TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Agrokor je ozbiljno zainteresiran za preuzimanje Duvankomerca, koji je u sastavu Duvanskog kombinata Podgorica, piše crnogorska Republika.
Prema njezinim izvorima, Agrokor neće sudjelovati na natječaju za privatizaciju proizvodnih kapaciteta DKP-a jer su u dogovoru s Tvornicom duhana Rovinj koja je nedavno u Kanfanaru otvorila tvornicu za preradu duhana kapaciteta 20 milijardi cigareta godišnje.
Agrokor u regiji već ima niz tvrtki sličnih Duvankomercu, a u crnogorskoj Vladi se očekuje da će natječaj za prodaju 100 posto dionica tog dijela DKP-a biti raspisan u srpnju.
Dioničari kombinata prethodno će na skupštini 4. srpnja razmotriti prijedlog prodaje Duvankomerca javnim natječajem.
Duvankomerc karakteriziraju niska produktivnost i velike dubioze, zapošljava 408 radnika i posjeduje više od 100 kioska. Obveze tog dijela DKP-a prema njima iznose 1,2 milijuna eura, a Duvankomerc ima i dugove prema Duvanskom kombinatu od 6,5 milijuna eura koji bi se reprogramirali do 2011. godine. Novac od prodaje bit će iskorišten za rješavanje socijalnog programa radnika.
Bude li privatizacija uspješna, uslijedit će natječaj za kontrolni paket Duvanskog kombinata.

Može pričati i pisati tko šta hoće, ali Agrokoru kiosk prodaja, a time i Tisak postaju core business.

Ovo je vrhunska firma i odlična investicija.
A Mr. tržište i cijena dionice trenutačno to možda ne reflektiraju, samo polako.

Show me the Money!

ovaj je lud, ja mislim da planira preuzeti još nekoga…
koji smijeh od frajera

Autor posta posjeduje znatne količine dionice Tisak jako podebljane prošli tjedna 😉
Tako da ko oće ovo svati ko druk a ko neće… ha bože moj

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=62862a25-28c9-4c0c-bcf7-69652d5a2725&ref=lastadd

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

tisak jo podosta mora zaronit…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


tisak jo podosta mora zaronit…..

I bude samo je pitanje dana.
Ja sada čekam da me netko kupi na 920 ali nikako da netko potegne.

Kupio ga na 808 ali ga se želim riješiti a.s.a.p

Možda bi delboy mogao malo potegnuti

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

a ne ne kolega misli da bute vi morali pucati po bidu a tam bu nekoga bez brige

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Agrokor preko Tiska stišće domaće novinske izdavače
Vaš link

Eto samo jedan od razloga vrijednosti Tiska. Tiskov monopol, između ostaloga znači i diktiranje uvjeta i samostalno i neovisno određivanje rabata, cijene obrade neprodanih primjeraka i dr.
Zašto je to važno?
Osnovna boljka Tiska jesu niske marže i već je bilo krajnje vrijeme da se počnu kretati na više.
Usporedbom s inozemnom konkurencijom ima dosta prostora za rast marži i porast prihoda. Nova uprava ide u tom smjeru i to je lijepo vidjeti.
No ovdje još uvjek fali fokusiranje uprave na najozbiljniji problem, a to je rezanje troškova poslovanja.
Nadam se da će do toga doći uskoro. Štoviše, jer zasad ne vidim veće koristi od sinergije s poslovanjem Agrokorovih djelova Konzuma i dr.



tisak jo podosta mora zaronit…..

I bude samo je pitanje dana.
Ja sada čekam da me netko kupi na 920 ali nikako da netko potegne.

Kupio ga na 808 ali ga se želim riješiti a.s.a.p

Možda bi delboy mogao malo potegnuti
[/quote]

Na 920 kazes? Pa nema prodaje na 920kn.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!




tisak jo podosta mora zaronit…..

I bude samo je pitanje dana.
Ja sada čekam da me netko kupi na 920 ali nikako da netko potegne.

Kupio ga na 808 ali ga se želim riješiti a.s.a.p

Možda bi delboy mogao malo potegnuti
[/quote]

Na 920 kazes? Pa nema prodaje na 920kn.
[/quote]
Bila je,
ali sam ja već ubio zeca i riješio se tisk.
10% dovoljno, bolje biti u cashu nego u tisku

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

Pa ako si ga kupio po 808,01 kao sto si izjavio (u sto sa razlogom ne vjerujem) ,a od onda cijena nije dostigla 920kn! Sta nisi u 11:12h si izjavio da cekas da te netko poklopi.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Pogledajte temu NEXE-R-A, istiskivanje malih dioničara uz pravednu naknadu od 2.500 kn/dionica

Zadnje transakcije:
Cijena Količina Iznos Datum
3.985,00 1 3.985,00 4.4.2008 14:15:12
4.000,00 1 4.000,00 20.12.2007 10:04:40
4.005,00 3 12.015,00 20.12.2007 10:02:32
4.000,00 1 4.000,00 20.12.2007 10:02:32
4.000,00 1 4.000,00 19.12.2007 13:05:43


Pa ako si ga kupio po 808,01 kao sto si izjavio (u sto sa razlogom ne vjerujem) ,a od onda cijena nije dostigla 920kn! Sta nisi u 11:12h si izjavio da cekas da te netko poklopi.

Jesam kolega, ali kaj neznate čitati.
Rekao sam da sam ubio zeca—lupio po bid-u i riješio se tiska.
Sada kužite?

p.s. opet ću ga kupiti po 808, a vrlo vjerojatno i ispod 800…samo treba čekati i to je to..

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

"Tisak je krajem ožujka na izvanrednoj skupštini dioničara donio odluku o pripajanju osječkog Kiosk prometa."
Ispravak netočnog navoda -"da Tisak nije ništa preuzeo"

Nadam se da će to biti dio izvješća za drugi kvartal?

New Report

Close