TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sjećam se više je bilo takvih situacija

npr.

JDPL, dođe odlično izvješće – sruše cijenu nakon mjesec dana ode gore 50%
MIV prije, dođe dobro izvješće, sruše cijenu, nakon tjedan dana ode 30%

eto, netko je odlučio da bude kako bude, a ne kako je iako je je bolje nego bude[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nije loša dobit, svaka čast

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Oznaka Industrija P/E P/BV
TISK Trgovina 24,71 10,73
Evo zašto se fondovi iskrcavaju. Fundamenti čini mi se i više nego previsoki.
Nitko ne brani cijenu na kupnji, zašto? Fondovi nemaju para? A GFI je jako dobro!

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Visok ROE opravdava visok BV

ne igraju tu fundamenti toliko, igra kako vlasnik skače, kao što je Ledo odigrao[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Oznaka Industrija P/E P/BV
TISK Trgovina 24,71 10,73
Evo zašto se fondovi iskrcavaju. Fundamenti čini mi se i više nego previsoki.
Nitko ne brani cijenu na kupnji, zašto? Fondovi nemaju para? A GFI je jako dobro!

Po mojoj računici uz cijenu dionice od 1200 kn imam ovo

Oznaka Industrija P/E P/BV
TISK Trgovina 17,33 12

iako fundamenti nisu presudni, kako kaže kolega


Visok ROE opravdava visok BV

ne igraju tu fundamenti toliko, igra kako vlasnik skače, kao što je Ledo odigrao[thumbsup]


Oznaka Industrija P/E P/BV TISK Trgovina 24,71 10,73 Evo zašto se fondovi iskrcavaju. Fundamenti čini mi se i više nego previsoki. Nitko ne brani cijenu na kupnji, zašto? Fondovi nemaju para? A GFI je jako dobro!

Jos puno trebas uciti da bi znao fundamente.
Knjigu u ruke,
Ovo i moja baba zna

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Baron: ” Oznaka Industrija P/E P/BV TISK Trgovina 24,71 10,73 Evo zašto se fondovi iskrcavaju. Fundamenti čini mi se i više nego previsoki. Nitko ne brani cijenu na kupnji, zašto? Fondovi nemaju para? A GFI je jako dobro! ” Jos puno trebas uciti da bi znao fundamente. Knjigu u ruke, Ovo i moja baba zna

Žalim i ja što nisam studirao ekonomiju, al šta ćeš[proud]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Baron:

Oznaka Industrija P/E P/BV TISK Trgovina 24,71 10,73 Evo zašto se fondovi iskrcavaju. Fundamenti čini mi se i više nego previsoki. Nitko ne brani cijenu na kupnji, zašto? Fondovi nemaju para? A GFI je jako dobro!

Jos puno trebas uciti da bi znao fundamente.
Knjigu u ruke,
Ovo i moja baba zna


jel ti to bluman očeš reć da firma ne valja, tj da je cijena previsoko?


blueman: ” Baron: ” Oznaka Industrija P/E P/BV TISK Trgovina 24,71 10,73 Evo zašto se fondovi iskrcavaju. Fundamenti čini mi se i više nego previsoki. Nitko ne brani cijenu na kupnji, zašto? Fondovi nemaju para? A GFI je jako dobro! ” Jos puno trebas uciti da bi znao fundamente. Knjigu u ruke, Ovo i moja baba zna ” Žalim i ja što nisam studirao ekonomiju, al šta ćeš[proud]

ja isto imam osjećaj da bi rasturio sve ove u odijelcima ko beba zvečku da sam studirao ekonomiju..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ak ikad budem imao godinu dana slobodno mogao bi i to završit[rolleyes]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Baron: ” Oznaka Industrija P/E P/BV TISK Trgovina 24,71 10,73 Evo zašto se fondovi iskrcavaju. Fundamenti čini mi se i više nego previsoki. Nitko ne brani cijenu na kupnji, zašto? Fondovi nemaju para? A GFI je jako dobro! ” Jos puno trebas uciti da bi znao fundamente. Knjigu u ruke, Ovo i moja baba zna

Nisam skužio poantu posta daj mi molim te objasni šta ti misliš o ovom izvješću

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


ak ikad budem imao godinu dana slobodno mogao bi i to završit[rolleyes]

Također. Znanje se ne može korigirati.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close