TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


AJde ne prizivajte, netko vas i čita pa opali po bidu…

taj koji se iskrcava vec danima ne cita ove postove vec vadi lovu ,a cjena pada zato sto nema kupaca dovoljno….nekome je gusto…sve zavisi kad je ulazio ,tj na kojoj cjeni…velik je raspon…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ovisi koliko je hitno prodavatelju, iako ja smatram da je to namještanje tako da se sa finom količinom netko ukrca ispod 1000 kuna. zasad mu uspijeva. dugoročno- sasvim nebitno, kratkoročno – eh da mi je para…

...povijest se ponavlja...

procitajte prve postove od negdje 2006 cjena oko 400-500 kn..tad su fondovi dosta ulazili….ps bio u tisku prodao oko 1xxx ,s malim gubitkom i dobro cu promislit kad uci opet u tisk…cekam

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ovisi koliko je hitno prodavatelju, iako ja smatram da je to namještanje tako da se sa finom količinom netko ukrca ispod 1000 kuna. zasad mu uspijeva. dugoročno- sasvim nebitno, kratkoročno – eh da mi je para…

tko je unutra jos…samo dokup…al nema zurbe nece odletit tako brzo kao ni sve drugo…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nemojte ovo shvatiti kao provokaciju.
i ja sam zatečen nakon kratke analize.

jučerašnja kratkoročna/srednjoročna prognoza i dalje stoji…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


nemojte ovo shvatiti kao provokaciju.
i ja sam zatečen nakon kratke analize.

jučerašnja kratkoročna/srednjoročna prognoza i dalje stoji…

Imamo situaciju gdje je neckline bio kratkoročno probijen pa se onda cijena vratila iznad što baš i nije školski.
To se dogodilo na velikom volumenu što je školski, a slijedeći put kad je neckline dugoročno probijen volumeni su isto bili u porastu ali puno manji nego prvi puta.
Isto tako kad je neckline prvi puta probijen, u isto vrijeme je 50daysma prešao ispod 200 daysma.
Target cijena izgleda prilično zastrašujuće

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

kolko?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

moje neuko oko veli 400.. nije zastrašujuće jer me ništa od tode ne zanima..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


nemojte ovo shvatiti kao provokaciju.
i ja sam zatečen nakon kratke analize.

jučerašnja kratkoročna/srednjoročna prognoza i dalje stoji…

Eto narode. Rasprodajte ovo brže bolje po 600, jer uskoro ide na 200. Reko vračar Vlad. Nema veze što je Todorić plaćao po 450 (ko da on išta zna o bussinessu), kad će bit po 200. Pokazali šamponi.

Vlad, dobronamjerna opaska: Ne zanima me koje su ti stvarne namjere, ali degradiraš se iz dana u dan. Postat ćeš forumski redikul ko i onaj šašavi Croman, carstvo mu nebesko.

Kažeš, nije ti namjera provocirati… za te vaše crtkarije postoji posebna tema. Šta tamo nema više mjesta za šampone i ventilatore?

I'LL BE BACK

220 malo previse…..400-500 al isto je previse….ako i dodje do tih razina…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



nemojte ovo shvatiti kao provokaciju.
i ja sam zatečen nakon kratke analize.

jučerašnja kratkoročna/srednjoročna prognoza i dalje stoji…

Eto narode. Rasprodajte ovo brže bolje po 600, jer uskoro ide na 200. Reko vračar Vlad. Nema veze što je Todorić plaćao po 450 (ko da on išta zna o bussinessu), kad će bit po 200. Pokazali šamponi.

Vlad, dobronamjerna opaska: Ne zanima me koje su ti stvarne namjere, ali degradiraš se iz dana u dan. Postat ćeš forumski redikul ko i onaj šašavi Croman, carstvo mu nebesko.

Kažeš, nije ti namjera provocirati… za te vaše crtkarije postoji posebna tema. Šta tamo nema više mjesta za šampone i ventilatore?
[/quote]
TA ponekad daje vrlo čudne prognoze.
naizgled redikulozne.
pa tako i autor postane takav [lol]

nemam nikakvih namjera prema tisku:
ne želim ići u neprijateljsko preuzimanje [lol]

a propos degradacije- vrijeme će pokazati.

zaštitite svoj portfelj.
formacije su već odavno ukazale na sell signal.
netom poslije toga došlo je i do potvrde oscilatora.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

zaštitite svoj portfelj.

Hvala ti na skrbi za naše portfelje. Pravi si svetac [kiss] [lol]

I'LL BE BACK

New Report

Close