TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prodaja se podebljava. Možda bi bilo dobro prodati pa krajem dana ući?[undecid]

Prodaj…ali ispod 1000[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Tko to toliko prodaje danima? Već smo trebali bitri na 1300. Ali nema veze. Odradio sam već 6 krugova na Tisku sa ulascima na 1000 i izlascima između 1100 i 1500.

Savjet prodavatelju neka stavi transparentno kompletnu količinu na neku cijenu i siguran sam da će naći kupca pošto se radi o dobroj dionici. Još ako bude cijena OK brzo se to riješi.

smješno kak stišću tisak prema dole….moš mislit kak neko sa dna 1070 kapitalizira dobit a imo je jučer na 1150….natežu praćku, sam da im ne pukne.

tenkista:

Prodaja se podebljava. Možda bi bilo dobro prodati pa krajem dana ući?[undecid]

Prodaj…ali ispod 1000[thumbsup]


Prodao po 1080, čekam na 980. Sorry, ali moram i ja od nečeg da živim. Prodajem uvijek samo onu zadnju koju kupim a to je sad Tisak. A i vidim da ljudi hoće silom izaći pa ću im pomoći da prodaju.

Ima samo jedna dionica koju nikad ne prodajem. Samo nadokupujem a to je DLKV. Dobro i Eig.[thumbsup]

Sorry i Kaba.[cry]

valentine:

tenkista:

Prodaja se podebljava. Možda bi bilo dobro prodati pa krajem dana ući?[undecid]

Prodaj…ali ispod 1000[thumbsup]

Prodao po 1080, čekam na 980. Sorry, ali moram i ja od nečeg da živim. Prodajem uvijek samo onu zadnju koju kupim a to je sad Tisak. A i vidim da ljudi hoće silom izaći pa ću im pomoći da prodaju.


Zbog takvih likova i padamo. A da ne prodajete, bili bismo na 1300 za čas.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

samo neka prodaje pa ovo je slobodno tržište takvi nam i trebaju

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Kupio ja ponovo po 1060 kn. Kaj je sigurno, sigurno je.
[thumbsup]

Nema problema tenkista, i tvoj broker mora od nečega živiti.[thumbsup]


Nema problema tenkista, i tvoj broker mora od nečega živiti.[thumbsup]

Upravo to sam htio reći. Žalio se da mu je prekratka jahta. A inače on ima najviše dionica Tiska![thumbsup]

Nestaju nalozi s prodaje a netko lupio po bidu. Dok odu neznalice s burze bit će bolje za sve oni koji ostaju. A da nisu špekulanti, naravno.

New Report

Close