sada im nije svejedno, a prodali su samo s gubitkom. ja ne prodajem…samo kupujem

...povijest se ponavlja...


ja mislim isto što i kad sam kupovao po 1000 kuna i po 500 i po 200 a to je da će ova dionica vrijediti puno puno više za par godina. mnogi su me ismijavali i zato sam okrenuo priču da vidim jel im paše što pišem ovih dana. ni to im nije pasalo. dakle, ne valja kad kažem da će 5000, ne valja kad kažem 150, valjda valja samo da će 150 kad oni hoće kupiti a 5000 kad hoće prodati. zato je bila ta mala igra riječi i mnogi se navukoše…uvijek mislim isto jer znam ovdje što će se dogoditi i stoga me sve ovo samo nasmijalo. saško, ne tiče se ovo isključivo tebe nego onih koji su provocirali na 800,700 kuna i kupovali po 700 i meni se rugali što sam po 1000 uzeo, a onda im je došlo do 180…e, to mi je bio velik gušt. sigurno su se znojili jako tih dana i sada im nije svejedno, a prodali su samo s gubitkom. ja ne prodajem…samo kupujem

onda dobro ako je "udica" bila. ali reći da ima manje rizičnih od tiska na 240… hm… (ne mislim na cijenu dionica jer tržište je iracionalno, nego na sektor poslovanja i tržišnu poziciju). Rizika za Tisak ima puno manje, ako imalo. Za građevinu, brodare i još neke sektore o rizicima možemo knjigu napisati…a dionice su jednako pale…

I'LL BE BACK

New Report

Close