TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Btw da smo normalna država sa ljudima koji imaju mozga onda bi tisak danas bio na nuli ili rasto, a ne padao radi migrosa.

Nažalost Todo nebu išo prodavat novine u tursku [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

sad bumo vidli po prvi put dali je Migros imao utjecaj na tisak ili ne?
Ovo sad mene zanima više od išta na burzi

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Kolega Tisak nebi imao nikakve veze sa time, i u top slučaju ste popušili sa stilom [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Vaša opservacija je točna kolega, mi smo u državi gdje vladaju fundamenti a ne psihologija mase. Što se iznimno točnim pokazalo baš na tisku kojega smo gledali i na 1700, i na 1600, i na 1500, i na 1300, i na 1200… i tako dalje. Ne boli mene glava više zbog toga, predugo sam u ovoj dionici, i neću otići makar gaće na štapu nosio, no razljuti me kad špekulanti zarađuju više od dioničara. A to je na ovoj dionici očito kao na malo kojoj drugoj. Plaćamo očekivanja špekulantima a brza kapitalizacija zarade nas svaki put sroza. Netko tko je kupovao na razinama 1500 do 1700 mora sada ostvariti rast od cca 40-50% da bi došao na nulu. A takvih je bilo puno. Uz kosovo, lokalnu i globalnu financijsku nestabilnost, ne očekujem da će se to desiti skoro, a u međuvremenu špekulanti su u cashu a mi čamimo u dionicama.

tisak nema apsolutno nikakve veze s migrosom. sve je to plod bolesnih umova…što bi tisak migrosu prodavao? novine? ajde više se uozbiljite…

...povijest se ponavlja...


Btw da smo normalna država /cut

al’ nismo normalna drzava [cry]


tisak nema apsolutno nikakve veze s migrosom. sve je to plod bolesnih umova…što bi tisak migrosu prodavao? novine? ajde više se uozbiljite…

ma naravno da nema. nemojte se uopce bojati za ovu dionicu. s moje tocke gledanja, odlicno se drzala u ovoj korekciji. a jos bolje ce se drzati u buducnosti. [thumbsup]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


tisak nema apsolutno nikakve veze s migrosom. sve je to plod bolesnih umova…što bi tisak migrosu prodavao? novine? ajde više se uozbiljite…

na trzistu kapitala na kratki i srednji rok vlada psihologija mase… stoga ne vrijedi ta tvrdnja ta tisak i migros nemaju veze. Pogledaj cijenu u roku zadnja dva dana, i to je direktna posljedica migrosa. Sutra ce sve novine biti kao i obicno senzacionalisticki napunjene natpisima “Agrokor izgubio migros, ledo pao ..% konzum ..% tisak ..% belje ..%”.

Igraci su to znali jos jucer, mi smo saznali danas ujutro, a svi ostali ce saznati veceras ili sutra, a kosovo samo što nije… uglavnom… lupam se po glavi što nisam prodao nekidan, a nadam se da se neću idući tjedan lupati što nisam prodao danas. Tvrda mi je glava, stalno se lupam, šta ćeš [shocked]

vex, ajde odustani od tiska i fino otiđi u neku drugu dionicu. sigurno ćeš tamo više zaraditi. ti gledaj srednji i kratki rok, ja znam što ti ne znaš i ćao….ja sam znao da ništa od migrosa, ali nisam vam htio kvariti zabavu, no opet, tisak nema veze s time osim u glavama tebi sličnih, a to uopće ne zaslužuje komentar. sorry, bez ljutnje, ali to su gluposti

...povijest se ponavlja...

vlalonca:

Kolega Tisak nebi imao nikakve veze sa time, i u top slučaju ste popušili sa stilom [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Vaša opservacija je točna kolega, mi smo u državi gdje vladaju fundamenti a ne psihologija mase. Što se iznimno točnim pokazalo baš na tisku kojega smo gledali i na 1700, i na 1600, i na 1500, i na 1300, i na 1200… i tako dalje. Ne boli mene glava više zbog toga, predugo sam u ovoj dionici, i neću otići makar gaće na štapu nosio, no razljuti me kad špekulanti zarađuju više od dioničara. A to je na ovoj dionici očito kao na malo kojoj drugoj. Plaćamo očekivanja špekulantima a brza kapitalizacija zarade nas svaki put sroza. Netko tko je kupovao na razinama 1500 do 1700 mora sada ostvariti rast od cca 40-50% da bi došao na nulu. A takvih je bilo puno. Uz kosovo, lokalnu i globalnu financijsku nestabilnost, ne očekujem da će se to desiti skoro, a u međuvremenu špekulanti su u cashu a mi čamimo u dionicama.

Pa ako misliš da špekulanti više od tebe zarađuju, budi i ti špekulant. ako ti se ne čami u tisku, slobodno ga prodaj…ajme, pa ti si otkrio toplu vodu..pitat ću te za 5 godina što misliš o svojim izjavama….a do tada, ajde, nek ti bude – smatraj da si u pravu…[yawn]

...povijest se ponavlja...


si otkrio toplu vodu..pitat ću te za 5 godina što misliš o svojim izjavama….a do tada, ajde, nek ti bude – smatraj da si u pravu…[yawn]

nazalost trenutno sam u pravu, al se toplo nadam da dugorocno nisam, a da ćeš ti biti u pravu. Nisam kockar, zato nisam među špekulantima, neću ni bit, al na ovo sam pop…dio. Dovraga i bestraga.

realno tisak nema direktne veze s migrosom, ipak skliznuo je dolje s ostalim direktno povezanim dionicama ali manje. mislim da ce se stoga i brze oporaviti, ostaje nam da vidimo.


realno tisak nema direktne veze s migrosom, ipak skliznuo je dolje s ostalim direktno povezanim dionicama ali manje. mislim da ce se stoga i brze oporaviti, ostaje nam da vidimo.

Skliznuo je i IGH pa?

Ja neznam ste vi tu ozbiljni ili samo provocirate ili drukate prema dole, ili Vam je toliko dosadno pa ste tu!

[angry] [angry] [angry] [angry]
Ja Vam preporučam da prodate tisk i odete u drugu dionicu.

New Report

Close