TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stigo jedan svježi na 1075,00 (51 komad) i odredio kamo ćemo danas, bolje da lupio po kupnji što se mene tiče.[angry]


stigo jedan svježi na 1075,00 (51 komad) i odredio kamo ćemo danas, bolje da lupio po kupnji što se mene tiče.[angry]

Zato jedan skriveni na 1060 čeka i dočeka. I to po svemu sudeći, fini skriveni, možda 200 komada…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

James Knox:

stigo jedan svježi na 1075,00 (51 komad) i odredio kamo ćemo danas, bolje da lupio po kupnji što se mene tiče.[angry]

Zato jedan skriveni na 1060 čeka i dočeka. I to po svemu sudeći, fini skriveni, možda 200 komada…

Možda i 2000 komada. Šta bi skrivao jadnih 200. Toliko skoro ja imam, pa ne skrivam, niti tajim.[thumbsup]


James Knox:

stigo jedan svježi na 1075,00 (51 komad) i odredio kamo ćemo danas, bolje da lupio po kupnji što se mene tiče.[angry]

Zato jedan skriveni na 1060 čeka i dočeka. I to po svemu sudeći, fini skriveni, možda 200 komada…

ma odakle samo izvlačite da su skriveni…

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
1.062,01 3 15:00:28
1.062,01 7 15:00:28
1.062,01 7 15:00:28
1.062,01 7 15:00:28
1.062,01 7 15:00:28
1.061,01 5 14:52:14
1.061,01 7 14:52:14
1.061,01 2 14:52:14
1.061,01 5 14:50:08

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Lijepih 222 komada na kupnji na 1062,51. Očito onaj ispred je skriveni kad se ovaj požurio.[thumbsup]

Htio sam reći onaj iza.

DiAbLeRo:

James Knox:

stigo jedan svježi na 1075,00 (51 komad) i odredio kamo ćemo danas, bolje da lupio po kupnji što se mene tiče.[angry]

Zato jedan skriveni na 1060 čeka i dočeka. I to po svemu sudeći, fini skriveni, možda 200 komada…

ma odakle samo izvlačite da su skriveni…

Zadnje vrijeme su kao svi ”skriveni”… bolje da onda ukinu ovo prvih 5-10 k/p kad ionako nis ne vidis[lol]

Glory, glory, Man United!!

DiAbLeRo:

James Knox:

stigo jedan svježi na 1075,00 (51 komad) i odredio kamo ćemo danas, bolje da lupio po kupnji što se mene tiče.[angry]

Zato jedan skriveni na 1060 čeka i dočeka. I to po svemu sudeći, fini skriveni, možda 200 komada…

ma odakle samo izvlačite da su skriveni…


i jučer su bili skriveni, ja sam ko tele blejio kak se uvijek isti nalozi ponavljaju, nisam se ni sjetio skrivenih.
i k i p mi djeluju skroz umjetno naslagani…evo neko se pobrinuo da zatvorimo na 1075,00.

nedavno sam odustao od pisanja na forumu ponukan količinom gluposti koje pišete. sada vidim da sam bio u pravu. pa jel ovo nogometna utakmica da komentirate svaki j…i nalog i svaku j….nu transakciju? Daj malo se ohladite. Suđeno vam je da izgubite sve novce na burzi i bolje odmah prodajte tisak i okanite se investiranja jer toliko nebuloza kao zadnjih par dana rijetko gdje se može pronaći. tko je kupio tisak dugoročno zna zašto ga je kupio, a vi ostali – šetnja….nećete ovdje puno zaraditi i čemu da se mučite na ovako glupoj dionici. Uostalom, kriza je na burzama i bolje da prodate sve ne bi li spasili taj sitniš s kojim ste se upustili u ovu avanturu. Ne morate replicirati jer nema smisla. Vama pomoći nema.

...povijest se ponavlja...


nedavno sam odustao od pisanja na forumu ponukan količinom gluposti koje pišete. sada vidim da sam bio u pravu. pa jel ovo nogometna utakmica da komentirate svaki j…i nalog i svaku j….nu transakciju? Daj malo se ohladite. Suđeno vam je da izgubite sve novce na burzi i bolje odmah prodajte tisak i okanite se investiranja jer toliko nebuloza kao zadnjih par dana rijetko gdje se može pronaći. tko je kupio tisak dugoročno zna zašto ga je kupio, a vi ostali – šetnja….nećete ovdje puno zaraditi i čemu da se mučite na ovako glupoj dionici. Uostalom, kriza je na burzama i bolje da prodate sve ne bi li spasili taj sitniš s kojim ste se upustili u ovu avanturu. Ne morate replicirati jer nema smisla. Vama pomoći nema.

Onda nećemo.[thumbsup]

situacija se zagrijava – počinju frcati iskrice !

naljutili ste boya[wink][lol]

ps.
ne kažem da nije u pravu ali mi je sve skupa smiješno.[wink]

New Report

Close