TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto je HP otišao sa Tiska?
Jer je imao velike izgube.
Ali zašto je ostvario izgube?
Zbog radnog vremena.

samby:

Vidi , vidi – predsjednik Tiska na pregovorima oko Mirgrosa u Istambulu . Koliko imaju tamo kioska ?

di si procitala tu informaciju?[cool]

http://www.business.hr


Tisak je definitivno dionica koja bi mogla imati veliki rast ove godine kada se zavrsi ova korekcija.

Medjutim, treba reci da ne prodaju samo “drhtave rucice” i “mali ulagaci” kako se ovdje komentira. U privitku mozete vidjeti kako se u 15:50:17 netko istresao pred kraj radnog vremena u ukupnom iznosu od 733.000 kn. A toga je bilo i ranije u 14:55:10, 14:49:11 itd. Ja ne znam tko to od malih ulagaca ima 700.000 kn u dionicama Tiska i panicno prodaje pred kraj radnog vremena.

Ako pak pogledate top 5 na K/P onda mozete vidjeti dva ogromna naloga na prodaji:
1300 kn = 436 komada
1348 kn = 183 komada

Sve dok je Europa u crvenom, ne vidim kako se kod nas moze zazeleniti. Tko nije prodao do sada, bolje da ne prodaje slijedecih dana jer samo tako moze izgubiti.

_____________________________
“Quick! The Borg are comming, look useless!”

Fino si napisao, ali nije mi jasno kako ne shvaćaš da je to bilo više naloga na prodaji , a počistio ih je jedan veliki na kupnji. Dakle, veliki je kupovao od hrpe malih i jednog manje malog. Provjereno, tako da nema brige ovdje. Tko ovdje izdrži dulje od 2 godine bit će jako bogat za naše pojmove. Iznenadit ćete se koliko će tisak ići gore idućih 2-3 godine…Samo polako[proud]

...povijest se ponavlja...

i još nešto: tisak neće profitirati direktno od migrosa, tek da znate. dakle, vi koji ste ga kupili zbog migrosa prodajte ga odmah jer nema tisak veze s time, osim što todorić neće morati posezati duboko u kasu zbog blackstonea pa će biti više za razvoj.

...povijest se ponavlja...


samby:

Vidi , vidi – predsjednik Tiska na pregovorima oko Mirgrosa u Istambulu . Koliko imaju tamo kioska ?

di si procitala tu informaciju?[cool]

Pa zar on ne bi trebao vodit Migros u Turskoj ako bi doslo do preuzimanja..
No svejedno, ne vidim nikakvu poveznicu Tiska i Migrosa, iako sam siguran da cemo opako rast u slucaju preuzimanja..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


samby:

Vidi , vidi – predsjednik Tiska na pregovorima oko Mirgrosa u Istambulu . Koliko imaju tamo kioska ?

di si procitala tu informaciju?[cool]

http://www.business.hr


mislim da to nema direktne veze s tiskom, Kocijan je dugo u Agrokoru, Konzumu, te vjerojatno išao kao član stručnog tima

Zanimljivo, izgleda da su ovi u prospectusu postali špekulatni poput mene. 🙂

Pa ako Jušte kupuje, neću ni ja prodavat [lol]


” Fino si napisao, ali nije mi jasno kako ne shvaćaš da je to bilo više naloga na prodaji , a počistio ih je jedan veliki na kupnji. Dakle, veliki je kupovao od hrpe malih i jednog manje malog. Provjereno, tako da nema brige ovdje.

O cemu vi to? Zar ne vidite da cijene ide od vece prema manjoj i da je netko veliki prodao svoje dionice u jednoj sekundi?
Uostalom i mene je jednom poklopio sa svega par komada koje sam stavio na kupnju.
A slicna stvar se danima dogadja na KOEI na cijeni do 950 kn.

__________________________
“Time wounds all heels.”

Nikad kraja špekulacijama. Pomalo su i veliki i mali počeli “glavinjati” od dionice do dionice. Trenutno je najljepše brokerima, provizija za kupnju, provizija za prodaju, promet velik, a cijena malo gore – malo dole, a Vi i dalje “glavinjajte”. Ako ovo i dalje potraje, vlasnici svih dionica u Hrvatskoj postat će brokerske kuće. Izem ti burzu i špekulante![lol]
Kada svi redom počnu špekulirati, i mali i veliki, najbolje je samo gledati po strani, a cijena će se i tako i tako vratiti tamo gdje je i bila.

Tako je! Ajmo svi zajedno otvoriti brokersku kucu. Njima je uvijek zeleno [proud]

_____________________________________
“Neki piju od radosti, neki od tuge, a neki od jutra.”

Jels jos itko ostao u ovoj dionici [undecid], svi ste mi nsto utihnuli….[huh][huh][huh]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

New Report

Close