TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zaštitite svoj portfelj.

Hvala ti na skrbi za naše portfelje. Pravi si svetac [kiss] [lol]
[/quote]
ok, mijemjam niku.
st.vlad1111
ujedno i oznaka prebivališta.
nije lošo, nije…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

I opet istovar! Bas me zanima dali ce se sad pojavit nalog na prodaji ispod ovog 699,50kn.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


I opet istovar! Bas me zanima dali ce se sad pojavit nalog na prodaji ispod ovog 699,50kn.

Hoće.
A kako ste me samo vrijeđali i smijali se i spradli se samnom.
A gle sada.
Skoro da su i mene iznenadili.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



I opet istovar! Bas me zanima dali ce se sad pojavit nalog na prodaji ispod ovog 699,50kn.

Hoće.
A kako ste me samo vrijeđali i smijali se i spradli se samnom.
A gle sada.
Skoro da su i mene iznenadili.

[/quote]

Vrijedao Vas nitko nije! Nego ste drukali o dionici koju niti niste imali u posjedu(a to nitko ne cijeni,osobiti dionicari koji su u minusu na spomenutoj dionici, ukljucujuci i mene). Mene iznenaduju iz dana u dan. Pitanje je samo dokad!?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Ulazim kada će biti ispod 500 kn!
Inače vrijedit će za 2-3 godine sigurno 1500!

Potvrduje se moja teza o namjernom spustanju cijene. Znao sam da ce postaviti naloge na prodaji ispod 700kn. Samo dali da sad vec smanjujem prosjek ili da cekam, dilema? Nekako mi je tesko vjerovati da ide na 200kn, ali sve je realnije da ga cak mogu spustit na 580-590kn.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Ulazim kada će biti ispod 500 kn!
Inače vrijedit će za 2-3 godine sigurno 1500!

procjene koliko ce vrijedit za god 2 li 5 su pusta naklapanja….pustite te procjene…gledamo dokad ce se ovaj iskrcavat koji danima prodaje…pitanje je kad je ulazio…mislim oko 400-500,tad je i naravno toda ulazio….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dobar dan! S Tiskom sam u minusu trenutačno,ali srušite ga što niže da još više dokupim,gotovinski kredit sam već dignuo samo za ovu dionicu. Neka još veće rušenje počne!

Vidim da čim je cijena niže ima sve više dužebrižnika na Tisku. To je u skladu sa osovnim načelima tržišta samo što se to još ne vidi na monitoru. No kada će se vidjeti više se neće dati kupiti Tisak po ovim cijenama. Na 1000 smo kad kažeš keks. Prodaja je šuplja da šuplja nemože biti. Dobar primjer je dioki zadnjih par dana.

Postajem sve vise nervozan radi ove dionice…osjecam se kao da netko stavlja na stol lovu, pa tko vise uzme, vise i ima.
Otvoreno novih ili zamjenjeno starih lokacija cca 120.
Povecana prodajna kvadratura, optimaliziranje troskova logistike ukidanjem 70 ak skladista, gdje se sada roba po izjavama ljudi zaduzenih za nabavu u TISK-R-A nabavlja direktno iz Velpro-a(Konzum).
Automatska narudjba, smanjene mrtve zalihe…
Volim kad firma ima manju dobit, a onvesticije od 150 milijuna kuna u ovoj godini.
Sto nas ocekuje? nadam se jos manja cijena dionice (ovaj prodavatelj me ljuti, prespor mi je), potencijal visegodisnji.
ovo vam je kao Konzum prije 3 godine…
Dosao Kaufland i slicni, a njemu udio i profit raste i raste…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ulaganja, informatizacija, smanjenje – racionalizacija troškova, povečanje prihoda SVE ĆE TO DATI REZULTATA ZA 2-3 godine!VEĆU DOBIT!
Ništa nejde preko noći!
Kod nas su u tržišnu cijenu dionica UGRAĐENE VRIJEDNOSTI koje će BITI, ako se OSTVARE, planovi za kojih 2-3 godine!

Koji skok sa 20 komada dionica po asku…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close