TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo ja sam prodao skoro sve odmah ujutro kad sam vidio ovo:
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
Usao sam na 1119 kn a izasao na 1400 kn. Vracam se u svoju miljenicu na nizoj razini kad se situacija malo smiri. Nekako mi se cini da se ovo potrajati [huh]

K/P i ostalo ako nekome treba…….

_________________
“Uvijek me uhvate dok pisem po zi…”

Iako je situacija teksa za gledanje, mene raduje cinjenica kako je Tisak stabilan na 1400 i nitko nema bas previse volje da ga se rijesava po nizoj vrijednosti… Iskustvo govori da to ne znaci kako se u narednih par dana to nece dogoditi, ali ipak je lijepo u korekciji gledati kako ima razumnih glava koji nedaju svoje ispod cijene…

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


katastrofalno loše i neutemeljeno razmišljanje… [lol] [shocked][shocked] kao odgovor tvome ograničenom promatranju stvari samo ću ti dati link na jedan dobar članak koji ti možda malo pojasni situaciju. Nadam se da ćeš onda početi uviđati što će Migros značiti za Agrokor ali i za Hrvatsku! http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=35196

Ne slažem se ni ja s njegovim mišljenjem, ali osim nekog efekta sinergije ne vidim kako bi migros mogao značajnije utjecati na tisak. Ponavljam tisak, ne agrokor. Više mi se čini da bi mogao pogurati jamnicu, ledo, i druge proizvođače. [huh]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


bananarama: ” Trebama se svi upitati: Iz kojeg razloga se Migros uopće prodaje? Taksista prodaje vozilo tek kada mu ono više ne donosi očekivani dobitak, a naročito ako mu stvara gubitak. Da bi novi kupac počeo zarađivati, treba dosta uložiti u Taxi, a nekima ni nakon toga ne krene dobro. Vjerujte mi da je za Agrokor, a i za nas bolje da ne prođe na natječaju, koliko god se to mnogima činilo glupo.[embarass] ” katastrofalno loše i neutemeljeno razmišljanje… [lol] [shocked][shocked] kao odgovor tvome ograničenom promatranju stvari samo ću ti dati link na jedan dobar članak koji ti možda malo pojasni situaciju. Nadam se da ćeš onda početi uviđati što će Migros značiti za Agrokor ali i za Hrvatsku! http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=35196

U pravu si, ali tek za 2-3 godine!
Koliko vidim po današnjoj trgovini Agrokorovih dionica bio sam potpuno u pravu, istina da je cijela burza u kolapsu, ali i Todine su dobrano zaronile, bez obzira na skori ulazak u Migros. Ako dođe do objave o ulasku, još će malo zaroniti. Jednostavno, tako je to oduvijek bilu u Hrvata, bez obzira na moje “plitko” razmišljanje.
Pozdrav, i moje saučešće![undecid]

evogaopet:

bananarama: ” Trebama se svi upitati: Iz kojeg razloga se Migros uopće prodaje? Taksista prodaje vozilo tek kada mu ono više ne donosi očekivani dobitak, a naročito ako mu stvara gubitak. Da bi novi kupac počeo zarađivati, treba dosta uložiti u Taxi, a nekima ni nakon toga ne krene dobro. Vjerujte mi da je za Agrokor, a i za nas bolje da ne prođe na natječaju, koliko god se to mnogima činilo glupo.[embarass] ” katastrofalno loše i neutemeljeno razmišljanje… [lol] [shocked][shocked] kao odgovor tvome ograničenom promatranju stvari samo ću ti dati link na jedan dobar članak koji ti možda malo pojasni situaciju. Nadam se da ćeš onda početi uviđati što će Migros značiti za Agrokor ali i za Hrvatsku! http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=35196

U pravu si, ali tek za 2-3 godine!
Koliko vidim po današnjoj trgovini Agrokorovih dionica bio sam potpuno u pravu, istina da je cijela burza u kolapsu, ali i Todine su dobrano zaronile, bez obzira na skori ulazak u Migros. Ako dođe do objave o ulasku, još će malo zaroniti. Jednostavno, tako je to oduvijek bilu u Hrvata, bez obzira na moje “plitko” razmišljanje.
Pozdrav, i moje saučešće![undecid]


Cjenim razmišljanje ali se sa njim u potpunosti neslažem.Po objavi up!

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


bananarama: ” evogaopet: ” bananarama: ” Trebama se svi upitati: Iz kojeg razloga se Migros uopće prodaje? Taksista prodaje vozilo tek kada mu ono više ne donosi očekivani dobitak, a naročito ako mu stvara gubitak. Da bi novi kupac počeo zarađivati, treba dosta uložiti u Taxi, a nekima ni nakon toga ne krene dobro. Vjerujte mi da je za Agrokor, a i za nas bolje da ne prođe na natječaju, koliko god se to mnogima činilo glupo.[embarass] ” katastrofalno loše i neutemeljeno razmišljanje… [lol] [shocked][shocked] kao odgovor tvome ograničenom promatranju stvari samo ću ti dati link na jedan dobar članak koji ti možda malo pojasni situaciju. Nadam se da ćeš onda početi uviđati što će Migros značiti za Agrokor ali i za Hrvatsku! http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=35196 ” U pravu si, ali tek za 2-3 godine! Koliko vidim po današnjoj trgovini Agrokorovih dionica bio sam potpuno u pravu, istina da je cijela burza u kolapsu, ali i Todine su dobrano zaronile, bez obzira na skori ulazak u Migros. Ako dođe do objave o ulasku, još će malo zaroniti. Jednostavno, tako je to oduvijek bilu u Hrvata, bez obzira na moje “plitko” razmišljanje. Pozdrav, i moje saučešće![undecid] ” Cjenim razmišljanje ali se sa njim u potpunosti neslažem.Po objavi up!

Ode nam burza k vr… Malo je i mene iznenadila žestina![cry]


Nema šanse da netko Tisak proda jeftinije od sadašnje cijene.

To sam i ja mislio ali izgleda da ima!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Evo nas u blokadi sa velikim društvom, možda se stvar malo popravi nakon toga [bye]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=18423

Tisak je dionica za kupiti i dugo držati jer donosi toliko natprosječnu dobit kao gotovo niti jedna u RH. Tu nema kartica i čekova nego samo živa lova. Tipična dionica za Warrena Buffeta. Stoga sugeriram da ju kupite i čuvate 5 godina. Neće vas iznevjeriti. Samo da se pročisti situacija od ovih paničara i ovdje će biti lijepo u 2008.[thumbsup]

...povijest se ponavlja...


Tisak je dionica za kupiti i dugo držati jer donosi toliko natprosječnu dobit kao gotovo niti jedna u RH. Tu nema kartica i čekova nego samo živa lova. Tipična dionica za Warrena Buffeta. Stoga sugeriram da ju kupite i čuvate 5 godina. Neće vas iznevjeriti. Samo da se pročisti situacija od ovih paničara i ovdje će biti lijepo u 2008.[thumbsup]

Ziva lova vrlo lako zavrsi u rukama prodavaca i ica, nema racuna u tisku (mada se suska da se uvode blok kase)
Slazem se da ju treba kupiti samo jako pazljivo bit ce toga jos i po 1200, a moguce i nize.

daj ne laprdaj…vidiš da nevidljiva ruka pazi da cijena ne pobjegne previše…uvijek kad misliš da može još pasti, pojavi se netko i popravlja stvar. To su fine dionice, strogo kontrolirane. Blok kase uvode vrlo skoro…Nebitno je hoće li je biti po 1200 ili 1300 jer će za 5 godina vrijediti puno puno više. Bolje da ne kažem koliko jer će se navući ovi drhtavci i paničari koje organski ne mogu podnijeti, ali visoko će tisak za koju godinicu…[thumbsup]

...povijest se ponavlja...

Ako smijem primjetiti, TISAK ima jednu od boljih podrška na kupnji u ovim teškim vremenima.
Veselim se stabilizaciji, jer smjer je samo jedan. Danas sam se još dokrcao, i za sada love više nemam. možda sam se zaje… al na kraju godine ću se smijat ovom svemu[thumbsup]

pozdrav svim holderima! Hvala paničarima.

I'LL BE BACK

New Report

Close