TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dječarci evo jedne konstuktivne molbe: smanjimo pisanje na ovoj temi da nam se ne priključuju neodlučni koji će kasnije opet rušiti cijenu. ovdje nema brige i treba samo pustiti da vrijeme odradi svoje…nadam se da ste suglasni…[thumbsup]

...povijest se ponavlja...


zvone101:

…jučer kada sam kupovao neki lik je bio u TISKU sa prodavacicom i nesto radio…[smiley]

a šta je radio? [lol]

poštujući gornji post, bolje da ne kažem što.[wink]

ja sam suglasan. nije da bas nesta puno pisem ali mislim da je bolje da nam je tema na 10.stranici i da dionica polako raste da ju nitko ne primjeti nego se pocne pisati kad dodjemo recimo do neke psiholoske granice.

Prihvaćam![thumbsup]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Da li je parafiran Migros ?


Da li je parafiran Migros ?

Nije.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

,,,,,,,,ali bit će…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Ma kakve ovo veze ima sa Migrosom?? Ovo je najjača dionice na ZSE, neda mi se sad objašnjavati zašto. Da imam sada para utuko bi SVE u ovo na 1200 kn. strava.[cry]

Ispričavam se kolege što sam bacio opet prijepisku na prvu stranicu, evo neću više, nek čami ona nama fino iza[thumbsup]

I'LL BE BACK

dobro je što si napisao guverneru…sve potpisujem. a oni koji su ušli zbog migrosa su ili ludi ili ne znaju čime se bavi tisak. jedino ako su smatrali da todorić neće iz tiska uzimati lovu nego od blackstonea za akvziciju migrosa, jer u drugim poljima tisak neće profitirati od migrosa. bio rat, bio mir, bila korekcija , bila kiša ili snijeg, tisak uvijek zarađuje. a komu to nije jasno, neka prodaje. ja jedino mogu žaliti što nemam još više love, ali barem sam jučer od onih luzera piknuo neku količinu ispod 1200 kuna….jer ja znam isto što i guverner….a sad možemo na zadnju stranu što se mene tiče….[thumbsup]

...povijest se ponavlja...

Tisak traži djelatnike za rad diljem Hrvatske prednost: iskustvo u radu s PC blagajnama.
http://www.moj-posao.net/jseeker_ad_detailedview.php?sessionId=f26d141039bbdc8f5ecb346c7c22d03c&entityId=5c92784444f8c534b0a95a04941b0fb6

neki dan dok sam kupovao na TISKU, vidim unutra nekakvu kasu i pitam prodavačicu jel’ to kasa o kojima se priča da se uvode, odgovori da nije, već da je to lutrija hrvatske a da kase dolaze nakasnije do 6. mj.

http://www.nn.hr/Pokaz.asp?dok=%2Foglasi%2F2008%2Fobavijest%2F18016obavijest0000075%2Ehtml

No respect

New Report

Close