TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad cijena dionice pada nema nikoga na forumu. Od straha ne mozete pisat? Sutra tek idem u dokup.

i ja sutra idem u kupnju…grincajg, salata, krumpir i kilo viro šećera [thumbsup]

I Tisak iskrcavanje – 8,27 % kupnja još slabija.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

materijalna imovina Tiska je povećana za 51 milijun kuna. no kad pogledamo izvještaj o novčanom toku vidimo da je kupnja materijalne i nematerijalne imovine iznosila 20 milja, te da su primici od prodaje mater. i nemater. imovine iznosili 27 milijuna kuna. s obzirom da nemaju nematerijalne imovine jasno je da se prodaja odnosila na materijalnu imovinu. a amortizacija je iznosila oko 22 milijuna kuna. otkud onda rast materijalne imovine?


Kad cijena dionice pada nema nikoga na forumu. Od straha ne mozete pisat? Sutra tek idem u dokup.

Ne stignemo pisat jer kupujemo[lol] [lol] [lol]
Šalu na stranu… danas, kao i tokom cijelog tjedna dobio ispod prosjeka dana, iako je danas moglo i bolje.
Uvijek me iznova iznenadi kako se na ovoj dionici brzo formira bid nakon istresanja. Ko plijesanj na gorgonzoli[lol] [lol]

I'LL BE BACK


lukic00: ” Kad cijena dionice pada nema nikoga na forumu. Od straha ne mozete pisat? Sutra tek idem u dokup. ” Ne stignemo pisat jer kupujemo[lol] [lol] [lol] Šalu na stranu… danas, kao i tokom cijelog tjedna dobio ispod prosjeka dana, iako je danas moglo i bolje. Uvijek me iznova iznenadi kako se na ovoj dionici brzo formira bid nakon istresanja. Ko plijesanj na gorgonzoli[lol] [lol]

Ej Švarci.
Ti stvarno misliš da će u ponedjeljak biti med i mlijeko i da to ide gore ko raketa.
Hm, ne znam. Ja sam danas vrlo vrlo malo kupovao.
Tko zna kako će se u ponedjeljak očitovati trend.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Tko zna kako će se u ponedjeljak očitovati trend.

Slično kao i petak.

SLK je jednom iznio statistiku.
Možda može ponovno postati.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Jel mi može netko razuman objasniti zašto ljudi prodaju u bescjenje dionicu kompanije koja ima 400% veću dobit ,ima hrpu cash-a , i praktično je u oligopolu sa još par manjih kompaniju u poslu kojim se bave?’
Hvala svim razumnim ljudima (ulagačima)…


governor: ” lukic00: ” Kad cijena dionice pada nema nikoga na forumu. Od straha ne mozete pisat? Sutra tek idem u dokup. ” Ne stignemo pisat jer kupujemo[lol] [lol] [lol] Šalu na stranu… danas, kao i tokom cijelog tjedna dobio ispod prosjeka dana, iako je danas moglo i bolje. Uvijek me iznova iznenadi kako se na ovoj dionici brzo formira bid nakon istresanja. Ko plijesanj na gorgonzoli[lol] [lol] ” Ej Švarci. Ti stvarno misliš da će u ponedjeljak biti med i mlijeko i da to ide gore ko raketa. Hm, ne znam. Ja sam danas vrlo vrlo malo kupovao. Tko zna kako će se u ponedjeljak očitovati trend.

Di sam reko da će teći med i mlijeko? Pa ja sam danas razočaran jer mi još jedan nalog osto visit, nadam se ponedjeljku. Al mi se nekako čini da mi dečki na bidu neće to omogućit[wink]

I'LL BE BACK


Di sam reko da će teći med i mlijeko? Pa ja sam danas razočaran jer mi još jedan nalog osto visit, nadam se ponedjeljku. Al mi se nekako čini da mi dečki na bidu neće to omogućit[wink]

postavi se još niže sljedeći tjedan i nećeš se razočarat[wink]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ne postoji nikakav razuman razlog za prodaju dionice poduzeća koje iskazuje rezultate koje svi možemo čitati
i za koje tvrdimo da su fenomenalni.Činjenica je da je Tisak prije 7-8 godina posrnuo upravo zato što je tvornica novca,što je postao laka lovina određenog kruga ljudi koji su to iskoristili ,a rezultate znamo svi.Mislite li da Todoriću neće možda pasti napamet dignuti kakav zajam sa Tiskom kao jamcem,tko to može garantirati?Mislite li da Agrokoru cvjetaju ruže?Ljudi su toga svjesni ,a kao avet nad glavom im visi ona poznata sintagama-Tisak u stečaju-,strah ih je jer je Tisak lovina ,a ne lovac.U nekim normalnim okolnostima ova bi dionica obogatila svoje vlasnike,ali kod nas je sve obavijeno velom tajne i nitko ne zna objasniti zašto je sve tako kako je ,a istina je da je ova dionica pod jakim političkim utjecajem i zato je “nesigurna ” i reagira kao pitbull,tj reagira tako da nikad ne znaš kako će reagirati.Ja sam osobno prodao svojih 46 komada i zaradio poprilično ,a kada sam prodavao prijatelj broker mi je rekao da se spreman okladiti da dionica ne može ići preko 1000 kn,a znamo gdje je bila.

Pozdrav svima!

Svaka čast tebi kondore na zaradi, ali bit ću malo grub i reći ti da pišeš gluposti. Bez ljutnje!
Tržište kapitala ima svoje cikluse, i ne može dionica samo rasti, odnosno može pa sada vidimo na što nam liči tržište.

pozdrav[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close