TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cinjenice govore drukcije ,na zalost,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ajme ovakvi likovi poput invertera me začuđuju iz dana u dan…da inverteru, ide sve u pm…u pravu si…ovi što prodaju kupovali su po 1300 kuna. super im je računica, nema šta…moralo se sve ovako odigradi i bolje u 2008 nego u 2010…nek ta klinčadija više rasproda sve što ima na svim dionicama i riješit ćemo problem naših burzi…a što se tiska tiče, puno je rečeno. sada treba čekati. pametnima je sve jasno, a inverteru i sličnima na sreću nije.

...povijest se ponavlja...

drzim tisk od 8 mj. 2007 ,u medjuvremenu je odradio 50 % up,sjecate se ,samo zbog spekulacija oko preuzimanja agrokora..i isto tako brzo se vratila na ove danasnje razine…a tko danas prodaje neznam al rusi cjenu lagano ,a di je dno to nitko nezna,ostale dionice su srusili na razine od prije godinu i pol…a koliko je bio tisak tada..zapitajte se malo,cjena od 1000 kn nije nimalo jeftina za dokup velikima….to je moje misljenje i nemora se svatko slozit sa mnom i nije drukanje…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kakve su prognoze, do kada će ovo padati? Bojim se da se ne ponovi scenario BELJE, LEDO i sl.
Jel se isplati ulaziti sada ili da ipak malo pričekam?


Kakve su prognoze, do kada će ovo padati? Bojim se da se ne ponovi scenario BELJE, LEDO i sl.
Jel se isplati ulaziti sada ili da ipak malo pričekam?

ja bih ti odgovorio na to pitanje ali bi me jedan gospodin napao da drukam na gore ili dole ili obrnuto
zato radje pitaj tog Gospodina on ti se zove KNELE
ja ti nis neznam samo cu ti reci da je najbolji znalac onaj koji ulaze pare pa sam odluci i nemoj nikog slusati jer si najpametniji sam
pofuk


Kakve su prognoze, do kada će ovo padati? Bojim se da se ne ponovi scenario BELJE, LEDO i sl.
Jel se isplati ulaziti sada ili da ipak malo pričekam?

da se podsjetimo, ovo si napisao kad je cijena bila 1100:


Sve u svemu, dionica skupa do bola. Proći će godine dok Tisak svojim rezultatima ne opravda današnju cijenu, a iz iskustva znam da su stvarno rijetka poduzeća koja su svoja obećanja o rastu i ostvarila..

I'LL BE BACK


da se podsjetimo, ovo si napisao kad je cijena bila 1100:


Sve u svemu, dionica skupa do bola. Proći će godine dok Tisak svojim rezultatima ne opravda današnju cijenu, a iz iskustva znam da su stvarno rijetka poduzeća koja su svoja obećanja o rastu i ostvarila..

[/quote]

Znači da sam do sada bio u pravu. [smiley]


ja bih ti odgovorio na to pitanje ali bi me jedan gospodin napao da drukam na gore ili dole ili obrnuto
zato radje pitaj tog Gospodina on ti se zove KNELE
ja ti nis neznam samo cu ti reci da je najbolji znalac onaj koji ulaze pare pa sam odluci i nemoj nikog slusati jer si najpametniji sam
pofuk

[lol] [lol]
na pofukove postove vrištim od smijeha u zadnjih dana…opet se potvrđuje veza:
što jadnij promet – to žešći humor na forumu.


Znači da sam do sada bio u pravu. [smiley]

Vidim ja, muvaš se ti ovdje već neko vrijeme ko mačak oko vruće kaše. Doći ćeš ti među nas, ne bojim se ja za tebe [kiss]

I'LL BE BACK

Što god da napišem uvalite mi jedinicu. Evo onda i vama malo. [smiley]


Što god da napišem uvalite mi jedinicu. Evo onda i vama malo. [smiley]

Od kad su uveli novi forum niti jednom nisam ocijenio ničiji post jer mi se neda zaj…t s tim, pa tako ni tvoje. A ovu jedinicu što si mi spičio već će netko popravit sa stotkom, nije da je bitno. [wink]

I'LL BE BACK

Business.hr:

"Dnevnik piše i o najnovijoj akviziciji vlasnika Agrokora Ivice Todorića u Crnoj Gori. Za 1,5 milijuna eura Todorić je kupio Trgopres i, kao i u Hrvatskoj, postao vlasnik najvećeg lanca kioska u Crnoj Gori."

[cool]

Show me the Money!

New Report

Close