TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Skliznuo je i IGH pa? Ja neznam ste vi tu ozbiljni ili samo provocirate ili drukate prema dole, ili Vam je toliko dosadno pa ste tu! [angry] [angry] [angry] [angry] Ja Vam preporučam da prodate tisk i odete u drugu dionicu.

kajgod, pa najbolje da smijemo pisati samo dobre vijesti i mišljenja. Nije ovo religija ili diktatura pa da smijemo samo hvaliti predmet obožavanja.


huck: ” realno tisak nema direktne veze s migrosom, ipak skliznuo je dolje s ostalim direktno povezanim dionicama ali manje. mislim da ce se stoga i brze oporaviti, ostaje nam da vidimo. ” Skliznuo je i IGH pa? Ja neznam ste vi tu ozbiljni ili samo provocirate ili drukate prema dole, ili Vam je toliko dosadno pa ste tu! [angry] [angry] [angry] [angry] Ja Vam preporučam da prodate tisk i odete u drugu dionicu.

ako je najava brzeg oporavka drukanje prema dole??? sto je drukanje prema gore?

Ljudi, temelji ove dionice su u rasponu 1000-1300 kn. Kuću možete srušiti -do temelja. S druge strane, kad dođu sunčaniji dani možete napraviti neboder. [thumbsup]

bok vam.

I'LL BE BACK

5 dana bez posta na Tisku. Što se to dešava? Niste valjda svi odustali. Evo trenutnog stanja:

TISK-R-A
Kupnja Prodaja
1.195,00 4
1.190,00 63
1.187,00 50
1.185,01 100
1.182,01 20

1.209,69 1
1.220,00 15
1.224,00 5
1.225,00 40
1.248,88 20

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
1.200,00 100 12:21:00
1.200,00 7 12:09:49
1.200,00 60 12:09:49
1.181,00 20 10:57:27
1.180,01 4 10:39:41
1.180,01 20 10:39:41
1.180,01 6 10:39:41
1.180,01 20 10:39:41

Ovo je biser od dionice. Free float je sve manji. Nestrpljivih unutra sve manje. Veliki lagano sakupljaju veće pakete. Nema tu certifikata i sl. Ovo je jedna od najperspektivnijihg dionica na rok od godinu dvije. Za koji mjesec ništa neće biti skupo.

Pozdrav.

hm neznam bojim se da je naštimaljka preljepo izgleda

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


hm neznam bojim se da je naštimaljka preljepo izgleda

bas bi mogla biti “nastimaljka”. svasta. pa kaj mislis da treba neka “nastimaljka” na Tisku na 1200 kn? budimo ozbiljni. ovo ce biti najbrze rastuca firma u RH u 2008.

p.s. ne znam da li je tko spomenuo, ali otvoreno je prvo prodajno mjesto i u susjednoj nam BiH. Maglaj [thumbsup]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

5 dana bez posta na Tisku. Što se to dešava? Niste valjda svi odustali.

Jos i bolje da nema postova nekoliko dana, jer vidim da ljudi nemaju brige radi malih oscilacija na ovoj “zlatnoj koki”.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


5 dana bez posta na Tisku. Što se to dešava? Niste valjda svi odustali.

Nismo odustali, ali sta mozemo?!?!?!? Sjedimo i cekamo dok se trziste ne pomakne…. Bolje da sutimo, nego o “rekla-kazala” pricamo kao na drugim temama….

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Nismo odustali, ali sta mozemo?!?!?!? Sjedimo i cekamo dok se trziste ne pomakne…. Bolje da sutimo, nego o “rekla-kazala” pricamo kao na drugim temama….

fino izgleda odnos K/P. a s obzirom da je cijelo trziste krenulo polako prema gore (osim IGHa [embarass]), sutra cemo vrlo vjerojatno pomaknuti ljestvicu za 100 kn [thumbsup]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

pa o čemu da pišemo. ovdje je sve napisano. svatko tko je čitao shvatio je da ovdje treba pričekati 2-3-5 godina i izaći sa par nula više na kontu. ovi ostali, sretno vam u trejdanju, ali bit će vam jednog dana žao što niste poslušali…dakle, sjedimo i čekamo da odradi svoje.[thumbsup]

...povijest se ponavlja...

nismo odustali a ne pišemo jer je netko je zamolio da se što manje piše jer privlači novopečene ulagače pa kada krene korekcija u panici jako ruše cijenu.
po meni ni to nije loše – samo treba pravovremeno dokupiti i opet sve ok.

Ljudi, prestanimo pisati molim vas!!!![thumbsup][smiley][smiley]

I'LL BE BACK

New Report

Close