TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mene jako veseli što se ti nisi pitao odakle je kapnula ta izvanredna lova. ja znam odakle, a iz tog izvora uskoro će (kroz 6-10 mjeseci) stići još toliko. isto tako ti puno toga ne znaš. dogodilo se još jedno preuzimanje a postoji i odlična suradnja tiska i Inovina (u što ti teško da ćeš vjerovati, ali briga me). sve u svemu – samo vi drukajte….delboy će se aktivirati opet negdje kad bude trebalo druknuti sa 4500 na 5000 kuna. do tad ti fino zbrajaj. ponekad se pitam imaš li ti uopće davore dionice ili se samo igraš na fima traderu ? tebi nema dobre dionice ni kod nas a niti u svijetu…

Ja dobro poznajem sve tvoje "fore i fazone" i više me ne možeš prevariti. Ali, zbog svih onih koje si "zavio u crno" svojim "inside informacijama", te zbog ovih novih koji te još ne poznaju moram ti replicirati.

1. Tisak nikad ništa nije preuzeo pa se ne može nikako govoriti o "još jednom preuzimanju".
2. Ti nemaš blage veze šta su to "izvanredni prihodi" i kako se do njih dolazi, a usuđuješ se tvrditi da će ih biti još. Pa čak znaš i datum kada će do toga doći.
3. Imam fundamentalno podcjenjene dionice ADRS, HT, INU i zbog toga mali gubitak ove godine. Na žalost imam i neke na koje si me ti uspio navući i na kojima imam velike gubitke.
4. Dobrih dionica bilo je malo dok je crobex bio na 5200. Danas kada je crobex na 3600 ima ih dosta. Na žalost, TISK nije jedna od njih.
5. Nikada nikoga nisam navlačio na kupnju ili prodaju dionica. Svoje postove uvijek nastojim argumentirati činjenicama. Vjerovatno koji put i pogriješim, ali nitko ne zna sve. Ja od prvog dana pišem pod istim nickom za razliku od većine drugih koji se više ne usude pisati pod svojim originalnim nickovima.

decki moj, zaradjuje se kupovinom a ne pordajom. ja ovo kupujem

4. Dobrih dionica bilo je malo dok je crobex bio na 5200. Danas kada je crobex na 3600 ima ih dosta. Na žalost, TISK nije jedna od njih.

Vorda, sve je to OK. Imaš svoje mišljenje i to cijenim. Ali ima jedna stvar koja mi nije jasna. Kako je moguće da je na gotovo svakoj stranici ove teme barem jedan tvoj post? Kako je moguće da nešto što je toliko loše toliko privlači tvoju pažnju? Pa imaš, kako i sam kažeš, hrpu dionica boljih od ove. Ja u zadnjih 6 mjeseci 90% tema(dionica) na ovom forumu otvorio nisam, zato jer me ne interesiraju, skupe su mi, nemaju mi zadovoljavajuću perpektivu, šta ti ja znam… a ti ovdje visiš non-stop. Jel si ti neka dobra vila pa nas stalno upozoravaš da ne činimo krive poteze ili što? Nemoj mi samo sa onim klišeom kako je forum tu upravo zbog razmjene mišljenja, informacija…. Ponavljaš jednu te istu spiku ko pokvarena ploča,onda na cijeni od 1000kn pitaš dal da uđeš il da pričekaš još. Onda opet po starom… da je loše, da ne valja, da je skupo, da je samo zbog izvanrednih prihoda. OK, nek je tako kako kažeš, pa zar ti ne dođe samom sebi da kažeš "Vidi ove budale kako kupuju ovaj glupi Tisak po ovim balončinama od cijena, rekao sam im jednom, dvaput.. upozorio ih.. ali ako oni žele gubit lovu, neka im je.." Ne!! ti nas svaki dan upozoravaš i paziš na nas [lol]

I'LL BE BACK


Davore treba biti fer i reči onda svoje mišljenje za izvanredne prihode te otkuda su došli
drago bi mi bilo da čujem tvoje mišljenje!?!

Dio je svakako od prodaje imovine, to je vidljivo iz CF-a. Za ostalo ne znam.

Evo kolega delboy,
ipak se čini da onaj nalog od 4xx je tu da se proda a ne da se njime plaši.

Kupio sam malo tisk danas, da ne sjedim na cashu premda ide on još debelo dole.
Gdje vidjet ćemo tek slijedeći tjedan.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

vorda. dionice koje imaš su blue-chipovi a na njima se može najviše uzeti 10% godišnje ako imaš sreće. Tako će biti i ubuduće. Pogledaj ROA i ROE tiska – to ti je najjači fundament. Ne slažem se s ničime što govoriš jer me stalno pljuješ. Pa koja dionica je to na koju sam te ja navukao da si tako gnjevan? Ja sam u svim tim dionicama i isto osjećam korekciju poput ostalog investitorskog svijeta. jednom će i tomu doći kraj. A što se tiče izvanrednih prihoda, pogodili su neki ispred mene, a odakle će još kapnuti, to ćete vidjeti. Jedan hint: tko je vlasnik par etaža stare tiskare na cvjetnom trgu koja ide u rušenje, a koje je pravnim sljedništvom tiskare vjesnika u privatizaciji potpalo pod njegovo vlasništvo? Vorda, hvala ti na tvojem altruizmu, ali poštedi nas. mi smo mazohisti i dalje ćemo kupovati ovo što ne valja a ti kupuj ono što valja. Svaki dan si ovdje, mislim da kupuješ kao blesav. Opet si navučen od mene. nemoj opet za par godina prigovarati…

...povijest se ponavlja...


Evo kolega delboy,
ipak se čini da onaj nalog od 4xx je tu da se proda a ne da se njime plaši.

Kupio sam malo tisk danas, da ne sjedim na cashu premda ide on još debelo dole.
Gdje vidjet ćemo tek slijedeći tjedan.

Nemoj da ti se zločestoća vrati na najmilijima. nemoj biti tako pokvareni druker, budi gospodin u navlačenju. takvi kao ti nemaju sreće. i piši argumentirano ili nemoj pisati.

...povijest se ponavlja...



Evo kolega delboy,
ipak se čini da onaj nalog od 4xx je tu da se proda a ne da se njime plaši.

Kupio sam malo tisk danas, da ne sjedim na cashu premda ide on još debelo dole.
Gdje vidjet ćemo tek slijedeći tjedan.

Nemoj da ti se zločestoća vrati na najmilijima. nemoj biti tako pokvareni druker, budi gospodin u navlačenju. takvi kao ti nemaju sreće. i piši argumentirano ili nemoj pisati.

[/quote]
Budite iskreni kolega,
kaj niste rekli da je taj nalog samo za plašenje i da vlasnik tih 4xx dionica nema ih namjeru prodavati?

Samo recite dali ste to rekli ili ne?
A ja vidim da ih je već prodao i očekujem novi takav na prodaji.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

ja to uopće nisam rekao. to je rekao netko drugi na forumu. već sam ti rekao da me se nalozi uopće ne tiču jer ništa ne govore ni o trendu ni o realnoj vrijednosti dionica. a kad bi bilo kako ti govoriš, ne bi ti danas kupio ništa nego bi fino čekao. pao ne pao, mene to ne uznemirava previše. preživio sam i gorih korekcija po postotim padovima pa ću i ovu. a jeli prodao ili nije, nemam pojma jer ne sjedim stalno pred ekranom. upravo krećem na plažu hemingway u medveju da vidim jel mogu unijeti sendviče i sokove. naravno, sok ću kupiti u tisku u ulici maršala tita.

...povijest se ponavlja...


Evo kolega delboy,
ipak se čini da onaj nalog od 4xx je tu da se proda a ne da se njime plaši.

Kupio sam malo tisk danas, da ne sjedim na cashu premda ide on još debelo dole.
Gdje vidjet ćemo tek slijedeći tjedan.

Ajde momak nosi tu dudu i crvenu zvijezdu natrag na komentare trgovanja, to je tema koja trpi gluparije i drukanje. Tvoja gatanja ide to dolje na toliko i toliko samo zatrpavaju temu, a vjeruj mi da nitko ne uzima u obzir tvoje komentare pri donošenje odluke o kupnji i prodaji.


Evo kolega delboy,
ipak se čini da onaj nalog od 4xx je tu da se proda a ne da se njime plaši.

Kupio sam malo tisk danas, da ne sjedim na cashu premda ide on još debelo dole.
Gdje vidjet ćemo tek slijedeći tjedan.

Ajde momak nosi tu dudu i crvenu zvijezdu natrag na komentare trgovanja, to je tema koja trpi gluparije i drukanje. Tvoja gatanja ide to dolje na toliko i toliko samo zatrpavaju temu, a vjeruj mi da nitko ne uzima u obzir tvoje komentare pri donošenje odluke o kupnji i prodaji.
[/quote]
[lol] [lol] [lol]
gatanje?
tvrdoglavi uvijek najgore prođu

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000


Ajde momak nosi tu dudu i crvenu zvijezdu natrag na komentare trgovanja, to je tema koja trpi gluparije i drukanje. Tvoja gatanja ide to dolje na toliko i toliko samo zatrpavaju temu, a vjeruj mi da nitko ne uzima u obzir tvoje komentare pri donošenje odluke o kupnji i prodaji.

Napisao si ono što misli nas 95% na ovom forumu. OK je kad se napiše nešto negativno, bilo o nekoj dionici, bilo o trendu, ali ovo bezumno i zlonamjerno dr(u)kanje je svima došlo na vrh glave. Ovo je burza i treba pisati o dionicama, a ne pokušavati sukobima i provokacijama liječiti svoje frustracije zbog gubitaka.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close