TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja prodajem vec tj.dana tisk..

Da stvarno hoćeš prodat prodao bi u jednom danu… Ovako je svima jasna tvoja poruka…

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

Likvidnost je katastrofalna u zadnje vrijeme

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Koliko puta nakon prodaje , za dan ,dva krene u suprotnom smjeru . Neovisno kada . Baš nakon što prodam . Više ne prodajem dobru dionicu .Držim je u formalinu i tu je sigurna.

Ja bih volio da samo mogu kupovati, ali sam se naucio da trebam prodati crva da bih obnovio drugu opremu (nikud bez špurtila)!

pa svojih 5 komada si mogo u 2 minute prodat…neznam kaj radiš tjedan dana

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Opet negativen trend.
Ovih par dana čemo vidjet minimum trendne crte Tiska. To znači, da idemo na broj 14 predstavljenog grafa.
A onda kraj korekcije i samo si možete misliti gdje čemo biti na kraju godine.
Nadam se, da dokupljujete na ovih rezinama, u ovim vremenima.

Meni bude zanimivo gledati ovo dionico čez 4-5 godina (znači 2012-2013).

Idemo dalje.
[thumbsup]

Nemogu vijerovati sta se dogada s Tiskom,ovo je ispod svih ocekivanja.. a,nazalost,krajn negativnog trenda se ne nazire tako brzo..


Nemogu vijerovati sta se dogada s Tiskom,ovo je ispod svih ocekivanja.. a,nazalost,krajn negativnog trenda se ne nazire tako brzo..

Kolega Tisak ima odličan povrat i bez obzira na cijenu,ako možete financ. izdržati držite ga duže vrijeme,mislimu godinama..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Znadete li da jedan kiosk Tiska u Zagrebu napravi dnevno veći promet od večine naših blue chipova ovih dana. Govorimo o stotinama tisuća kuna. A ratabati u Tisku su neusporedivo veći od provizija brokerskih kuća. Možda bi naše brokerske kuće trebali razmisliti o promjeni djelatnosti.


Nemogu vijerovati sta se dogada s Tiskom,ovo je ispod svih ocekivanja.. a,nazalost,krajn negativnog trenda se ne nazire tako brzo..

Kolega bez obzira dali imate tisk ili ne nije pametno to pričat jer Vas onda svi vrijeđaju na PM kao mene.

Kada je bio 1080 ja sam rekao da to ide dole i da treba čekat sa kupovinom a onda je nastao kaos od PM jer su ljuti kada se to izjavi.
Odlična tvrtka koju isto čekam ali s obzirom na stanje u svijetu čekam je definitivno ispod 900 kuna, a vjerujem da ću kroz kraće vrijeme i dobiti.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000



Nemogu vijerovati sta se dogada s Tiskom,ovo je ispod svih ocekivanja.. a,nazalost,krajn negativnog trenda se ne nazire tako brzo..

Kolega bez obzira dali imate tisk ili ne nije pametno to pričat jer Vas onda svi vrijeđaju na PM kao mene.

Kada je bio 1080 ja sam rekao da to ide dole i da treba čekat sa kupovinom a onda je nastao kaos od PM jer su ljuti kada se to izjavi.
Odlična tvrtka koju isto čekam ali s obzirom na stanje u svijetu čekam je definitivno ispod 900 kuna, a vjerujem da ću kroz kraće vrijeme i dobiti.

Ispod 900 ne, možda u najgorem scenariju 901

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO



Nemogu vijerovati sta se dogada s Tiskom,ovo je ispod svih ocekivanja.. a,nazalost,krajn negativnog trenda se ne nazire tako brzo..

Kolega bez obzira dali imate tisk ili ne nije pametno to pričat jer Vas onda svi vrijeđaju na PM kao mene.

Kada je bio 1080 ja sam rekao da to ide dole i da treba čekat sa kupovinom a onda je nastao kaos od PM jer su ljuti kada se to izjavi.
Odlična tvrtka koju isto čekam ali s obzirom na stanje u svijetu čekam je definitivno ispod 900 kuna, a vjerujem da ću kroz kraće vrijeme i dobiti.

[/quote]

Baš se pitam tko će ti prodati ispod 900…

I'LL BE BACK

New Report

Close