TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da nije mozda urota i squeeze out? [lol] [lol] [bye]

statuz se usklađuje sa Zakonom i to je neophodno.
kolega Trotter, nekako mi se cini da ne znate koji uvjeti moraju biti zadovoljeni na bi se radilo istiskivanje manjinskih dionicara

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.



Da nije mozda urota i squeeze out? [lol] [lol] [bye]

statuz se usklađuje sa Zakonom i to je neophodno.
kolega Trotter, nekako mi se cini da ne znate koji uvjeti moraju biti zadovoljeni na bi se radilo istiskivanje manjinskih dionicara
[/quote]
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 8.728 0,37 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 6.753 0,28 Skrb. račun
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 6.095 0,26 Osnovni račun
7. HPB D.D. 3.959 0,17 Skrb. račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.400 0,14 Skrb. račun
9. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 3.050 0,13 Osnovni račun
10. CARIN IVAN 1.781 0,07 Osnovni račun
Ukupno: 95,12

Mora li prema zakonu biti jedan vlasnik postotka potrebnog za squeez out ili se mogu više njih udružiti?


3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
Mora li prema zakonu biti jedan vlasnik postotka potrebnog za squeez out ili se mogu više njih udružiti?


Sada sam zapazio da je 3. među top ten HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU …

mislim da je 95%
Može biti 3 racuna ali mora biti jedan gazda.
I onda se radi fer procjena ili tuzba..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

O djelatnicima TISKA:
Žena je htjela dati napraviti slike s CD. Djelatnica na jednom kiosku u centru nije imala pojma O PROCEDURI I CIJENI! Na drugom kiosku kada je upitala o cijeni slike djelatnik je ko iz topa opalio 3 kn po slici! Kada se ona na tucijenu ZABEZEKNULA gospon se udostojio potražiti prospekt TISKA na kojemu piše da slika stoji 1 kn!
TOLIKO, inače TISAK je bio moja prva dionica još davne 2006 godine!


O djelatnicima TISKA:
Žena je htjela dati napraviti slike s CD. Djelatnica na jednom kiosku u centru nije imala pojma O PROCEDURI I CIJENI! Na drugom kiosku kada je upitala o cijeni slike djelatnik je ko iz topa opalio 3 kn po slici! Kada se ona na tucijenu ZABEZEKNULA gospon se udostojio potražiti prospekt TISKA na kojemu piše da slika stoji 1 kn!
TOLIKO, inače TISAK je bio moja prva dionica još davne 2006 godine!

Nažalost, moram i ja dodati loše iskustvo s tom njihovom uslugom. Htio sam kod njih izraditi 50-ak fotki, preko on-line narudžbe i slanja slika. Pa onda: Jednu večer im ne radi server. Drugi dan opet nešto ne radi. Imao sam još 10-ak pokušaja sljedećih dana, ali nikako, nikako uspjeti niti poslati… Uvijek negdje nešto blokira i ne može dalje… A onda šlag na kraju: Nazovem na telefon koji im stoji tu na web-stranici uz uslugu i dobijem neki centar koji im valjda to vodi, a ni danas sa sigurnošću ne znam je li to bilo negdje u Vojvodini ili u Mađarskoj (!!?!), tako nekako mi je čovjek rekao na nekom "jugoslavenskom" dijalektu [shocked]
Katastrofa! Nakon toga ozbiljno razmišljao o totalnom izlasku iz TISK-a. Nešto sam ipak još zadržao, jer nadam se da drugi nemaju ovakvih iskustava s njima.

Pa ja sam Tony mislio da ti znaš više svjetskih jezika,pa to je kume Mađarski,slike se razvijaju u Mađarskoj.

Ege šege dre ( ne znam kako se piše,ali znam što znači)

[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

nesto se puno spominju ti madjari ove dane…. [proud] samo vi iskrcajte,,sve cu vas pokupovat…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



O djelatnicima TISKA:
Žena je htjela dati napraviti slike s CD. Djelatnica na jednom kiosku u centru nije imala pojma O PROCEDURI I CIJENI! Na drugom kiosku kada je upitala o cijeni slike djelatnik je ko iz topa opalio 3 kn po slici! Kada se ona na tucijenu ZABEZEKNULA gospon se udostojio potražiti prospekt TISKA na kojemu piše da slika stoji 1 kn!
TOLIKO, inače TISAK je bio moja prva dionica još davne 2006 godine!

Nažalost, moram i ja dodati loše iskustvo s tom njihovom uslugom. Htio sam kod njih izraditi 50-ak fotki, preko on-line narudžbe i slanja slika. Pa onda: Jednu večer im ne radi server. Drugi dan opet nešto ne radi. Imao sam još 10-ak pokušaja sljedećih dana, ali nikako, nikako uspjeti niti poslati… Uvijek negdje nešto blokira i ne može dalje… A onda šlag na kraju: Nazovem na telefon koji im stoji tu na web-stranici uz uslugu i dobijem neki centar koji im valjda to vodi, a ni danas sa sigurnošću ne znam je li to bilo negdje u Vojvodini ili u Mađarskoj (!!?!), tako nekako mi je čovjek rekao na nekom "jugoslavenskom" dijalektu [shocked]
Katastrofa! Nakon toga ozbiljno razmišljao o totalnom izlasku iz TISK-a. Nešto sam ipak još zadržao, jer nadam se da drugi nemaju ovakvih iskustava s njima.
[/quote]

Sredit će se to s vremenom, bez brige. Dovest će to Todorić i ekipa u red!

I'LL BE BACK

Prije nekoliko tjedana sam odnio razviti film (celuloidni stari format). Brza, tocna i sto je najvaznije vrlo jeftina usluga. Za 5 komada (neki 24, neki 36) + razvijanje + format 10xnesto… izaslo je oko 180 kn

Veoma sam zadovoljan 🙂

Jeste li primijetili da na kioscima tiska već neko vrijeme prodaju Ledo sladolede i proizvode od Jamnice? Dobar primjer "sinergije" u praksi:)

quote=damdam]
Jeste li primijetili da na kioscima tiska već neko vrijeme prodaju Ledo sladolede i proizvode od Jamnice? Dobar primjer "sinergije" u praksi:)
[/quote]

Dobar dan! Neki kiosci iNovina isto to rade.

New Report

Close