TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel tko iz top 10 danas izlazio iz tiska?? sta nam se to dogada? pa,dajte.. budimo cvrsti stisnimo zube izdrzimo da ne prodajemo.. budite karakter.. vratit ce se tisak na 1200 kad tad..

Poštovani,
vratiti će se tisak na 1200 bez brige, vratiti će se on i do 1600 samo treba vremena, te naravno prije povratka će još zaroniti.

Kako me svi znaju kritizirati a nitko ne pita zašto to mislim i od kud mi info.
Možda mi se frend javio da se želi riješiti tiska a možda imam drugu info, a ja sam vam rekao da ide ispod 900, pa ispod 850.

Tisak će još pasti i to još barem 10% (ovisi koliko će ga se braniti) ali sa druge strane nema brige za ovu tvrtku.

p.s. koji put i neznalicu treba poslušati, a ne samo one kojima se dijele 100% za post.
Ja imam samo jedinice, a sve sam predvio kako će se odvijati.
Ja dobijem jedinicu jer kažem istinu, a drugi 100 jer lažu da ide gore.

Lijepi pozdrav

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pobjeda

Ralno rečeno … 100%, kako nam je zadnjih mjesec dana "uzbudljivo" na burzi bio sam mišljenja da će Tisak pasti kao i druge dionice,ali nisam ga prodavao jer količinski u slučaju odbijanca ne bih imao vremena da se ponovno nakrcam.Stoga samo dokupljujem i čekam da nafta padne,nije lijepo vidjeti da mi je portfelj manji za xxx kn,ali znam u što sam uložio…

Neki pričaju da tisak neće rasti i da će ostati na 1200.

Pa koliko sam ja čuo i koliko znam postoje dvije varijante:

1. let tiska —nešto kao ledo i knzm
2. tisak će ostati na 1000-2000 ali će nas glava boliti od dividende kroz godinu dvije.

Znam planove za tisak, znam kako sve napreduje, ali isto znam da ćemo ga kupiti još malo jeftinije.
Meni je tisak na tapeti već jako jako dugo.

Samo treba biti na bid-u u pravo vrijeme i onda na cugu i proslavu.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Top ask
CIJENA KOLIČINA
800,00 231
836,99 8
837,00 10
845,00 20
859,99 223
874,00 10
878,95 5
885,00 30
899,98 12
934,85 11

Pucaju margini. S tim da mi se čini da je bar dio ovog na 800 skriven.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Margini su likvidirani, kreće kontraofenziva: [thumbsup]

Kupnja – TISK-R-A
17 821,00
5 820,00
12 802,00
85 801,00
16 800,00

Prodaja – TISK-R-A
12 836,00
8 836,99
10 837,00
20 845,00
7 858,88

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

nisam dugo pisao i gledao, ali upoznat s projektima i planovima ovo je cash generator dionica.
kad se informatizacija cijelog Tiska dovrši prvo izvješće šokirat će sve! Tek tu će biti vidljivo koliko je curilo novca u cijelom lancu.
ono što je isto tako bitno, kioske treba početi promatrati i sa aspekta mikro trgovina – što je posebno bitno s obzirom na zakon o radu trgovina koji se sprema.

inače danas i dokupio na 800


nisam dugo pisao i gledao, ali upoznat s projektima i planovima ovo je cash generator dionica.
kad se informatizacija cijelog Tiska dovrši prvo izvješće šokirat će sve! Tek tu će biti vidljivo koliko je curilo novca u cijelom lancu.
ono što je isto tako bitno, kioske treba početi promatrati i sa aspekta mikro trgovina – što je posebno bitno s obzirom na zakon o radu trgovina koji se sprema.

inače danas i dokupio na 800

eto ja dobio svoj prvi račun u tisku u nedjelju

Good artists copy. Great artists steal.

Maknuo se ili sakrio onaj veci nalog na prodaji (223kom.). Mozda je sad vrijeme za malo gore potegnut ili mu se ne da cekat!?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Što mislite, isplati li se kupiti tisak ako nemam vise od 20 000kn?

hugo, ako si sposoban držati ga 5 godina (kada ja očekujem cijenu veću od 6000 kuna), onda ti se itekako isplati. ako ne, onda odustani. presitna lova da bi išta kratkoročno zaradio ovdje.

...povijest se ponavlja...


nisam dugo pisao i gledao, ali upoznat s projektima i planovima ovo je cash generator dionica.
kad se informatizacija cijelog Tiska dovrši prvo izvješće šokirat će sve! Tek tu će biti vidljivo koliko je curilo novca u cijelom lancu.
ono što je isto tako bitno, kioske treba početi promatrati i sa aspekta mikro trgovina – što je posebno bitno s obzirom na zakon o radu trgovina koji se sprema.

inače danas i dokupio na 800

Informatizacija će donesti svoje, ali Kocijan nije prezadovoljan trenutnim rezultatima informatizacije. Na ovim lokacijama koje su informatizirane, a išlo se uglavnom na one lokacije koje su jače po prometu, nije tako velika razlika kako je očekivao. No i par postotaka povećanja je velika stvar. Po meni, veći postotci će se otkriti kod lokacija s manjim prometom, jer nije se moglo krasti po nekoliko tiuća dnevno – to bi se već primjetilo.
Trenutno su u Tisku prilično nezadovoljni nabavom od strane Velpro-a. Velpro im se nameće kao partner prvog izbora, a kako se radi o velikim i tromim sustavima, suradnja ide prilično traljavo.
No, kad se sve posloži s obje strane + informatizacija + Tisak Media + bitno povećani uvjeti kod dobavljača, mogli bi ove godine opet iznenaditi s dobiti. King Ict i ostali troškovi informatizacije nisu zanemarivi, iako su u Tisku ( pritiskom preko Agrokora ) postigli prilično dobre cijene SW i HW i smanjili troškove povezivanja.

Zašto svi misle da se da riješiti pitanje krađe sa informatizacijom??? pa decki prodaju robu koja nije ni usla u sustav …. kad ne dobiješ racun, a nisi kao kupac ni navikao ga dobiti na kiosku …onda pa pa Kocijan i IT

Ideje naše benzin Vaš!

New Report

Close