TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opet hrpa gluposti. prodaja cigareta će porasti jer da ste čitali novi zakon, vidjeli bi da se zabranjuje prodaja cigareta po kafićima i iz automata. ako tomu dodamo da je u državama gdje je nastupila zabrana cigareta na javnim mjestima prodaja cigareta pala 3-5%, dolazimo do te računice. Osim toga, tisak ide u drugom smjeru i ima jedna dobra vijest koju nikada neće mnogi od vas saznati, ali ćete vidjeti na izvješćima. tu je još i zagreb-plakat (49% agrokorov, pod upravljanjem tiska), a bit će još dobroga ali neće sad nitko ništa objavljivati. ne laprdajte o daljnjem padu jer todorić je kupovao tisak po 425 i 475 kuna, a on mora biti u plusu. pad je pri kraju, o vijestima nakon krize i to samo odabranima, drukeri prema dolje ne tražite me da vam kažem

...povijest se ponavlja...

zanam i ja jednu vijest koju vi ne znate, a zbog koje će ova dionica potonuti ispod 500 kn u idućih 10 dana…


zanam i ja jednu vijest koju vi ne znate, a zbog koje će ova dionica potonuti ispod 500 kn u idućih 10 dana…

super, bilo mi žao što je prošli put nisam kupio više, ako dođe ponovno na pravu cijenu …. [thumbsup]

ajme ja se uplašio d aje nešto u vezi ovog novog zakona o TK i ulaganjima fondova pa će se morat istrestat.
pao mi kamen sa srca.


Čekaj, koji zakon sad? Ne valjda (ono što kolega spominje) o pušenju na javnim mjestima? Zar misliš da će ljudi stvarno (vidljivo) manje pušiti tada? [lol]

Ne… mislim da će pušiti više jer se neće bojati da će nešto zapaliti – [lol] [lol]
Vaš link
cigarete s protupožarnim dodatkom


I u TDR-u kažu, "da će i dalje poslovati dobro čak i na hrvatskom tržištu" ("iako bilo kakva promjena na hrvatskom tržištu nije tako značajno da utječe na cjelokupno poslovanje TDR-a") misleći pri tome na promjenu porftolia potrošnje uzrokovanom budućim rastom cijena kao posljedica promjena poreza koje bude nastupile… a ne da se Tisak ima što brinuti o promjenama navika pušača [lol]

Da, tako oni kažu… zato idu na bliski istok…[lol] [lol] već godinama preslaguju svoj portfelj….
samo se vi tješite da neće biti manje pušača… dapače možda bude i više pušača, kao efekt sa 0 promila ! [lol] [lol] [lol]

Jao ,blokada. Ovaj Tisak me jako podsjeca na proslu situaciju sa Kanditom.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Jao ,blokada. Ovaj Tisak me jako podsjeca na proslu situaciju sa Kanditom.

skoro, lipu niže je blokada.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=0015ee53-57bf-4ada-9c41-81ac80b1cdd3&open=sec

Show me the Money!

Dobar dan! Lijepo je kada se može velike količine kupiti za puno manje novaca,ja vas čekam na bidu.Samo dajte!

Opako smo stradali, nema sta. Sad stvarno moram kratit prosjek.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Dobar dan! Netko se opasno namjerio da proda ,ali sve količine su našle kupca…

hehe. i ja sam danas malo popravljao prosjek. nebi ovo propustio nizašta

...povijest se ponavlja...

New Report

Close