TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Definicija free floata je naravno prestrašna, koji moron je to pisao.

Prestrašna ili ne, pisao je moron ili genije, definicija je tu i s njom se mora živjeti. Dakako da ne mogu pohvatati konce Todorićevih interesa, ali pitam se ne bi li mu odgovaralo istisnuti sav ovaj sitniš od dioničara otkupom dionica po, na pr. trenutno velikodušnih 1100 kn, a onda iskoristiti promjene najavljene u sljedećoj godini i maknuti se sa burze.
[/quote]

zato jer bi za tih 1100 kn kupio ravno 1100 dionica (upravo ovaj kokavelj na asku) i previše sam reko. A vlasnici onih ostalih 140.000. dionica su u ipak malo čvršćim rukama i traže malo više, ne?

I'LL BE BACK

Todorić ne može ništa a da ne pita ADRIS


zato jer bi za tih 1100 kn kupio ravno 1100 dionica (upravo ovaj kokavelj na asku) i previše sam reko. A vlasnici onih ostalih 140.000. dionica su u ipak malo čvršćim rukama i traže malo više, ne?

Ljudi koji čitaju ove pizdarije zadnjih par mjeseci bi trebale obratiti pozornost na Top 10 i u kojoj se mjeri mjenjao a neka si odgovor formiraju sami. ja mislim da je vani (ostalih 5%) oko 115 000 dionica a pogledajte i kolko ih je promjenilo vlasnika pa možda nekom dođe u glavu da se tu preljeva iz šupljeg u prazno
Da skratimo više famu izvenrednih prihoda 2007 godine. Oni su iz dugoročnih rezerviranja za tužbe protiv Tiska koje su smatrali da mogu izgubit, a pogađate dobili su ih.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


…snaći će ju sudbina ADPL i JDOS koje više nitko neće taman da im ih nudiš badava.

A vi sad možete birati, davati jedinice ili spašavati guzice. [smiley]

Vorda, Vorda pa zar od tebe takvu izjavu…
Pa ADPL je provatiziran po principu ESOP, ti bi bar trebao znati šta to znaći, a o JODS, a to mi je suvišno uopće komentirat.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Auuuuu….! Tko je stavio ovu "bombu" od 440 komada na prodaji?!


Top bid CIJENA KOLIČINA
874,00 12
873,01 1
873,00 12
851,00 10
850,00 50
823,00 50
822,01 85
808,00 10
806,03 30
805,00 40
Top ask CIJENA KOLIČINA
900,00 440
920,00 117
927,00 7
928,00 10
929,00 1
934,85 11
938,00 50
940,00 10
941,00 12
946,50 10

Hmm….hehe
eto netko se želi riješiti tiska na 900 kn a vi se meni čudite kada kažem da ide dole.
Oke
Bolje da ja više ništa ne pričam

Ivane, iskreno, čini mi se iako kod tebe prevladavaju ipak malo pesimistična raspoloženja (možda i opravdano), ne čini li ti se čudnim, kao jednom možda i upućenom investitoru, što se ovaj oveći nalog (ajd i nije 400k puno) pojavio baš sada kad se grčevito otresamo o kako se čini dno ove trotjedne korekcije?
Nije ništa slučajno pa nije niti ovaj nalog, pa niti ovaj iznad njega od 117. Netko dokupljuje u tišini, udaranja po asku nije bilo cijeli tjedan pa se ne boji da će ga netko poklopiti, a ovakav školski plašljivac radi svoje. Oćemo se okladit da taj nalog niti će opalit po bidu, niti ikada biti poklopljen? [wink]
Čudiš me Ivane, mislio sam da više znaš. A opet možda si jako inteligentan jer znaš kako ovčice ovdje reagiraju. Na koliko čekaš? Blizu ti je nalog na bidu, vidim ja to. [smiley] Poz!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ivane, prestani sa tim spamovima. svi imamo uvid u naloge a ti fino kupuj onda nešto bolje ako ti tisak ne valja. ne trebaš nas uvjeravati da prodamo jer nećeš moje dionice nikada dobiti, osim za 5000 kuna najmanje. isto tako vjerujem da i drugi nisu blesavi. a ovaj sitniš koji prolazi – to i odgovara tvojim nalozima …5, 10 ili 20 komada…za više ni nemaš a praviš se faca.

...povijest se ponavlja...


ivane, prestani sa tim spamovima. svi imamo uvid u naloge a ti fino kupuj onda nešto bolje ako ti tisak ne valja. ne trebaš nas uvjeravati da prodamo jer nećeš moje dionice nikada dobiti, osim za 5000 kuna najmanje. isto tako vjerujem da i drugi nisu blesavi. a ovaj sitniš koji prolazi – to i odgovara tvojim nalozima …5, 10 ili 20 komada…za više ni nemaš a praviš se faca.

Vidjet ćemo tko se pravi faca ili kako već kažete.
Ako ste tako sigurni da tisak neće pasti, čemu takvo napadanje, tu na forumu i na PM?

Kada sam rekao da ide ispod 900 svi su vikali si ti lud Ivane, a sada kada kažem da ide niže opet isto a tisk je na 880.
Nisam Vam ja kriv kaj ste ulazili na 1100 delboye

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

zlato, nebitno je po koliko sam ja ušao kad ispod 5000 ne prodajem makar čekao 10 godina. nema ovdje žurbe. meni je drago da se tebi sviđa tisak i da ga kupuješ ovih dana ali žalim ove jadnike koji prodaju. samo ti nastavi. i nemoj misliti da ga ja ne kupujem jer stigle su mi neke pare pa se i ja častim. zato sam se samo malo pobunio a ne jako. i sam znaš da grebemo po dnu…jedino mi se ne da cijeli dan biti na ekranima da me ti i tvoji nalogodavci preskakujete….

...povijest se ponavlja...


Da skratimo više famu izvenrednih prihoda 2007 godine. Oni su iz dugoročnih rezerviranja za tužbe protiv Tiska koje su smatrali da mogu izgubit, a pogađate dobili su ih.

Nije to definitivno, ali nije niti toliko bitno. Bitno je da toga više neće biti. Znači da im ostaje samo ono što zarade svojim rukama, a to je, naravno, puno manje od onoga čime se razbacuje @delboy.[wink]



Da skratimo više famu izvenrednih prihoda 2007 godine. Oni su iz dugoročnih rezerviranja za tužbe protiv Tiska koje su smatrali da mogu izgubit, a pogađate dobili su ih.

Nije to definitivno, ali nije niti toliko bitno. Bitno je da toga više neće biti. Znači da im ostaje samo ono što zarade svojim rukama, a to je, naravno, puno manje od onoga čime se razbacuje @delboy.[wink]
[/quote]

mene jako veseli što se ti nisi pitao odakle je kapnula ta izvanredna lova. ja znam odakle, a iz tog izvora uskoro će (kroz 6-10 mjeseci) stići još toliko. isto tako ti puno toga ne znaš. dogodilo se još jedno preuzimanje a postoji i odlična suradnja tiska i Inovina (u što ti teško da ćeš vjerovati, ali briga me). sve u svemu – samo vi drukajte….delboy će se aktivirati opet negdje kad bude trebalo druknuti sa 4500 na 5000 kuna. do tad ti fino zbrajaj. ponekad se pitam imaš li ti uopće davore dionice ili se samo igraš na fima traderu ? tebi nema dobre dionice ni kod nas a niti u svijetu…

...povijest se ponavlja...




Da skratimo više famu izvenrednih prihoda 2007 godine. Oni su iz dugoročnih rezerviranja za tužbe protiv Tiska koje su smatrali da mogu izgubit, a pogađate dobili su ih.

Nije to definitivno, ali nije niti toliko bitno. Bitno je da toga više neće biti. Znači da im ostaje samo ono što zarade svojim rukama, a to je, naravno, puno manje od onoga čime se razbacuje @delboy.[wink]
[/quote]

mene jako veseli što se ti nisi pitao odakle je kapnula ta izvanredna lova. ja znam odakle, a iz tog izvora uskoro će (kroz 6-10 mjeseci) stići još toliko. isto tako ti puno toga ne znaš. dogodilo se još jedno preuzimanje a postoji i odlična suradnja tiska i Inovina (u što ti teško da ćeš vjerovati, ali briga me). sve u svemu – samo vi drukajte….delboy će se aktivirati opet negdje kad bude trebalo druknuti sa 4500 na 5000 kuna. do tad ti fino zbrajaj. ponekad se pitam imaš li ti uopće davore dionice ili se samo igraš na fima traderu ? tebi nema dobre dionice ni kod nas a niti u svijetu…
[/quote]

MOlio bih kolegu Delboya da objasni nama koji manje pozorno pratimo strukturu izvanrednih prihoda, i iz koje g bi to izvora trebalo kapnuti još .

Hvala

New Report

Close