TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a kakav smo mi "market" moglo bi biti ovog tiska na zaista niskim razinama
gdje je sada biber kad je rekao da to ide na 2k

Postanite Eu-robovi

pa biber vam je to govorio u doba optimizma. tko je tada mogao znati da će doći do ovakve krize. ne pametujte sad i ne čudite se izjavama izvučenim iz konteksta jer je jasno da će tisak koštati i 2000, 3000 i 5000 kuna, ali do tada će još proći vremena. sada se kupuje, jer vrlo je povoljan, kao i ostalih 100 dionica…jedino što čudi je ovakvo prodavanje od strane malih jer kužim da veliki namjerno ruše cijenu, ali mali koji je uzimao po 1500 prodaje po 383, e to je već budala.

...povijest se ponavlja...

Izgleda da ovih dana vrvi budalama na burzi ali i onima koji sve to pametno kupuju [cool]


pa biber vam je to govorio u doba optimizma. tko je tada mogao znati da će doći do ovakve krize. ne pametujte sad i ne čudite se izjavama izvučenim iz konteksta jer je jasno da će tisak koštati i 2000, 3000 i 5000 kuna, ali do tada će još proći vremena. sada se kupuje, jer vrlo je povoljan, kao i ostalih 100 dionica…jedino što čudi je ovakvo prodavanje od strane malih jer kužim da veliki namjerno ruše cijenu, ali mali koji je uzimao po 1500 prodaje po 383, e to je već budala.

Nije, ako poslije kupi po 2xx 🙂

Znate što? Više ne vjerujem u tih 5000. Osim ako ne bude hiperinflacije.

ti vjeruj u šta hoćeš jole, a kad bude 5000 sjeti me se. neće to za 2 godine, ali za 5-6 hoće. za početak neka se unutar godinu dvije vratimo na 1200 kuna, mene bi to vrlo razveselilo. ne mogu sada govoriti o nekim stvarima jer je kriza, ali bit će dobro nakon što shit stane. ionako svuda u svijetu, pa čak i u americi ovakve dionice rijetko kad toliko padnu , no ovdje nema znanja ni pravila pa me ništa ne čudi. upravo u vrijeme recesije i burznovih kriza ovakve dionice trebale bi čuvati lovu jer su sigurnije od banaka, no to ovdje nije slučaj jer ovo je hrvatska i ovdje su fondovi. dugoročno, nema zime. kratkoročno – bit će bolje. a ove igre kupi-prodaj za mene nisu, a vidim niti za marijana, a radije sam ja poput njega nego poput većine vas kladioničara. dosta sam dokupljivao da smanjim prosjek ulaska a sad čekam kraj krize pa ću kupiti kad vidim da je završilo.

...povijest se ponavlja...


a kakav smo mi "market" moglo bi biti ovog tiska na zaista niskim razinama
gdje je sada biber kad je rekao da to ide na 2k

sta nisi ti rekao da BZJK ide na 2k?a INGRa na 100 00000000000??
[huh]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

sad bi se stvarno moglo utvrditi za ovo da je dobra kupnja.. [huh]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

jesam rekao sam
i još čekam bzjk na 2k

Postanite Eu-robovi

Ljudi, nema smisla govoriti jeli ovo dobra kupnja ili ne. Po 1000 kuna su dokupljivali fondovi i preuzeli sve od HP-a, po 1250-1400 uzimali su članovi uprave i nadzornog odbora Tiska a po 1500 je dokupljivao Marijan Filipović. Ovo su krizna vremena i nitko nije mogao znati da će se ovo dogoditi jer da je mogao, sada bi bio milijarder. Nitko ne zna kad će ovo završiti a niti koliko će oporavak trajati. Moguće je da se sve vrati na razine crobexa od 5000 bodova u pola godine a možda neće ni u 3. Bitno je čekati jer dati po ovim cijenama je budalaština. Ja sam dokupio u par navrata da ublažim minus i čekam idućih 10 godina ako treba, ali ispod 5000 ne dajem.

...povijest se ponavlja...


Ljudi, nema smisla govoriti jeli ovo dobra kupnja ili ne. Po 1000 kuna su dokupljivali fondovi i preuzeli sve od HP-a, po 1250-1400 uzimali su članovi uprave i nadzornog odbora Tiska a po 1500 je dokupljivao Marijan Filipović. Ovo su krizna vremena i nitko nije mogao znati da će se ovo dogoditi jer da je mogao, sada bi bio milijarder. Nitko ne zna kad će ovo završiti a niti koliko će oporavak trajati. Moguće je da se sve vrati na razine crobexa od 5000 bodova u pola godine a možda neće ni u 3. Bitno je čekati jer dati po ovim cijenama je budalaština. Ja sam dokupio u par navrata da ublažim minus i čekam idućih 10 godina ako treba, ali ispod 5000 ne dajem.

previše folozofiraš delboy.
Gle ako je todina banda procjenila da je 436 dobra kupnja onda je i meni.
Samo kaj je trenutno stanje kakvo je i to se nemože promjeniti.
A kada se situacija smiri i okrene, nitko neće htjeti prodati tisak već samo kupiti.
A kaj se događa kada nitko ne prodaje (oke nije nitko ali rijetki)?
Onda počinje let.
kako je padao tako će i rasti, samo treba čekati da se sranje smiri

p.s. kupi danas 500 komada i za 365 imaš minimum duplo. E sada kaj će biti u međuvremenu nije te briga, a plus sve to burza nije od danas do sutra a niti je tisk dionica velikih prometa ili ti likvidna. Stoga relax man

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

dečki moji vi jednostavno ne odustajete s tim tisućama kuna. tisak vrijedi 350 kn po dionici jer ga netko prodaje po tolko a netko ga kupuje.Prestanite sanjat o glupostima i realno sagledajte situaciju. na 800 kn ste svi mogli izaći jer je onda kriza već harala t.k. i danas kupovali na 350. To je bilo moguće i to se dogodilo/događa al ove cifre 5000 kn i slične gluposti, nemojte pretjerivat jer sad stvarno nisu vremena za to. tisak je dobra firma može biti i bolja ovo je dobar ulaz za pozicije stvarat ali ljudi moji ima boljih tak da …..sve pada i sve je jeftino tak i tisak. jedini je problem kaj može i niže ko i sve drugo



Ljudi, nema smisla govoriti jeli ovo dobra kupnja ili ne. Po 1000 kuna su dokupljivali fondovi i preuzeli sve od HP-a, po 1250-1400 uzimali su članovi uprave i nadzornog odbora Tiska a po 1500 je dokupljivao Marijan Filipović. Ovo su krizna vremena i nitko nije mogao znati da će se ovo dogoditi jer da je mogao, sada bi bio milijarder. Nitko ne zna kad će ovo završiti a niti koliko će oporavak trajati. Moguće je da se sve vrati na razine crobexa od 5000 bodova u pola godine a možda neće ni u 3. Bitno je čekati jer dati po ovim cijenama je budalaština. Ja sam dokupio u par navrata da ublažim minus i čekam idućih 10 godina ako treba, ali ispod 5000 ne dajem.

previše folozofiraš delboy.
Gle ako je todina banda procjenila da je 436 dobra kupnja onda je i meni.
Samo kaj je trenutno stanje kakvo je i to se nemože promjeniti.
A kada se situacija smiri i okrene, nitko neće htjeti prodati tisak već samo kupiti.
A kaj se događa kada nitko ne prodaje (oke nije nitko ali rijetki)?
Onda počinje let.
kako je padao tako će i rasti, samo treba čekati da se sranje smiri

p.s. kupi danas 500 komada i za 365 imaš minimum duplo. E sada kaj će biti u međuvremenu nije te briga, a plus sve to burza nije od danas do sutra a niti je tisk dionica velikih prometa ili ti likvidna. Stoga relax man
[/quote]
moj je ulaz blizu od Todinog,ali sam smatrao ako je dobro njemu dobro je i meni.Trenutno sam se sakrio u mišju rupu i čekam bolje dane.

lasciate ogni speranza voi ch'entrate (ostavite nadu svi vi koji ulazite)

New Report

Close