TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ekipa iz top 10 jos nije niti jednu dionicu kupila,drze sto imaju i cekaju jeftiniji dokup…..a to je puno nize od ovih razina…tisk jos nije ni odradio korekciju….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


"Tisak je krajem ožujka na izvanrednoj skupštini dioničara donio odluku o pripajanju osječkog Kiosk prometa."
Ispravak netočnog navoda -"da Tisak nije ništa preuzeo"

Nadam se da će to biti dio izvješća za drugi kvartal?

Velika je razlika između preuzimanja i kupovine dva-tri kioska.




A to kaj agrokor kupuje moji dečki ne kupuje tisk, tako da tisak neće imate koristi od toga nego samo gospodin Todo i Agrokor

A šta ovdje piše ??
http://business.hr/Defaul…a2725&ref=lastadd
…..
Ako to uspiješ dešifrirati svaka čast.

[/quote]
Ajd please copy paste cijeli text.
nemogu ga otvoriti.
[/quote]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=62862a25-28c9-4c0c-bcf7-69652d5a2725

Show me the Money!


ekipa iz top 10 jos nije niti jednu dionicu kupila,drze sto imaju i cekaju jeftiniji dokup…..a to je puno nize od ovih razina…tisk jos nije ni odradio korekciju….

Pa od kada ti trgujes onda? Vidim po dudi da nisi dugo s nama.

3.1.2008 1.530,00
4.2.2008 1.379,50
3.3.2008 1.285,00
2.4.2008 1.200,00
5.5.2008 1.150,00

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!



"Tisak je krajem ožujka na izvanrednoj skupštini dioničara donio odluku o pripajanju osječkog Kiosk prometa."
Ispravak netočnog navoda -"da Tisak nije ništa preuzeo"
Nadam se da će to biti dio izvješća za drugi kvartal?

Velika je razlika između preuzimanja i kupovine dva-tri kioska.
[/quote]

Eto argumenata, no koments.

Vaš link

"Kiosk promet posluje na 36 prodajnih mjesta raspoređenih u većim gradovima istočne Slavonije i Baranje. U 2007. godini ostvario je ukupan promet u visini otprilike 45 milijuna kuna, što je 19-postotno povećanje u odnosu na 2006.
"Budući da je tvrtka Kiosk promet u 100-postotnom vlasništvu tvrtke Tisak i kao takav se za 2007. godinu konsolidira s Tiskom Zagreb, pripajanje neće imati posebnih implikacija na sam promet i dobit Tiska", ističu u Agrokoru.
Odobravanjem tog ugovora, aktivnosti tvrtke Kiosk promet vrijedit će od 1. ožujka 2008. kao da su poduzete za društvo preuzimatelja, odnosno Tisak."

[smiley]


Ti to mene namjerno navlačiš da dobijem još jednog topa. [smiley] Ali neka.

Ova vijest stara je tri godine dok Toda još nije ima umješane svoje prste. Barem ne u toj mjeri u kojoj ima danas. [thumbsup]



Ti to mene namjerno navlačiš da dobijem još jednog topa. [smiley] Ali neka.

Ova vijest stara je tri godine dok Toda još nije ima umješane svoje prste. Barem ne u toj mjeri u kojoj ima danas. [thumbsup]
[/quote]

Ma ti topovi nisu važni Vorda, trenutno je jedino bitna veličina keša u portfelju, naravno ne prodavati, a pričekati s kupnjom…naravno tko to može izdržati, jer kušnje su velike…
[cool]

e,aj da se ohladimo,situacija je na burzi takva kakva je… cekaju se bolji dani..
nego,oce bar biti kakve dividende ove godine? dal ima ko kakvu informaciju?

Za 2007 sigurno nece, ali za ovu godinu bi moglo biti.

Fino ovaj nalog od 223 komada "vuče za nos" ostale na prodaju.Dokupljujem.

ma ne kolega mene ovaj na kupnji brije tj što se ne makne

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

jel tko iz top 10 danas izlazio iz tiska?? sta nam se to dogada? pa,dajte.. budimo cvrsti stisnimo zube izdrzimo da ne prodajemo.. budite karakter.. vratit ce se tisak na 1200 kad tad..

New Report

Close