TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pri kraju trgovine se vidjelo što se događa kad se dečki koji su pohlepni previše zaigraju. tada njihova kolektivna masturbacija prestaje, dušebrižnici na forumima prestaju pisati – jer nakrcali su se. meni je bitno da sam saznao tko je ovo srušio sa 1000 na 680 kuna. Ne može cijena vječno padati – jednom će nekome prekipiti i to se danas dogodilo. Nadam se da će biti zadovoljni prinosom kojeg sam najavio i koji će se i dogoditi kroz par godina.

...povijest se ponavlja...

@governor

Jedno od osnovnih stvari trgovanja na burzi je da se NE VEZES EMOTIVNO ZA DIONICU KOJU IMAS! Da, svi znamo da Tisak vrijedi puno vise, ali ga trzaju dolje i mi tu ne mozemo nista. Zato ti je nepotrebno da svoju nervozu ispoljavas kroz vrijedjanje svega i svacega tko suprotno misli! Opusti se i cekaj, nema ti druge, kad vec ne vjeruje u TA… [bye]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

kakva je ovo parodija na prodaji, prvih 5?

Vidite što je kvalitetan druk prema dolje, još će vlad počet naplaćivati [lol]

S foruma moj novac :

Na poslovnom neki od renomiranih tehnicara trkeljaju o padu na 400 kn pa čak i ispod ( vele da se stvara H&S formacija)… kako mi TA nije baš jača strana – čitaj znam samo najosnovnije osnove , molio bi nekoga ko je vičniji tome da da nekakav komentar …

dakle mislite li da ta prognoza imalo drži vodu ili su to samo naklapanja?

[lol] [lol] [lol]

Evo malo eksluzive. Od prijatelja žena mi radi u pekari i dobila je ponudu ugovora od Tiska da prijeđe u Tisak. Mlinar zatvara prodavaonicu u kojoj radi te prelazi u ruke Tiska.


Evo malo eksluzive. Od prijatelja žena mi radi u pekari

A vi to djelite ženu [lol]


Evo malo eksluzive. Od prijatelja žena mi radi u pekari i dobila je ponudu ugovora od Tiska da prijeđe u Tisak. Mlinar zatvara prodavaonicu u kojoj radi te prelazi u ruke Tiska.

Istina, ista stvar i s Žitnjakom, pitam se nije li Todorić kupio vrijedne nekretnine?
Žitnjak će vrlo vjerojatno nestati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Tisak rules, kladim se u organski rast po uzoru na Konzum sljedećih godina.

Tisak želi na tržište poštanskih i kurirskih usluga

Glavna skupština Tiska, sazvana za 18. rujna, odlučivat će između ostaloga o raspodjeli dobiti za te izmjenama i dopunama Statuta društva koje bi Tisku omogućile i ulazak na tržište poštanskih i kurirskih usluga, saznaje se iz poziva za skupštinu objavljenog na Zagrebačkoj burzi.
Naime, Skupština bi trebala odlučivati o izmjenama i dopunama Statuta Tiska kojima bi se u glavu o predmetima poslovanja unijele i "univerzalne poštanske usluge, poštanske usluge koje se obavljaju na slobodnom tržištu i kurirske usluge".

Nakon što nisu uspjeli uhvatiti Ratka Mladića, Tisak se odlučio prebaciti u poštansko-kurirske vode.
Ovo im je puno bolje

[thumbsup]

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

E a jeste skužili da danas nije bilo iskrcavača? il više nema il mu još nije dovoljno nisko za dalje. Koji lik.

I'LL BE BACK

Tko god da se iskrcava više ne može imati puno (ako uopće ima još), budući da 10. vlasnik ima 1696 komada, a nitko iz prvih deset već danima ne prodaje.

Mislim da je taj koji je prodavao jedini prodavatelj na ovim razinama (danas nitko nije htio po bidu). PBZ D.D. i RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB (iz prvih 10.) polako, ali kontinuirano dokupljuju.
Po svemu sudeći (i po možda subjektivnom osjećaju) mislim da smo, na ovim razinama, na dnu. Možda još nešto prođe na ovim razinama, ali niže sumljam…(opet napomena da sam možda subjektivan).

No, s Tiskom mi se nikud ne žuri. Gugitci su pokriveni, a tvrka skoro uopće nije zadužena, većinu razvoja servisira iz tekućeg poslovanja. Sad nam ostaje stabilan i dugoročan rast i nadam se smješak prilikom posjeta ili prolaska pored kioska na skoro svakom malo frekfentnijem mjestu…
Još malo strpljenja i s trunkom optimizma na burzi polijećemo…
Pozdrav!

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

Ako pogledamo malo širu sliku tehnički smo trenutno dotaknuli lokalno dno. Bida ima dosta na 670 a prodaja se svela na svega pat transakcija po par komada. To su neki jadnici ili drukeri koji čekaju niže.

New Report

Close