TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Zna li netko kakvo je polugodišnje izvješće o poslovanju Tiska

Loše.
FI na ZSE

[/quote]

ja bih prije rekao katastrofalno
[/quote]
Kolega ja sam tu za takve katastrofalne izraze, a vi si čuvajte image [lol] [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Izvješće je u skladu s očekivanjima.

Jurex, to te ja pitam[thumbsup]. Neka daju otkaze oni koji su navikli krasti, a zaposlenici će se naći sigurno. Što mislite, koliko tete na kasama Konzuma imaju plaću? A isto tako nemaju prilike prodavati ispod stola.

Puni efekt informatizacije vidjet će se tek sljedeće godine, a pomalo već sa sljedećim izvješćem.

Sportski pozdrav!

I'LL BE BACK

izvješće je šokantno za većinu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


izvješće je šokantno za većinu.

Kako za koga,
za neke nije nimalo [cool]
Ali recimo za delboy jest 100% [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ukupan promet u porastu od 7% u odnosu na prethodnu godinu, promet maloprodaje raste u odnosu na prethodnu godinu 16%. Društvo je pokrenulo veliki investicijski ciklus modernizacije i informatizacije poslovnih procesa.

Ispod ocekivanje jest, ali ovaj drugi dio teksta je nesto na cemu treba racunati za buducnost. A i bolje da je porast 7% nego da je minus. Sta ste svi tako pesimisti.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Izvanredni prihodi od lani ovdje nisu prisutni i zato je izvjesce negativno (btw, zna li tko od cega su bili ti izvanredni prihodi lani?

U svakom slucaju, poskupljenje novina uvjetovano je povecanjem marze tiska, uvode se elektronicke kase i izdaju racuni, ulagalo se u knjizare…iz cega bi se dalo zakljuciti da bi se kupovina Tiska sada trebala isplatiti vec za nekoliko mjeseci…

"Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi." Grunf, TNT

tisak kao dugoročno ulaganje – vrhunski, kratkoročno banana

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

upravo tako governor. FI TISKa je u skladu s očekivanjima. svi danas samo gledaju netto dobit, jer ne znaju procitat FI. obveze se smanjuju a TISK je tvornica novaca. nema problema sa likvidnoscu no isto tako ovo nije dionica za one koji ocekuju da ce sutra narasti 50%

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Pogledajte stavku: "Zadržana dobit ili preneseni gubitak*", gdje se vidi da je ovo ključan period, kada se tvrtka pretvorila od "gubitaša" u "dobitaša" u jakom razvojnom zamahu…

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?


sad vrijedi 500 kn a vi pričajte kaj oćete….. jednog dana bude opet gore al više se ne radi o par mjeseci već o par godina

Aha, ajde ti fino argumentiraj tih 500kn. Kako bi reko Delboy :ja kažem da vrijedi 5000 kn, i što ćemo sad?

Btw. nek se skljoka na 500 kn i nitko sretniji od mene, fino popravim prosjek ulaza na 750. [kiss]

I'LL BE BACK


sad vrijedi 500 kn a vi pričajte kaj oćete….. jednog dana bude opet gore al više se ne radi o par mjeseci već o par godina

baš sam se pitao tko je ovako očajno jutros istresao svoj paketić….

775,02 7 10:23:11
775,02 7 10:23:11
777,77 9 10:23:11
777,77 11 10:09:40
777,85 15 10:09:40
780,01 13 10:09:40
780,06 1 10:09:40
790,00 5 10:09:40

kolegice nema razloga za prosipanje crnila sada… ili se nadaj da ćeš kupit opet ispod 775 ili se pomiri s tim da si možda pogriješila u procjeni pa kupi odma nazad , ili jednostavno nađi bolju dionicu….

izbori uvijek postoje , ma kako se situacija činila teška [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Nekako mi šesto čulo kaže ( a prišapnuo mi današnji broj business.hr 🙂
da su navukli izvještaj namjerno da prikažu slabu profitabilnost kako bi najesen imali bolju poziciju za pregovore o maržama s izdavačima.
Jer….da su prikazali dobru dobit, pa kako bi najesen pregovarali o višim maržama kad bi im ovi odmah stavili zadnji izvještaj o lijepoj dobiti i potopili im sve argumente o niskoj profitabilnosti Tiska.

New Report

Close