TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/76325.aspx

komentar..

Nikako da mi netko proda izmedju 1000 i 1010, mozda kad se otvori u SAD-u? Ova tema je napustena, vise nitko ne vjeruje u tisak.


Nikako da mi netko proda izmedju 1000 i 1010, mozda kad se otvori u SAD-u? Ova tema je napustena, vise nitko ne vjeruje u tisak.

vjerujemo ali sve pada pa ne može ni TISK odoliti – još se dobro i drži !
i šta onda pisati kad je sve rečeno.[yawn]

Netko mi nabaci najprije 6kom na 1002,02, a zatim 10 i onda evo ekipe ispred.

11.04.

1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun +614.510
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 7.952 0,33 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 6.753 0,28 Skrb. račun
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 6.095 0,26 Osnovni račun
7. HPB D.D. 4.162 0,17 Skrb.račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.400 0,14 Skrb. račun
9.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.252 0,14 Skrb. račun
10.PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA BALANCED 2.541 0,11 Skrb.račun
Ukupno: 95,14

Agrokor si je pripisao TS Logistiku

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Dobar dan! Ljudi,što mislite što će se događati s ovom dionicom,kakve su Vaše prognoze do kuda će stići?


Dobar dan! Ljudi,što mislite što će se događati s ovom dionicom,kakve su Vaše prognoze do kuda će stići?

u vrijeme kao ovo ne može nitko biti pametan pored svih informacija osim onih koji diktiraju…
a mi mali možemo samo prst na čelo i reči ”mislim” a kako misliti i znati nije isto onda zaključi sam.

1200 prodajnih mjesta, nema prave kokurencije[thumbsup]

NEMA PREDAJE

Ne znam kako je ovo promaklo…

[color=blue]Recimo, ima više od 1200 vlastitih maloprodajnih mjesta, a samo ih je u prošloj godini preuzeo ili otvorio više od 100 novih. Broju raznih oblika kioska valja pribrojiti i 4600 veleprodajnih mjesta u cijeloj Hrvatskoj. Tvrtka je, osim toga, u prošloj godini imala promet veći od 2,4 milijarde kuna, a usput je realizirala povijesnu dobit od 164 milijuna kuna, gotovo 500 puta veću nego u godini prije. Premda mu se prigovara da je “odmah” usvojio manire svoga većega brata Konzuma te da je efikasnost povećao na račun produženja rokova plaćanja dobavljačima, u kompaniji kažu da je on prije svega posljedica rasta prodaje (11 posto maloprodaja) uz istodobno optimiziranje poslovanja. No kako je Tisak zapravo konačno dobio “pravoga” gazdu, povećanje efikasnosti u tvrtki koja zapošljava više od 3000 ljudi uopće ne čudi. Osim toga, u Tisku je u tijeku cjeloviti proces informatizacije, što se odnosi i na prodajna mjesta. Plan je da do 1. srpnja sva prodajna mjesta Tiska budu informatizirana, a na njih uvedene PC blagajne.
…..

Jedan od ovogodišnjih većih projekata Tiska bit će otvaranje desetak novih formata tzv. multimedija shopova u većim gradovima Hrvatske, na atraktivnim lokacijama. Riječ je o prodajnim mjestima kvadrature od 50 do 150 četvornih metara u kojima će se osim primarnih proizvoda iz Tiskovog asortimana (novine, cigarete, časopisi …) prodavati i knjige i ostali te sadržaji multimedije. Promocija prvih takvih shopova bit će vrlo brzo, najavljuju iz Tiska. Projekt multimedie dovodio se svojedobno u vezu sa pregovorima o strateškom partnerstvu vođenima s Algoritom. No, dok su u koncernu taj interes potvrđivali, u Algoritmu nisu bili skloni komentirati aranžman. Želja za savezom se u međuvremenu malo razvodnila, ali se razgovori navodno opet obnavljaju.
…..

Tisak 3000 zaposlenih, 1200 prodajnih mjesta[/color]

http://www.poslovni.hr/76196.aspx
[thumbsup]

Show me the Money!

za cca 20-ak dana svečano otvaranje prvog u nizu multimedija centara, na ultra-extra atraktivnoj lokaciji u ZGB.

pozdrav.

[thumbsup]

I'LL BE BACK

ups promjer na SDA pogledajte danas

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

tile let prema dole

New Report

Close