TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Probajte ako recimo imate 100-200 kom tiska, mizernih kako vi kazete, izaci momentalno sa svih tih npr. 200 komada… Pa nema naloga na kupnji toliko sve skupa iznad 700 kuna. Kad bi to zeljeli srusili bi u jednoj sekundi cijenu na 720 ili koliko je vec blokada, pa onda upiti od hanfe i sl… da… hr trziste je na pojedinim dionicama u određenom trenutku tako slabo da mozete dizati ili spustati cijene i ne s tako velikim nalozima.To je naravno nerealno jer bi se cijena vratila, imali bi i hanfu na vratu, ali to je tako… Osnove kolega, osnove trgovanja na zse…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Probajte ako recimo imate 100-200 kom tiska, mizernih kako vi kazete, izaci momentalno sa svih tih npr. 200 komada… Pa nema naloga na kupnji toliko sve skupa iznad 700 kuna. Kad bi to zeljeli srusili bi u jednoj sekundi cijenu na 720 ili koliko je vec blokada, pa onda upiti od hanfe i sl… da… hr trziste je na pojedinim dionicama u određenom trenutku tako slabo da mozete dizati ili spustati cijene i ne s tako velikim nalozima.To je naravno nerealno jer bi se cijena vratila, imali bi i hanfu na vratu, ali to je tako… Osnove kolega, osnove trgovanja na zse…

Od silnog teksta uvaženi kolega ovo boldano je ono što sam Vam i želio reći, a sami ste napisali. Ako Tisak vrijedi vratit će se odmah nakon blokade na početnu vrijednost iskrcao se netko sa 100 ili 1000 kom. U ovakvim vremenima volatilnost je normalna stvar te sumnjam da bi Hanfa nekoga kontaktirala zbog istovara od 100kom. Istovar od 100 kom nije manipulacija cijenom već pretvaranje VLASTITIH dionica u VLASTITI NOVAC, a to nitko ne može zabraniti niti to u Statutu piše. Svi dobro znamo što je manipulacija, pa gledamo ju svaki dan na pojedinim dionicama. A kad je o Tisku riječ i ja sam mislio da je prije par tjedana nalog od 400 kom na 900,00 manipulacija sve dok isti nije nakon više dana polako nagrizan i na kraju pojeden. Čovjek je htio svoje novce, vjerojatno da ih pretoči u INA-u i to je njegovo pravo, pa makar i lupio po bidu s njima.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ajde momci , obojica ste u pravu. nemojte se svađati nego se koncentrirajte jer tisak ulazi u biznis isporuke pošiljki i poštarske poslove. o tome će se odlučivati na skupštini i ne sumnjam da će taj prijedlog većinom glasova biti usvojen. city express i co. dobivaju najmoćniju konkurenciju koju su mogli zamisliti jer paketna distribucija je ono što im je falilo u ponudi. ali to nije sve…

...povijest se ponavlja...


ajde momci , obojica ste u pravu. nemojte se svađati nego se koncentrirajte jer tisak ulazi u biznis isporuke pošiljki i poštarske poslove. o tome će se odlučivati na skupštini i ne sumnjam da će taj prijedlog većinom glasova biti usvojen. city express i co. dobivaju najmoćniju konkurenciju koju su mogli zamisliti jer paketna distribucija je ono što im je falilo u ponudi. ali to nije sve…

Opa,opa… Nisam to znao.. Al mogu reci da jako,jako PAMETNO..
Svaka cast onome ko se to dosijetio,jer vecinom tiskov kombi zuji po gradu poluprazan a ovako,hopa.. koji paketic,pa koja kunica padne,hop cupa.. kuna po kuna ..
Ako Tisak ulazi u taj biznis postajem pjesak,prodajem i auto i ulazim u Tisak,ionako sam sav u njemu,il ce me Toda obogatit (ne puno,malo.. bar za novi autic) ili cu ostat pijesak i imat Tiskove dionice,jer jedan sam od onih (a malo ih je) koji neda tisak jos bar 3 godine..


jer jedan sam od onih (a malo ih je) koji neda tisak jos bar 3 godine..

Nije ih malo, iznenadio bi se [wink]

I'LL BE BACK



jer jedan sam od onih (a malo ih je) koji neda tisak jos bar 3 godine..

Nije ih malo, iznenadio bi se [wink]
[/quote]

Drago mi je to cuti,volio bi da sam u krivu a i volio bi da napokon krene u zelenom smijeru Tisak..
[thumbsup]

Moj inside govori da ce ponudu za ruse dati Idea d.o.o. Pravoslavci pravoslavcima. [sad] [sad] [sad]



ajde momci , obojica ste u pravu. nemojte se svađati nego se koncentrirajte jer tisak ulazi u biznis isporuke pošiljki i poštarske poslove. o tome će se odlučivati na skupštini i ne sumnjam da će taj prijedlog većinom glasova biti usvojen. city express i co. dobivaju najmoćniju konkurenciju koju su mogli zamisliti jer paketna distribucija je ono što im je falilo u ponudi. ali to nije sve…

možda je to uvertira u preuzimanje city expressa ?! zašto izmišljati toplu vodu ako je jednostavnije kupiti firmu koja to već jako dobro radi, pa iskoristiti sinergije…

Opa,opa… Nisam to znao.. Al mogu reci da jako,jako PAMETNO..
Svaka cast onome ko se to dosijetio,jer vecinom tiskov kombi zuji po gradu poluprazan a ovako,hopa.. koji paketic,pa koja kunica padne,hop cupa.. kuna po kuna ..
Ako Tisak ulazi u taj biznis postajem pjesak,prodajem i auto i ulazim u Tisak,ionako sam sav u njemu,il ce me Toda obogatit (ne puno,malo.. bar za novi autic) ili cu ostat pijesak i imat Tiskove dionice,jer jedan sam od onih (a malo ih je) koji neda tisak jos bar 3 godine..

[/quote]

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Sorry, prošli post sam nehotice ugurao na krivo mjesto. Htjedoh pitati ne pruzima li možda Tisak City express ?

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Inače da spomenem da je zainteresiranost jako slaba za TISK.
Ukupna prodaja 9X jača od kupnje. [bye]

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Top bid CIJENA KOLIČINA
764,36 2
762,00 5
761,01 50
705,00 5
703,01 30
702,00 14
701,00 35
400,00 97

Top ask CIJENA KOLIČINA
789,95 60
789,98 5
790,00 11
791,00 72
792,00 37
797,97 25
798,00 30
800,00 73
810,00 7
821,98 15

Baron ovo sve pokazuje.
Hehehe
Ovo nisam još vidio na tisku.

Baš me interesira kaj će sada reći delboy and co.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



USKORO ŠTO GOD POŽELIŠ MOŽEŠ NAĆI KOD TODE!!!!!
Možda uskoro otvori i lanac ginekoloških ambulanti?

Uskoro sve po 10 kuna
tako i dionica tiska [lol] [lol] [lol]
[/quote]

Daj mi reci zasto ti uopce pises na ovoj temi? Jer imas dionice Tiska??

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

New Report

Close