TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je planski rušenje, jasno ko dan. Tijelo A stoji nisko na bidu sa svojom osobnom lovom, tijelo B koje raspolaže tuđim dionicama/kapitalom trese ih da da dođe do bida Tijela A, a pritom koristi i tržišni sentiment kao alibi. Nakon izvjesnog vremena (mogu proći godine) tijelo B tuđim novcima/kapitalom kojima raspolaže kupuje dionice i skida s aska sve dok ne dođe do aska tijela A, također pri tom koristi tržišni sentiment. Tijela A i B su povezanii i djeluju kao organizam. Rezultat: Tijelo A u periodu od par godina multiplicira svoju investiciju. Tijelo B i dalje dobija svoju veliku plaću i poklone od osobe A, te zajedno jahtare Jadranom. Napomena: tijela mogu biti osobe ili skupine osoba. Lijep pozdrav. [bye]

I'LL BE BACK

stara igra, da. što ćemo, odabrali su tisak zbog smanjene likvidnosti (većina ljudi u minusu pa su na hold), neka pokušaju to s HT-om. do sudnjeg dana ne bi tijelo B doprlo do tijela A udarajući po asku. treba izdržat, a kolega pobjeda neka plače što je ušao na 700 i onda izašao s minusom na 682

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Jedino mi žao igrača koji prodaju na ovim razinama nesvjesno glumeći tijelo B. No, niti burza nije za svakoga. Nadam se samo da ne barataju s egzistencijalno potrebnim novcem… Pozdrav!

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?


Ulaganja, informatizacija, smanjenje – racionalizacija troškova, povečanje prihoda SVE ĆE TO DATI REZULTATA ZA 2-3 godine!VEĆU DOBIT!
Ništa nejde preko noći!
Kod nas su u tržišnu cijenu dionica UGRAĐENE VRIJEDNOSTI koje će BITI, ako se OSTVARE, planovi za kojih 2-3 godine!

Svjestan sam ja da drukate i sve 5 i meni paše da kupim još.

Ali insinuacija o ugrađenoj vrijednosti?

Tržište je znalo da će se ići s Tisak Mediom?
Tržište je znalo da će dići distribuciju i naplatiti pozicije na kioscima?

Ovo sve je objavljeno i realizirano nakon što je cijena počela kliziti.
….
Ako si ti to prijatelju znao podjeli sa mnom makar na PM šta još znaš šta će napraviti pa da barem znam šta je to sve "ugrađeno" u cijenu.

Po mojem mišljenju gledamo u jednu od trenutačno najdinamičnijih i najperspektivnijih tvrtki izlistanih na burzi.
A to što to tržište trenutačno ne vrednuje o tome ne bih trošio riječi osim vidjet ćemo.

Show me the Money!

Ugrađeno je P/E , samo što je E vrlo mali a P veliki!

ps
tovario sam godinu i pol u Tisku, ali se isplatilo!
Budem OPET, samo sada čekam!

Kao što rekoh, prodaja je šuplja. Teško će opet biti kupiti po 650. Ima još par komada do 750. Na 1000 smo kad kažeš keks…


stara igra, da. što ćemo, odabrali su tisak zbog smanjene likvidnosti (većina ljudi u minusu pa su na hold), neka pokušaju to s HT-om. do sudnjeg dana ne bi tijelo B doprlo do tijela A udarajući po asku. treba izdržat, a kolega pobjeda neka plače što je ušao na 700 i onda izašao s minusom na 682

Naravno da ne mogu na likvidnima i s velikim FF, jer na njima ne mogu pobijediti tržište, ali su i tamo mogući barem dijelovi ove priče i ne u toj mjeri, tj. ne u mjeri da se u poptunosti i sa sigurnošću kontrolira scenarij. Ne vjerujem da se na dionicama tipa HT, ADRIS to uopće radi. Tisak je idealan za ovako nešto jer je priča na početku i budite uvjereni da će se kroz neko izvjesno razdoblje u top 10 pojaviti nešto tipa ZABA skrbnički ili nešto slično što obično na Todexu bude (ovdje će tek biti-tijelo B). Tada će sinergijski učinak imati rezultati kompanije, tržišni sentiment i veliki igrač (tijelo B) koji steže remen. Zaboravite da će to biti sutra, godine su u pitanju. I tada će je napucati do stropa. Tako da Delboy-eva teorija o 5000 kroz 4 godine drži vodu i te kako. Ja sam po tom pitanju puno skromiji i bit ću zadovoljan sa prinosom od 50% na svoj ulaz na rok od minimalno 3 godine, ako ništa drugo zbog fundamenata koji će opravdati moj TG u tom trenutku. Bitna je također i sama strukutura ulagača. Budite uvjereni da ovi koji sada izlaze su u velikoj manjini. Pogledajte promete kad s e pošta iskrcavala i pogledajte po kojim cijenama i sa kojim količinama su se zauzimale pozicije.

No opet…svašta se može dogoditi. Možda bude i po 200 kako kaže st.VLAD. Ja kažem..još bolje, kupit ću si soma komada:)

I'LL BE BACK

Vlad, dobronamjerna opaska: Ne zanima me koje su ti stvarne namjere, ali degradiraš se iz dana u dan. Postat ćeš forumski redikul ko i onaj šašavi Croman, carstvo mu nebesko.

Kažeš, nije ti namjera provocirati… za te vaše crtkarije postoji posebna tema. Šta tamo nema više mjesta za šampone i ventilatore?

>governor

Posto mesas menu u Vladove analize evo ti odgovora:

Za tisak nisam nikad spomenuo jednu analizu(iako znam gde ide ta dionica)
Ewt su najbolje analize sto danas ima a da ti mene zoves ridikul i sasav e to je granica!

Bio sam uzdrziv i prijazan na poslovnom forumu ali ko vas h_ebe svi vi sto gubite na burzi i krivite sve druge a ne sami sebe.
Niko vas nije naterao da kupite !!!!!

Ima analfabeta u drugom smislu ali ima i mnogo analfabeta na burzi i forumima.

"Ridekul " napusta sada ovo hebeno mjesto…posto ce uzet mnogo godina dok se vi naucite sto je
burza i sve oko nje.

Ko vas sisa!!!

PS Vlad barem pokusava ciniti najbolje od svog znanja…a vi ostali samo placete kad vam ide lose

Ove iste minute brisem poslovni iz mog compjutera…mena nikakvih PM od sada


Vlad, dobronamjerna opaska: Ne zanima me koje su ti stvarne namjere, ali degradiraš se iz dana u dan. Postat ćeš forumski redikul ko i onaj šašavi Croman, carstvo mu nebesko.

Kažeš, nije ti namjera provocirati… za te vaše crtkarije postoji posebna tema. Šta tamo nema više mjesta za šampone i ventilatore?

>governor

Posto mesas menu u Vladove analize evo ti odgovora:

Za tisak nisam nikad spomenuo jednu analizu(iako znam gde ide ta dionica)
Ewt su najbolje analize sto danas ima a da ti mene zoves ridikul i sasav e to je granica!

Bio sam uzdrziv i prijazan na poslovnom forumu ali ko vas h_ebe svi vi sto gubite na burzi i krivite sve druge a ne sami sebe.
Niko vas nije naterao da kupite !!!!!

Ima analfabeta u drugom smislu ali ima i mnogo analfabeta na burzi i forumima.

"Ridekul " napusta sada ovo hebeno mjesto…posto ce uzet mnogo godina dok se vi naucite sto je
burza i sve oko nje.

Ko vas sisa!!!

PS Vlad barem pokusava ciniti najbolje od svog znanja…a vi ostali samo placete kad vam ide lose

Ove iste minute brisem poslovni iz mog compjutera…mena nikakvih PM od sada

[/quote]

Legendo
[thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Bio sam uzdrziv i prijazan na poslovnom forumu ali ko vas h_ebe svi vi sto gubite na burzi i krivite sve druge a ne sami sebe.
Niko vas nije naterao da kupite !!!!!

Ima analfabeta u drugom smislu ali ima i mnogo analfabeta na burzi i forumima.

"Ridekul " napusta sada ovo hebeno mjesto…posto ce uzet mnogo godina dok se vi naucite sto je
burza i sve oko nje.

Ko vas sisa!!!

…kralj.. [lol] [lol]

I'LL BE BACK


Vlad, dobronamjerna opaska: Ne zanima me koje su ti stvarne namjere, ali degradiraš se iz dana u dan. Postat ćeš forumski redikul ko i onaj šašavi Croman, carstvo mu nebesko.

Kažeš, nije ti namjera provocirati… za te vaše crtkarije postoji posebna tema. Šta tamo nema više mjesta za šampone i ventilatore?

>governor

Posto mesas menu u Vladove analize evo ti odgovora:

Za tisak nisam nikad spomenuo jednu analizu(iako znam gde ide ta dionica)
Ewt su najbolje analize sto danas ima a da ti mene zoves ridikul i sasav e to je granica!

Bio sam uzdrziv i prijazan na poslovnom forumu ali ko vas h_ebe svi vi sto gubite na burzi i krivite sve druge a ne sami sebe.
Niko vas nije naterao da kupite !!!!!

Ima analfabeta u drugom smislu ali ima i mnogo analfabeta na burzi i forumima.

"Ridekul " napusta sada ovo hebeno mjesto…posto ce uzet mnogo godina dok se vi naucite sto je
burza i sve oko nje.

Ko vas sisa!!!

PS Vlad barem pokusava ciniti najbolje od svog znanja…a vi ostali samo placete kad vam ide lose

Ove iste minute brisem poslovni iz mog compjutera…mena nikakvih PM od sada

[/quote]

majstore!
[thumbsup]

PS-za koliko se vracas? [kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close