TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lobotomijo, ne pričaj kad ne znaš. onaj koji će očistiti tisak jako ga mjerka i ovih dana jako kupuje. štoviše, on je i uzrokovao ovaj pad da vas neodlučne navuče na prodaju po ovim cijenama i eto – on kupuje, vi prodajete i svi sretni i zadovoljni.

...povijest se ponavlja...

samo kažem da ne valja srljati. tisak vrijedi više od ovoga, ali jedan dan uzleta ne mora značiti rast.

Svi sudjelovali u privremenoj euforiji a nas Tisak je izostao. Stovise, mi u minusu trenutacno.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

to je super kolega, a ako je vas strah lčupite po bidu :9

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Prije godinu i pol prodao si Tisak? Pa stvarno si napravio potez godine (Tisak je početkom 2007. bio na 400 kn).
Meni je sasvim dovoljno vidjeti ekipu u TOP 10, vidjeti da je TISK praktički monopolist u ovome što radi, vidjeti da rade gotovo 365 dana godini, da imaju nevjerojatan obrtaj keša svaki dan, da se informatiziraju, da im prihodi rastu itd. i to su razlozi zašto meni Tisak nije precijenjen i zašto ga sad kupujem. Bilo mi bi doista drago kolega "tip top" da pojasnite po čemu je Tisak precijenjen, odnosno po čemu je budućnost Tiska loša? Hvala.

TODORIĆ mora doći do KEŠA!!!
Zato neće birati sredstva da GUŠI sve dobavljače i izdavače. Manje transparentno poslovanje BITI ĆE OPREDJELJENJE!
Pratite vrednovanje Svjetske banke VREDNOVANJE Todorićevih firmi?
Inaće sam zaradio 100% na Tisku – za mene dosta.

PS
Dobro poslovanje bi se očitovalo u barem 10 – 15% čiste dobiti u odnosu na PRIHODE:
Osobito pošto je velika količina nekontrolirane gotovine!!!!
Gotovina u đep a dobavljače platiti nakon 6-9 mjeseci!

sad ce se vidit jeli promjenjen trend…..tisk je najbolji pokazatelj.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne da nije Kocijan zadovoljan s trenutnim stanjem informatizacije nego ni oni u agrokoru.
načuo sam da su trebali završiti s postavljanjem blagajni do 7/2008 a tek su na 40-55% postavljenih. A da ne govorimo da obalu sada neće ni dirati zbog sezone, barem se nadam …

Bio sam ovih dana u nekoliko većih gradova u Dalmaciji i na nekoliko otoka, te nekoliko gradića na njima. Svugdje su PC blagajne i u funkciji (barem tamo di sam ja prolazio i kupovao). Sistem radi stabilno, jedino se prodavači žale jer sad imaju više posla kod prijema robe jer ju moraju unositi u sistem, ali im je s druge strane puno lakše kod inventure i praćenja. Jebiga, tu su da rade.

E da.. Tisak media u ST je usred rive. Nisam ni znao to. Zakon. Šteta što je u ZG ova Račkog, po mojoj subjektivnoj procjeni, promašena lokacija. Pa tko tamo prolazi? Srećom pa imamo jednu u pothodniku…

Iz top 10 konačno iscurio skrbnički Societe generale-splitska banka. U zadnjih 20-ak dana streso je još 500 komada, a vjerojatno i više. Vjerujem da je pri kraju. Taj je skrbnički, ako me moje praćenje ne vara, u Tisku bio još puno prije izlaska pošte i brojao 3700 komada, dakle nije tad kupovao. Iako je zanimljivo da baš u ovo vrijeme izlazi i po ovim cijenama, a zanimljive su mi i neke transakcije. Vrlo..

I'LL BE BACK

Draga gospodo,
i tako smijali se vi meni, govorili da sam bedast i da tisk neće ispod 900. Kada sam Vam rekao da ide ispod 850 bilo još gore, a gle sada?

Trži se na 810 kuna.

Dragi moji, ide tisk sigurno ispod 800 kuna, a ja ga čekam ispod toga, debelo ispod toga(a samnom i još neka ekipa).

Delboy i ekipa će mi opet skidati sve svece preko privatne poruke, ali kaj mogu kada je tako.
Ako ništa drugo, ne možete reći da sam lagao za tisak.

Lijepi pozdrav i ugodno trgovanje.

p.s. jedino sam siguran da neće pasti ispod 700 kuna a do tada ćemo vidjeti.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

joj, da je barem meni tvoje znanje i informacije…samo ti uživaj uz ekran, a ja ću na moru. daj bože da susjedu krava crkne, rekoše hrvati…

...povijest se ponavlja...


Ne da nije Kocijan zadovoljan s trenutnim stanjem informatizacije nego ni oni u agrokoru.
načuo sam da su trebali završiti s postavljanjem blagajni do 7/2008 a tek su na 40-55% postavljenih. A da ne govorimo da obalu sada neće ni dirati zbog sezone, barem se nadam …

Bio sam ovih dana u nekoliko većih gradova u Dalmaciji i na nekoliko otoka, te nekoliko gradića na njima. Svugdje su PC blagajne i u funkciji (barem tamo di sam ja prolazio i kupovao). Sistem radi stabilno, jedino se prodavači žale jer sad imaju više posla kod prijema robe jer ju moraju unositi u sistem, ali im je s druge strane puno lakše kod inventure i praćenja. Jebiga, tu su da rade.

E da.. Tisak media u ST je usred rive. Nisam ni znao to. Zakon. Šteta što je u ZG ova Račkog, po mojoj subjektivnoj procjeni, promašena lokacija. Pa tko tamo prolazi? Srećom pa imamo jednu u pothodniku…

Iz top 10 konačno iscurio skrbnički Societe generale-splitska banka. U zadnjih 20-ak dana streso je još 500 komada, a vjerojatno i više. Vjerujem da je pri kraju. Taj je skrbnički, ako me moje praćenje ne vara, u Tisku bio još puno prije izlaska pošte i brojao 3700 komada, dakle nije tad kupovao. Iako je zanimljivo da baš u ovo vrijeme izlazi i po ovim cijenama, a zanimljive su mi i neke transakcije. Vrlo..
[/quote]
najjeftiniji druk koji sam vidio ovdje na forumu,,,,:-0 i jos odredjuje dno hehheheheheee ..ps nemam tisk.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

puno je ovdje došlo drukera prema dolje….a kad se oni nakrcaju, onda ja počinjem dokup i dodatno drukanje prema dolje…tada ću im ja rušiti cijenu da vide da mi se živo fućka…davat ću ga ako treba i po 400 kuna samo da njima pokvarim pirovu zabavu. gade mi se pokvareni ljudi, sve ostalo prihvaćam pod normalno…inače, SG skrbnički više nije u top 10 a u top 10 se pojavilo jedno dobro znano stvorenje (naravno da ovakvima poput "pobjede" i sličnih koji su burzu otkrili čekanjem u redu u poslovnicama RBA za Tcom ta osoba nije poznata)…samo drukajte…sretan dokup. žalim prodavače kad znam da vama daju…

...povijest se ponavlja...

New Report

Close