TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakve su šanse za dividendu ove godine ?


Kakve su šanse za dividendu ove godine ?

Nikakve kolege drage. Ova firma je tek krenula sa restrukturiranjem. Neće ovdje biti dividende dugi niz godina. No zato će biti dvoznamenkastih stopa rasta cijene dionica. Mali free float + odlični gazda = cijena preko 2.000 kn do kraja 2008. [lol]

Restrukturiranje ? O čemu se radi ?


Restrukturiranje ? O čemu se radi ?

Svašta kolega ili kolegice. Nemojte mi samo reći da imate ovu dionicu, da ne znate ništa o njoj i da mislite da ćete na burzi zaraditi. Nema kruha bez motike. Čak ni na burzi.

samby:

Kakve su šanse za dividendu ove godine ?

Nikakve kolege drage. Ova firma je tek krenula sa restrukturiranjem. Neće ovdje biti dividende dugi niz godina. No zato će biti dvoznamenkastih stopa rasta cijene dionica. Mali free float + odlični gazda = cijena preko 2.000 kn do kraja 2008. [lol]


gates 2000 bu bila nakon izvještaja a krajem 2008 oko 5

http://www.vecernji.hr/home/manager/3018234/index.do

što sad pak ovo znači?? [undecid]

jel im to sad kreše krila za inozemne akvizicije ili što? danas sam bio uvjeren da smo se odbili od dna što se tiče agrogora, al uvjek neki j**** vrag vreba iza ugla [sad]


http://www.vecernji.hr/home/manager/3018234/index.do što sad pak ovo znači?? [undecid] jel im to sad kreše krila za inozemne akvizicije ili što? danas sam bio uvjeren da smo se odbili od dna što se tiče agrogora, al uvjek neki j**** vrag vreba iza ugla [sad]

Di je problem? Stanje je nepromijenjeno i ništa nova s ovom info.
Jel vi kolega imate dionice Agrokora ili Tiska?

I'LL BE BACK


Jel vi kolega imate dionice Agrokora ili Tiska?

Ovo je prvi put da vidim da Agrokor vani ima nekakav kreditni “B rejting” uz loše prognoze. Ako smatrate da to nema veze s Tiskom, isprike. Ali to što žmirite ne znači da nešto ne postoji. Tisak je jedino što imam iz Agrokor koncerna, kupio sam ga jeftino s obzirom na današnje cijene, i u zadnje vrijeme prinosi ne opravdavaju ulaganje, ponekad izleda kao dionica koja je svoj rast za sada odradila, uz volatilnost koja šteti mojim živcima i širi ćelu na mojoj glavi. Iako mnoge žene to smatraju privlačnim, ja još nebih htio izgledati kao budistički svećenik. Stoga me naravno zanima globalni rejting Agrokora koji upravlja Tiskom.

ne mogu se suzdrzati. rekao sam da necu pisati na ovoj temi ali opet…..
sta te toliko brine kreditni rejting agrokora? mene ne. imaju prihode svaki dan samo od tiska u vrijednosti 7mKn. Kod tiska mi se posebno svidja stavka ulaganje u financijske instrumente.
ako ti se ne svidja TISK-R-A slobodno prodaj. imas likvidnost. bit ces na nuli pa idi negdje drugdje zaradjivati. Mi koji smo ovdje na duge staze cemo biti sretni sa laganim ali kontinuiranim rastom i dionice.


governor: ” Jel vi kolega imate dionice Agrokora ili Tiska? ” Ovo je prvi put da vidim da Agrokor vani ima nekakav kreditni “B rejting” uz loše prognoze. Ako smatrate da to nema veze s Tiskom, isprike. Ali to što žmirite ne znači da nešto ne postoji. Tisak je jedino što imam iz Agrokor koncerna, kupio sam ga jeftino s obzirom na današnje cijene, i u zadnje vrijeme prinosi ne opravdavaju ulaganje, ponekad izleda kao dionica koja je svoj rast za sada odradila, uz volatilnost koja šteti mojim živcima i širi ćelu na mojoj glavi. Iako mnoge žene to smatraju privlačnim, ja još nebih htio izgledati kao budistički svećenik. Stoga me naravno zanima globalni rejting Agrokora koji upravlja Tiskom.

slažem se s vama ali mislim da tisak nije ništa lošije prošao od ostalih dionica u posljednje vrijeme…čak čini mi se nešto bolje od večine

daj vex više sjaši..idi to piši na ledo ili zvijezdu. kud si se nakačio na tisak koji najmanje ima veze s time. pa tisku ne trebaju kreditni rejtinzi. on svaki dan obrće ogromnu lovu i to gotovinu. ja znam da bi ti stalno dokupljivao jeftinije, ali neće moći…osim toga, očito ne znaš što je kreditni rejting i agresivna ekspanzija.

...povijest se ponavlja...

ja radim sa tiskom,i mislim da će im prvo ovogodišnje izvješće biti fascinantno,nema zime za ovu dionicu..samo malo strpljenja,pa da vidiš..pa oni drže monopol nad distribucijom duhanskih proizvoda,a di je ono ostalo….postoji mogućnost isplate dividende,pošto će prihodi biti golemi…

New Report

Close