TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hrpa gluposti. ilirika nije ništa ovdje prodala, a ingra i dalje ostaje u tisku jer su dokupili oko 500 komada u zadnjih par mjeseci. a i naš pobjeda kupuje ovih dana kao lud…

...povijest se ponavlja...


hrpa gluposti. ilirika nije ništa ovdje prodala, a ingra i dalje ostaje u tisku jer su dokupili oko 500 komada u zadnjih par mjeseci. a i naš pobjeda kupuje ovih dana kao lud…

[lol] [lol] [lol]
Tako je.
Živjela pobjeda [cool] [thumbsup] [thumbsup]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

A tko li onda opet sada čisti bid , majku mu staru ?

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Predlažem cijenjenim kolega koji žele kupiti Tisak da storniraju naloge iznad 400 kn i da se postave na 400 kn. Zašto plaćati previše kad netko ionako ne mari za cijenu i lupa po bidu svaki dan. Idemo se nakracamo po 400 kn.


Predlažem cijenjenim kolega koji žele kupiti Tisak da storniraju naloge iznad 400 kn i da se postave na 400 kn. Zašto plaćati previše kad netko ionako ne mari za cijenu i lupa po bidu svaki dan. Idemo se nakracamo po 400 kn.

Taj koji prodaje…mora da mu je lova hitno potrebna. mislim da ću prvi put u životu uzeti kredit za kupovinu dionica jer ove cijene su čak i ispod pobjedinih prognoza…dugoročno, nema brige – mi smo uz akciju nekoliko jačih igrača brzo na 1000 kuna, ali kratkoročno teško, sve dok se ovaj ne isprazni. morat ću opet do sda ovih dana da pogledam tko prodaje, jer nije iz top 10. ingra je kupovala, pa malo prodavala, nije mi jasno, ali kad tad i taj će se isprazniti.

...povijest se ponavlja...

Castro, 27.08.2008. u 17:01
Taj koji prodaje…mora da mu je lova hitno potrebna. mislim da ću prvi put u životu uzeti kredit za kupovinu dionica jer ove cijene su čak i ispod pobjedinih prognoza…dugoročno, nema brige – mi smo uz akciju nekoliko jačih igrača brzo na 1000 kuna, ali kratkoročno teško, sve dok se ovaj ne isprazni. morat ću opet do sda ovih dana da pogledam tko prodaje, jer nije iz top 10. ingra je kupovala, pa malo prodavala, nije mi jasno, ali kad tad i taj će se isprazniti.

Meni to lici na nesto drugo (na namjerno spustanje cijene). Sad dali je radi jeftinijeg ulaza ili neceg drugog neznam. Ovaj nalog na 699kn i 720 mi se cini da je od istog prodavaca. I onaj sto je bio na 710 pa se maknuo. Ali sutra cu si i ja malo spustit prosjek!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

sve je moguće. možda će paket hfp-a u prodaju uskoro pa bi todorić jeftino uzeo

...povijest se ponavlja...

ta

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Spuštači prosjeka , niste se danas natrgovali. Samo vi čekajte 600 , 400 i slične bajke.


Spuštači prosjeka , niste se danas natrgovali. Samo vi čekajte 600 , 400 i slične bajke.

… i trgovce s visokim očekivanjima

AJde ne prizivajte, netko vas i čita pa opali po bidu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Drustvo moje pa sta nam se to dogada… Necemo valjda na 600kn zaozbiljno..
Nislio sam da su to puste price al ono stvarno,gle.. nemogu da vijerujem…

New Report

Close