TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Delboy, ima nešto i u kvantiteti. Pitajte ženske![proud]

Mlinar se oporavio već iz 800 na 1500 kn!
A vi samo čekajte dok vam i Tisak ode na 1500kn. [shocked]


Mlinar se oporavio već iz 800 na 1500 kn! A vi samo čekajte dok vam i Tisak ode na 1500kn. [shocked]

Osobno, niti za jednu ne sumnjam od navedenih! A Mlinar nije bio 800kn vec 900,10kn. Da budemo precizni.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

tenkista:

Mlinar se oporavio već iz 800 na 1500 kn! A vi samo čekajte dok vam i Tisak ode na 1500kn. [shocked]

Osobno, niti za jednu ne sumnjam od navedenih! A Mlinar nije bio 800kn vec 900,10kn. Da budemo precizni.

Najniže je bio prije par dana na 840 kn. Znam napamet.


tenkista:

Mlinar se oporavio već iz 800 na 1500 kn! A vi samo čekajte dok vam i Tisak ode na 1500kn. [shocked]

Osobno, niti za jednu ne sumnjam od navedenih! A Mlinar nije bio 800kn vec 900,10kn. Da budemo precizni.

Kolega, baš kad inzistirate na preciznosti, onda nemojte sami sebe sramotiti. Mlinar je bio najniže na 840 u ovom krugu.
No tenkista zaboravlja da je Mlinar isto tako bio na 2.000 kn 15.01., kad je Tisak bio na 1.500. Tako da još ima prostora za rast Mlinara, a bogami i TISK. Ja ću biti super zadovoljan ukoliko svaki od njih poraste za još 500tinjak kuna. Po današnjoj trgovini na Mlinaru ćemo tu cifru vidjeti već drugi tjedan, a na Tisku ćemo možda ipak morati biti malo strpljiviji.


Castro: ” tenkista: ” Mlinar se oporavio već iz 800 na 1500 kn! A vi samo čekajte dok vam i Tisak ode na 1500kn. [shocked] ” Osobno, niti za jednu ne sumnjam od navedenih! A Mlinar nije bio 800kn vec 900,10kn. Da budemo precizni. ” Najniže je bio prije par dana na 840 kn. Znam napamet.

Na Zse-u pise da je najmanje bio 14.04. i iznosio je 900,10kn. Za 800kn nema datuma. Zadnje dane nisam pre prisutan na burzi jer imam dosta zaostataka pa ukoliko sam krivo napisao moje isprike. Preciznost je bitna!!![thumbsup] Jedino bitno je da rastu.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Kaj pak sad svi bježe iz Tiska? Jel netko opljačkao kiosk ili koji je bog? Nevjerojatno, čim nešto kupim ode dolje. I to dok sve raste??? Sad ću kupit Mlinar odmah poslije blokade pa nek padne na 1000 kn.[undecid]


Kaj pak sad svi bježe iz Tiska? Jel netko opljačkao kiosk ili koji je bog? Nevjerojatno, čim nešto kupim ode dolje. I to dok sve raste??? Sad ću kupit Mlinar odmah poslije blokade pa nek padne na 1000 kn.[undecid]

timing kolega [wink]
imam tisak i dalje, samo malo manje nego inače.


Kaj pak sad svi bježe iz Tiska? Jel netko opljačkao kiosk ili koji je bog? Nevjerojatno, čim nešto kupim ode dolje. I to dok sve raste??? Sad ću kupit Mlinar odmah poslije blokade pa nek padne na 1000 kn.[undecid]

tenkista, majstore, nemoj gluposti pričat…rađe se strpi još malo i piši na drugim temama.pusti tisak ne radi svoje

Forum pratim sa strane,nekad se ukljucim u diskusiju,ali imam jedno pitanje za tenkistu?Ti radis negdje ili si sam svoj gazda?Na svim si forumima,ak svi rade kao ti,nije cudno sto nam ekonomija ide dolje!I samo drukas,ovo ce na 2000,ovo ce na 1000,ja ovo,ja ono.Svasta,covjece!

Tenkista, kupio si prije 2 dana po 1060, a sada je 1142, znaci 8% up..
Sasvim korektan rast, ako se mene pita.[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Tenkista, kupio si prije 2 dana po 1060, a sada je 1142, znaci 8% up..
Sasvim korektan rast, ako se mene pita.[thumbsup]

I ak se mene pita isto. Samo sam ljut što slabije raste od Mlinara a sigurniji je od njega. To se vidjelo i po tome što je Mlinar pao na 840 kn a tisak samo na 900. U slučaju pada normalno da sam radije kupio Tisak i to 30% jeftinije.

New Report

Close