TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jucer sam vidio kiosk iNovina u Importane centru.
Moram priznat da Tiskov kiosk koji se nalazi malo dalje naspram ovog izgleda ko svemirski brod [thumbsup]

Pozdrav kolege.

Jučer sam vam se pridružio da isprobam točnost TA od 1G brokera. Nešto sitno za probu ali mi se čini da je njihova procjena oko 90% buy prilično realna pa ćemo vidjeti.

Inače mi se sviđaju dionice koje u danima likvidnosti uvijek lete prema gore a tisak je jedna od takvih…čmrljenje na niskim prometima…let na visokim

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Šta nam se to dogada???? Užas!!!!!!!! Pa ko to izlazi iz Tiska po ovakvim cijenama? dali ima tko saznanja tko je taj???

Ma ne brinem se ja za Tisak za godinu dvije bit će vrijednost dionice sa znamenkom više…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Šta nam se to dogada???? Užas!!!!!!!! Pa ko to izlazi iz Tiska po ovakvim cijenama? dali ima tko saznanja tko je taj???

Neznam tko prodaja ovaj biser, ali ja ga uvijek dokupljujem. Meni trenutna situacija ustreza. Tako možem dobiti nešto za idelano cijeno.

jos ce bit tiska po 10000 kn ,pa i nize…cekajte ponedjeljak pa da se vidi….slaba je kupnja….sitno se kupuje…..nalozi po 10 komada…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


jos ce bit tiska po 10000 kn ,pa i nize…cekajte ponedjeljak pa da se vidi….slaba je kupnja….sitno se kupuje…..nalozi po 10 komada…..

Rijeci ti se pozlatile kolega…10 000 kn [thumbsup]


jos ce bit tiska po 10000 kn ,pa i nize…cekajte ponedjeljak pa da se vidi….slaba je kupnja….sitno se kupuje…..nalozi po 10 komada…..

a prodaja je kao strasno jaka kolega?. meni trenutno kupnja izgleda puno jaca. a nemojte zaboraviti da postoje i skriveni nalozi

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ti skriveni i prodaju….jel vidis konzum koliko pada…..todoric je gabuli teskoj…a vidi jos mlinar i zitnjak…..tone li tone….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ljepo je vidit da se zeleni burza ..al kratkog vjeka….pogledaj promet npr tisak 14 04 2008…niti milion….velikima nije napet tisak…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ljepo je vidit da se zeleni burza ..al kratkog vjeka….pogledaj promet npr tisak 14 04 2008…niti milion….velikima nije napet tisak…..

Hm, mozda da provjeris free float kod tiska pa ce sve biti malo jasnije.


ti skriveni i prodaju….jel vidis konzum koliko pada…..todoric je gabuli teskoj…a vidi jos mlinar i zitnjak…..tone li tone….

da vrlo vjerojatno su njegove dionice rasle, a a sad padaju jer su pratile njegovo poslovanje? daj molim te. radije suti nego da pricas gluposti.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close