TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobar dan! Ovih dana se fino moglo nadokupiti. Samo prodajte , sve ću Vas pokupovati!

vidim fino….62 komada…bas je vrijeme za kupnju….svi se trgaju…..skupo je….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nekom je skup nekome nije.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Promet banana iz dana u dan…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Dobar dan! Promet je mali i donosi male pomake,nadokupljujem.

dok se ne ukljuci veci kupac nista od dizanja cjene…vecina kapitala je u srbiji i bih…otuda i ovi mali prometi na zse…tisk pao u zaborav…skup je…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


dok se ne ukljuci veci kupac nista od dizanja cjene…vecina kapitala je u srbiji i bih…otuda i ovi mali prometi na zse…tisk pao u zaborav…skup je…

Onda ga prodaj! Što će ti to kad je skupo i niko ga neće? Ja bi ga već 7 puta prodo da mi je skup!

I'LL BE BACK


dok se ne ukljuci veci kupac nista od dizanja cjene…vecina kapitala je u srbiji i bih…otuda i ovi mali prometi na zse…tisk pao u zaborav…skup je…

Onda ga jednostavno nemoj kupit.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Mislim da nešto nema prodavatelja na ovim razinama, a "cash mašina" će u budućnosti napraviti svoje.
Inače tvrtke ovog ove djelatnosti imaju "skupe" dionice za nečiji ukus.

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

ja prodajem vec tj.dana tisk..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ja prodajem vec tj.dana tisk..

uuuu, pa ti si neki opaki igrac. kad vec tjedan dana prodajes, a jos nisi prodao. svasta. kakvi se sve likovi poceli motat po forumima [sad]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


ja prodajem vec tj.dana tisk..

Mogao bi ubrzo jako žalit

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close