TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slažem se , a tek kad počnu stizat izvješća u 2009. A ono "Tisak povećao dobit u odnosu na 2008 za tolko i tolko". Podsjetimo: 2008 je bila slaba po pitanju netto dobiti, ali to se i očekivalo. Kratkoročno, srednjoročno i dugoročno. Best buy.

I'LL BE BACK

U sveopćoj kakofoniji na TK, gdje "pubertetlije" kolo vode, konstruktivni i analitički postovi skoro da su u odumiranju. Evo, uopće nema komentara vezano uz drastično smanjenje cijene goriva s dodatnim trendom pada, a koje će uvelike umanjiti rashodovno stranu Tiska.

vlad nema vise targeta ispod 200 za tisak…..bit ce da je to dno…. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Tiskom se nikada nije ozbiljno trgovalo ispod 400 kn. Najveći volumeni prošli su iznad 1000 kn. Zadnjih dana opet je primjetan porast volumena. Odbili smo se od 175. Samo povratkom na 400 kn ostvaruje se zarada od 100% na sadašnju cijenu. A siguran sa u brzi povratak čim se malo promijeni sentiment na tržištu. Rizik pada prodaje od krize je minimalan. Fundamenti odlični.


Tiskom se nikada nije ozbiljno trgovalo ispod 400 kn.

O je je. Samo jedno je volumen dionica, a drugo koliko je to bilo u novcima. Prošlo je dosta toga ispod 400 kuna ( u dionicama).

I'LL BE BACK


vlad nema vise targeta ispod 200 za tisak…..bit ce da je to dno…. [thumbsup]

[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Bojim se da nismo još takli dno…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

prodaj onda, evo plaćaju 240. 60 kuna više nego prije par dana. [bye] [bye]

I'LL BE BACK

Isto tako plaćaju puno manje nego prije 3 tjedna.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

ne znam prijatelju. Ja vidim gusti bid i vrlo šupljikav ask i tako već par dana…
Ja sam se fino nakrco na 190 i 180. Bumo vidli… da mislim da dno nije dosegnuto onaj dan na 175, prodao bih makar dio. Al nekako nedam baš po ovim cijenama… a vidim da nisam jedini…

I'LL BE BACK

Može K/P

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Kupnja – TISK-R-A
25 224,00
49 223,01
78 223,00
50 222,15
65 222,13

Prodaja – TISK-R-A
25 240,00
11 245,00
53 247,85
100 247,89
60 248,99

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

New Report

Close