TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tisak se najmanje oporavio od korekcije a imao najviše dobrih vijesti u tom razdoblju. Jesu li prodavači toga svjesni? Jesu li kupci svjesni? Očito nisu jer bi se odmah u 10.00 otišlo u blokadu.


Tisak se najmanje oporavio od korekcije a imao najviše dobrih vijesti u tom razdoblju. Jesu li prodavači toga svjesni? Jesu li kupci svjesni? Očito nisu jer bi se odmah u 10.00 otišlo u blokadu.

Štopaju se oni sa dobrim GFI da se fondovi namire po ovim cijenama. A onda…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Todorić otvara lanac knjižara.

Što to znači i hoće li to imati ikakve veze s Tiskom?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Todorić otvara lanac knjižara. Što to znači i hoće li to imati ikakve veze s Tiskom?

Tisak otvara lanac knjižara.

Show me the Money!

Sutra će vam se maknuti ovaj s aska kao što se danas maknulo 250 komada sa 1050 kn.[undecid]


Tisak se najmanje oporavio od korekcije a imao najviše dobrih vijesti u tom razdoblju. Jesu li prodavači toga svjesni? Jesu li kupci svjesni? Očito nisu jer bi se odmah u 10.00 otišlo u blokadu.

Kao prvo, on nije ni pao.[thumbsup]

I'LL BE BACK

A kako onda zoves ovo??
14.01.2008. TISK-R-A 1535,00kn
14.04.2008. TISK-R-A 931,00kn [rolleyes]

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Sljedeći tjedan otvara se prva knjižara Tisak Media te bez partnera algoritma,[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

NEMA PREDAJE


Sljedeći tjedan otvara se prva knjižara Tisak Media te bez partnera algoritma,[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

U businessu je izasao veliki naslov. Drugi tjedan bi moglo biti euforije na Tisku. Zahvaljujući prodavačima čini se da će se još dati kupiti dosta povoljno u pon ako se ne povuće prodaja.

kako to ide kada netko sa nešto više želi smanjiti:
kada je najbolje ?
pa onda kad je sve ok i treba rasti pa tako izlazi bez puno muke sa manjim padom ili zadržavanjem na razini.
to je sada.
ja se niti malo ne brinem.

Smatram da to nije ni nova ni revolucionarna vijest za TiSK.
Ono sto mene odusevljava su novi kiosci Tiska, veci, moderniji. U njima se siri asortiman, informatizacijom se rjesava polako “crni tisak”, cime ce se naravno povecati prihodi od prodaje, te profitabilnost svakog objekta.
Investicije su krenule, to je bitno da investitora u ovu dionicu.
Naravno, ova vijest iz businessa je bitna za smjer kretanja cijene, kao i za (nas) spekulante[lol] .

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Novi kiosci se mogu primjetiti već od prije 1-2 godine (ko prati tisak) i ima ih u mnogim gradovima mnogo – ko gljiva poslije kiše.
Što se tiče kasa, to smo također odavno apsolvirali – one dolaze uskoro – prije ljeta !
Znači sve ok – idemo dalje ![thumbsup]

New Report

Close