TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

” A ništa, ako ide na 2000 kn onda idemo prodati kuće i dok dođe na 2000 kn kupit ćemo 2 kuće.
[/quote]

U redu je tenkista( ja sam obični pješak ali ne i pijun)
Dakle, sve 5, ali se čuvajte onog zloglasnog 5 vala korekcije(ma što im to značilo)
jer ako me pamčenje služi,Vi ste jedan stan smrdali,nemojte još i to malo djedovine
[thumbsup]

Ako neke firme imaju GFI oko 100% bolji nego u 2006. onda da TISK raste treba imati GFI 150% bolji.
Mislim da njegova cijena koja je 25% od ATH je vrlo rizična za ulaganje.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Ako neke firme imaju GFI oko 100% bolji nego u 2006. onda da TISK raste treba imati GFI 150% bolji.
Mislim da njegova cijena koja je 25% od ATH je vrlo rizična za ulaganje.

Onda prodaj!

Je li to Splitska banka prodaje? Vidim da je smanjila za nekih 500 komada u zadnje vrijeme.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Baron:

Ako neke firme imaju GFI oko 100% bolji nego u 2006. onda da TISK raste treba imati GFI 150% bolji.
Mislim da njegova cijena koja je 25% od ATH je vrlo rizična za ulaganje.

Onda prodaj!


Bravo imenjače ![thumbsup]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

pa dionice su rizično ulaganje..splitska prodaje, HPB skrbnički i PBZ dokupljuju i to konstantno…okanite se predviđanja oko budućnosti tiska i ajmo opet malo ne pisati na ovoj temi. šteta da nam uđu neodlučne ručice unutra. bolje neka se tuku oko drugih dionica…ohladimo malo ovu kvalitetnu dionicu. kom ne paše, slobodna smo zemlja i može prodati, kome paše neka kupuje….i to je to….dakle, smanjimo pisanje: konstruktivan prijedlog za dugoročne ulagače.

...povijest se ponavlja...


pa dionice su rizično ulaganje..splitska prodaje, HPB skrbnički i PBZ dokupljuju i to konstantno…okanite se predviđanja oko budućnosti tiska i ajmo opet malo ne pisati na ovoj temi. šteta da nam uđu neodlučne ručice unutra. bolje neka se tuku oko drugih dionica…ohladimo malo ovu kvalitetnu dionicu. kom ne paše, slobodna smo zemlja i može prodati, kome paše neka kupuje….i to je to….dakle, smanjimo pisanje: konstruktivan prijedlog za dugoročne ulagače.

potpisujem[thumbsup]

IDEMO AP AP

Ovo je definitivno PROVIDNO . Samo BEST stock su izložene ovim manipulacijama ., HOLD , my friends .

Call me back and be happy if not.


Ovo je definitivno PROVIDNO . Samo BEST stock su izložene ovim manipulacijama ., HOLD , my friends !

Imam TISK .

Uskoro TISK is ONLINE – cash , order , inventory . etc.

Call me back, and be happy .


Ako neke firme imaju GFI oko 100% bolji nego u 2006. onda da TISK raste treba imati GFI 150% bolji. Mislim da njegova cijena koja je 25% od ATH je vrlo rizična za ulaganje.

Kako samo 25%? Ja iskreno ocekujem odlican izvjestaj, inace ne bio tu.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Baron:

Ako neke firme imaju GFI oko 100% bolji nego u 2006. onda da TISK raste treba imati GFI 150% bolji. Mislim da njegova cijena koja je 25% od ATH je vrlo rizična za ulaganje.

Kako samo 25%? Ja iskreno ocekujem odlican izvjestaj, inace ne bio tu.

Odličnim izvještajem dionica ti padne samo 10 %. Nedaj bože ako nebude baš očekivani jer idemo na 800 kn. Živimo nažalost u Hrvatskoj gdje legalno vlada mafija.[undecid]


Castro: ”
Baron: ”
Ako neke firme imaju GFI oko 100% bolji nego u 2006. onda da TISK raste
treba imati GFI 150% bolji. Mislim da njegova cijena koja je 25% od ATH
je vrlo rizična za ulaganje.

Kako samo 25%? Ja iskreno ocekujem odlican izvjestaj, inace ne bio tu.

Odličnim izvještajem dionica ti padne samo 10 %. Nedaj bože ako nebude
baš očekivani jer idemo na 800 kn. Živimo nažalost u Hrvatskoj gdje
legalno vlada mafija.[undecid]

opsjednut si teorijama zavjere a to nije tema ovdje…tema je tisak i drži je se a o teorijama piši na drugim temama. ovdje je sve jasno kao dan.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close